Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wodospady Kravica

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
weSoLuTka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 93
Dołączył(a): 22.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) weSoLuTka » 13.05.2014 14:38

Dzieki :) w takim razie to bedzie punkt obowiazkowy naszej wycieczki. A powiedzcie mi Mostar sie nadaje do zwiedzania z poltoraroczniakiem (bardzo wyrozumiala ksiezniczka) :P
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 13.05.2014 14:46

weSoLuTka napisał(a):Dzieki :) w takim razie to bedzie punkt obowiazkowy naszej wycieczki. A powiedzcie mi Mostar sie nadaje do zwiedzania z poltoraroczniakiem (bardzo wyrozumiala ksiezniczka) :P

nadaje się :)
kk_1
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kk_1 » 13.05.2014 14:51

ita napisał(a):
weSoLuTka napisał(a):Dzieki :) w takim razie to bedzie punkt obowiazkowy naszej wycieczki. A powiedzcie mi Mostar sie nadaje do zwiedzania z poltoraroczniakiem (bardzo wyrozumiala ksiezniczka) :P

nadaje się :)


Po dziś dzień pamiętam jak w 35 stopniowym upale próbowałem pchać naszą spacerówkę (oczywiście z pasażerem) po tych kocich łbach... co nie zmienia faktu, że Mostar to obowiązkowy punkt każdej wycieczki :D
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 13.05.2014 15:00

kk_1 napisał(a):
ita napisał(a):
weSoLuTka napisał(a):Dzieki :) w takim razie to bedzie punkt obowiazkowy naszej wycieczki. A powiedzcie mi Mostar sie nadaje do zwiedzania z poltoraroczniakiem (bardzo wyrozumiala ksiezniczka) :P

nadaje się :)


Po dziś dzień pamiętam jak w 35 stopniowym upale próbowałem pchać naszą spacerówkę (oczywiście z pasażerem) po tych kocich łbach... co nie zmienia faktu, że Mostar to obowiązkowy punkt każdej wycieczki :D

też pamiętam ;)
w Mostarze zawsze jest cieplej ponieważ leży w dolinie, otoczony górami, tam pierwszy raz poczułam jak to jest, jak pot cieknie po dupie :wink: a jestem dość ciepło-wytrzymała :lol:
weSoLuTka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 93
Dołączył(a): 22.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) weSoLuTka » 13.05.2014 15:04

Hehe :) moj maz tez jest zawsze chetny do pchania wozka ;)))))

dzieki za odpowiedzi :) w maju nie licze na upaly, wiec bedzie idealnie :)
katka-st
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) katka-st » 02.08.2014 22:19

Witam:)
Czy ktos mgl by mi powiedziec, czy przed wjazdem do BiH trzeba zalatwiac wizy?
Wybieramy sie na wakacje do Mlini i rozwazamy przy okazji wyprawe do Wodospadow Kravic.
Z gory dzieki serdeczne za pomoc. Na stonie ambasady wyczytalam, ze wizy sa potrzebe, ale czy rowiez na jednodniowa wycieczke?
piamir
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 809
Dołączył(a): 19.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) piamir » 02.08.2014 22:24

katka-st napisał(a):Witam:)
Czy ktos mgl by mi powiedziec, czy przed wjazdem do BiH trzeba zalatwiac wizy?
Wybieramy sie na wakacje do Mlini i rozwazamy przy okazji wyprawe do Wodospadow Kravic.
Z gory dzieki serdeczne za pomoc. Na stonie ambasady wyczytalam, ze wizy sa potrzebe, ale czy rowiez na jednodniowa wycieczke?

Żadnych wiz nie trzeba. przejeżdża się na dowód osobisty. Konieczna jest na granicy zielona karta, jak ktoś nie ma, to na dużych przejściach można wykupić. Miłego zwiedzania życzę. :papa:
katka-st
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) katka-st » 02.08.2014 23:04

Dzekuje :) Kamien spadl mi z serca :) Bo o ile my mamy paszporty, to nasz 4,5 latek tylko dowod. Siedze i googluje, a sprzecznych informacji w necie mnostwo.
To jest nasz pierwszy wypad do Chorwacji i mam nadzieje, ze bedzie idealny ;) Mamy trzy tygodnie, ktore zamierzamy spedzic w poludniowej Dalmacji i "okolicach".
szpecgos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 215
Dołączył(a): 19.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) szpecgos » 02.08.2014 23:29

Trochę nie w temacie, ale jak jesteście w Mlini to koniecznie jedźcie jeśli jeszcze nie byliście za Cavtat. Miejscowość Popovici i tam na klify chorwackie. Tam jest najlepsza plaża w Cro :) wodospady fajne jednak plaża pod kilkuset metrowmi skałami jest jeszcze lepsza :)
monia1907
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 23.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia1907 » 12.08.2015 20:25

Dojazd do wodospadów jest dobrze oznaczony, da się trafić bez problemu, wstęp 4E za osoby dorosłe, na dole jedzenie - mięso z grilla, hamburgery, piwo, napoje

Obrazek
kaawon
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 23.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaawon » 26.06.2016 16:04

szpecgos napisał(a):Trochę nie w temacie, ale jak jesteście w Mlini to koniecznie jedźcie jeśli jeszcze nie byliście za Cavtat. Miejscowość Popovici i tam na klify chorwackie. Tam jest najlepsza plaża w Cro :) wodospady fajne jednak plaża pod kilkuset metrowmi skałami jest jeszcze lepsza :)

Hej,
Może jakieś szczegóły odnośnie tej "najlepszej" plaży w Cro? Będziemy niedługo jechali z campu Kate pod Dubrownikiem do Kotoru więc można po drodze zahaczyć.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 26.06.2016 16:13

Plaża - klik
Przeczytaj, opis dokładny dojazdu na ost. str.
kaawon
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 23.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaawon » 27.06.2016 09:59

piekara114 napisał(a):Plaża - klik
Przeczytaj, opis dokładny dojazdu na ost. str.

Dzięki za podpięcie linka! Kolejny punkt wycieczki dodany:)
pavio
Odkrywca
Posty: 118
Dołączył(a): 02.05.2007
WODOSPADY KRAVICA JAK DOJECHAC?

Nieprzeczytany postnapisał(a) pavio » 16.06.2018 15:34

Witam. Czy mógłby ktoś podać dokładną trasę dojazdu z okolic Makarskiej do WODOSPADÓW KRAVICA?
Byłem tam ok. 10 lat temu i pamiętam że trzeba było nieżle kluczyć po podrzędnych drogach żeby tam trafić. Teraz na nowych mapach widzę że w pobliżu biegnie jakaś autostrada ale nie wiem na ile jest ukończona. Może ktoś pokieruje?
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.06.2018 19:29

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Wodospady Kravica - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone