Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Z Brela na jeziora i wodospady

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
e4r5t
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 21.05.2013
Z Brela na jeziora i wodospady

Nieprzeczytany postnapisał(a) e4r5t » 31.07.2013 22:45

Witam,
Prawdopodobnie wybieramy się do Brela, czy ktoś wie w jaki sposób można się dostać ja jeziorka plitwickie oraz wodospady ijaki jest mniej więcej koszt dojazdu?
crusher1988
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 01.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) crusher1988 » 01.08.2013 10:38

najlatwiej autem.
w google maps mozesz sobie znalesc trase, a koszt ? skad mam wiedziec ile twoje auto pali ?
chyba ze chodzi ci o polaczenia autobusowe ?

wybacz ale wypadalo by poczytac cos nie cos i samemu poszperac.
bo mozna ten temat porownac do tego jak dostac sie z wroclawia do warszawy i jaki to koszt.
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 01.08.2013 10:46

e4r5t napisał(a):Witam,
Prawdopodobnie wybieramy się do Brela,

czy ktoś wie w jaki sposób można się dostać ja jeziorka plitwickie oraz wodospady ijaki jest mniej więcej koszt dojazdu?

Można się dostać drogą asfaltową. Numer tej drogi masz jak wół na mapie.
A mapę masz za darmo w necie- na tzw. Google.
Mówi się "do Breli".

Piszesz byle jak, bez zasad pisowni, bez poszanowania forum i jego użytkowników, więc nie oczekuj, że zleci się gromada wylewnie odpisujących na tak postawione pytania.
Minimum jakiego się oczekuje na wszystkich forach to poprawne konstruowanie pytań z sensem.

No a koszt dojazdu to dziecko potrafi obliczyć na podstawie ilości kilometrów i średniego spalania swojego pojazdu.
Niestety, nie wiem ile pali Twój pojazd, więc nie pomogę Ci w tych zawiłych kwestiach. :)
Darraz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 176
Dołączył(a): 10.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darraz » 01.08.2013 13:43

Z Breli na Plitwice? To chyba najlepiej zwiedzić w drodze do lub z Chorwacji, bo chyba o robieniu jednodniowego wypadu z Breli do Plitvic nie myślałeś? Będąc w Breli z pewnością wycieczki do Imotski (Modro i Crveno Jezero), nad wodospady Krka czy do Kravic (przyda się zielona karta, do jeziorka Buško Blato również) będą przyjemnością i nie zmęczą za bardzo.
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 01.08.2013 14:07

Fatamorgana napisał(a):Mówi się "do Breli".

Nieprawda. Jak się wybierają do Francji, do Atuona, to wybierają się do Brela.
Jacques'a Brela ;)
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 01.08.2013 19:07

Czyli np. "jedziemy do Split"? :roll: 8O "Do Dubrovnik"?
Prędzej "na Split" jak już. :wink:
e4r5t
Globtroter
Posty: 42
Dołączył(a): 21.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) e4r5t » 01.08.2013 20:21

z góry bardzo przepraszam za nieład, ale jak się pisze na telefonie to nie zawszę widzę co napisałem:/ Chodziło mi oczywiście o dojazd autokarem, busem lub innym środkiem komunikacji miejskiej:)
Darraz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 176
Dołączył(a): 10.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darraz » 03.08.2013 19:08

Z pewnością tramwaj odpada...

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Z Brela na jeziora i wodospady
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone