Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wodospady Kravica

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
benito5
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) benito5 » 08.07.2018 10:19

Dla tych którzy wybierają się na wodospady Kravica ..
http://www.kravica.ba/pl/dla-zwiedzajacych/cennik.html
rufus295
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) rufus295 » 23.07.2018 06:31

Orienujecie się może czy jest gdzieś w pobliżu wodospadów jakiś parking strzeżony?
benito5
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) benito5 » 28.07.2018 15:21

rufus295 napisał(a):Orienujecie się może czy jest gdzieś w pobliżu wodospadów jakiś parking strzeżony?

W zasadzie są 2 parkingi . Jak ci się uda - możesz mieć postojówkę gratis - ale już raczej ciężko będzie , komercja dotarła na Kravice ...
flomaker
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) flomaker » 02.08.2018 17:01

Witam wszystkich.
Wybieramy się na wycieczkę na południe pod koniec sierpnia. Jedziemy z dzieckiem niepełnosprawnym (w wózku) i psem. Czy wodospady są dla nas, czy nie damy rady/nie wpuszczą nas?
pozdrawiam.
benito5
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) benito5 » 04.08.2018 06:15

flomaker napisał(a):Witam wszystkich.
Wybieramy się na wycieczkę na południe pod koniec sierpnia. Jedziemy z dzieckiem niepełnosprawnym (w wózku) i psem. Czy wodospady są dla nas, czy nie damy rady/nie wpuszczą nas?
pozdrawiam.

Z wózkiem dacie radę :) z psem nie wiem , chociaż widziałem osoby z czworonogami (rok 2017)
talgo
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) talgo » 04.08.2018 08:14

Z wózkiem po tych pseudo schodach z betonu moze być nie lekko
benito5
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) benito5 » 04.08.2018 12:26

talgo napisał(a):Z wózkiem po tych pseudo schodach z betonu moze być nie lekko

A kto powiedział że schodami ? :P Przecież droga jest.... A że generalnie wszyscy kierują się na schodki - bo krocej - to inna bajka :hut:
flomaker
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) flomaker » 04.08.2018 22:17

Dzięki.
Jeśli to są schody (może ktoś ma przykładową fotkę), po których wejdzie przeciętny Janusz z brzuszkiem, to nie ma problemu, jeśli gdzieś idzie się na czterech, to mam już gorzej. Na Szczeliniec, czy Błędne skały wniosłem i było ok. Ale widzę na GM, że normalnie da się drogą. Jakby ktoś wiedział, czy jest możliwość wejścia z psem, to proszę o informację. Nie chciałbym jechać tam specjalnie i "pocałować klamkę".
Nasza wycieczka ma być "objazdowa" Szczecin, DE,AUT,BiH,MNE dość szybko i później chcemy zwiedzić powoli całe wybrzeże AL z postojami kilkudniowymi gdzie nam się spodoba i podobne pytanie mam do Meteorów w GRC - czy to w ogóle dla nas. Bo to najdalszy punkt na naszej liście.
Uf.. jeszcze 2 tyg i urlop.
benito5
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) benito5 » 05.08.2018 09:29

flomaker napisał(a):Dzięki.
Jeśli to są schody (może ktoś ma przykładową fotkę), po których wejdzie przeciętny Janusz z brzuszkiem, to nie ma problemu, jeśli gdzieś idzie się na czterech, to mam już gorzej. Na Szczeliniec, czy Błędne skały wniosłem i było ok. Ale widzę na GM, że normalnie da się drogą. Jakby ktoś wiedział, czy jest możliwość wejścia z psem, to proszę o informację. Nie chciałbym jechać tam specjalnie i "pocałować klamkę".
Nasza wycieczka ma być "objazdowa" Szczecin, DE,AUT,BiH,MNE dość szybko i później chcemy zwiedzić powoli całe wybrzeże AL z postojami kilkudniowymi gdzie nam się spodoba i podobne pytanie mam do Meteorów w GRC - czy to w ogóle dla nas. Bo to najdalszy punkt na naszej liście.
Uf.. jeszcze 2 tyg i urlop.

"Przeciętny Janusz z brzuszkiem" pokona te schody (coś w ilości 100) :) - ale jak wcześniej wspomniałem - jest droga (samochody zjeżdźają nią na wodospady ... co do psa - ja bym zaryzykował :hut:
amator33
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) amator33 » 06.08.2018 12:01

Jest tez ciuchcia, 1 Euro od osoby w jedną stronę.
Venom555
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Venom555 » 06.08.2018 12:26

benito5 napisał(a):możesz mieć postojówkę gratis

Jeszcze w lipcu było gratis - od kiedy tam jest parking płatny ?
Miejsca tez jest od groma.
benito5
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) benito5 » 06.08.2018 14:33

Venom555 napisał(a):
benito5 napisał(a):możesz mieć postojówkę gratis

Jeszcze w lipcu było gratis - od kiedy tam jest parking płatny ?
Miejsca tez jest od groma.

Tak jak wspomniałem - możesz mieć postojówkę gratis :) (bo czasami chodzą i kasują - nie wiem czy legalnie , czy nie bo nigdy nie drążyłem tematu ) :hut:
Endrju
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Endrju » 06.08.2018 15:16

benito5 napisał(a): co do psa - ja bym zaryzykował :hut:

W maju mijałem ludzi z psem na smyczy :)
flomaker
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) flomaker » 08.08.2018 02:25

Podziękował.
Widzę, że jest tam camping - już mi się podoba.
CTRX
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) CTRX » 19.07.2019 21:06

Czy można płacić kartą za wejście na wodospady i za parking?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Wodospady Kravica - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021