Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wodospady Kravica

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
benito5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 386
Dołączył(a): 01.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) benito5 » 08.07.2018 10:19

Dla tych którzy wybierają się na wodospady Kravica ..
http://www.kravica.ba/pl/dla-zwiedzajacych/cennik.html
rufus295
Croentuzjasta
Posty: 455
Dołączył(a): 28.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) rufus295 » 23.07.2018 06:31

Orienujecie się może czy jest gdzieś w pobliżu wodospadów jakiś parking strzeżony?
benito5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 386
Dołączył(a): 01.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) benito5 » 28.07.2018 15:21

rufus295 napisał(a):Orienujecie się może czy jest gdzieś w pobliżu wodospadów jakiś parking strzeżony?


W zasadzie są 2 parkingi . Jak ci się uda - możesz mieć postojówkę gratis - ale już raczej ciężko będzie , komercja dotarła na Kravice ...
flomaker
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 02.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) flomaker » 02.08.2018 17:01

Witam wszystkich.
Wybieramy się na wycieczkę na południe pod koniec sierpnia. Jedziemy z dzieckiem niepełnosprawnym (w wózku) i psem. Czy wodospady są dla nas, czy nie damy rady/nie wpuszczą nas?
pozdrawiam.
benito5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 386
Dołączył(a): 01.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) benito5 » 04.08.2018 06:15

flomaker napisał(a):Witam wszystkich.
Wybieramy się na wycieczkę na południe pod koniec sierpnia. Jedziemy z dzieckiem niepełnosprawnym (w wózku) i psem. Czy wodospady są dla nas, czy nie damy rady/nie wpuszczą nas?
pozdrawiam.


Z wózkiem dacie radę :) z psem nie wiem , chociaż widziałem osoby z czworonogami (rok 2017)
talgo
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 06.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) talgo » 04.08.2018 08:14

Z wózkiem po tych pseudo schodach z betonu moze być nie lekko
benito5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 386
Dołączył(a): 01.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) benito5 » 04.08.2018 12:26

talgo napisał(a):Z wózkiem po tych pseudo schodach z betonu moze być nie lekko


A kto powiedział że schodami ? :P Przecież droga jest.... A że generalnie wszyscy kierują się na schodki - bo krocej - to inna bajka :hut:
flomaker
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 02.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) flomaker » 04.08.2018 22:17

Dzięki.
Jeśli to są schody (może ktoś ma przykładową fotkę), po których wejdzie przeciętny Janusz z brzuszkiem, to nie ma problemu, jeśli gdzieś idzie się na czterech, to mam już gorzej. Na Szczeliniec, czy Błędne skały wniosłem i było ok. Ale widzę na GM, że normalnie da się drogą. Jakby ktoś wiedział, czy jest możliwość wejścia z psem, to proszę o informację. Nie chciałbym jechać tam specjalnie i "pocałować klamkę".
Nasza wycieczka ma być "objazdowa" Szczecin, DE,AUT,BiH,MNE dość szybko i później chcemy zwiedzić powoli całe wybrzeże AL z postojami kilkudniowymi gdzie nam się spodoba i podobne pytanie mam do Meteorów w GRC - czy to w ogóle dla nas. Bo to najdalszy punkt na naszej liście.
Uf.. jeszcze 2 tyg i urlop.
benito5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 386
Dołączył(a): 01.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) benito5 » 05.08.2018 09:29

flomaker napisał(a):Dzięki.
Jeśli to są schody (może ktoś ma przykładową fotkę), po których wejdzie przeciętny Janusz z brzuszkiem, to nie ma problemu, jeśli gdzieś idzie się na czterech, to mam już gorzej. Na Szczeliniec, czy Błędne skały wniosłem i było ok. Ale widzę na GM, że normalnie da się drogą. Jakby ktoś wiedział, czy jest możliwość wejścia z psem, to proszę o informację. Nie chciałbym jechać tam specjalnie i "pocałować klamkę".
Nasza wycieczka ma być "objazdowa" Szczecin, DE,AUT,BiH,MNE dość szybko i później chcemy zwiedzić powoli całe wybrzeże AL z postojami kilkudniowymi gdzie nam się spodoba i podobne pytanie mam do Meteorów w GRC - czy to w ogóle dla nas. Bo to najdalszy punkt na naszej liście.
Uf.. jeszcze 2 tyg i urlop.


"Przeciętny Janusz z brzuszkiem" pokona te schody (coś w ilości 100) :) - ale jak wcześniej wspomniałem - jest droga (samochody zjeżdźają nią na wodospady ... co do psa - ja bym zaryzykował :hut:
amator33
Odkrywca
Posty: 91
Dołączył(a): 01.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) amator33 » 06.08.2018 12:01

Jest tez ciuchcia, 1 Euro od osoby w jedną stronę.
Venom555
Cromaniak
Posty: 524
Dołączył(a): 02.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Venom555 » 06.08.2018 12:26

benito5 napisał(a):możesz mieć postojówkę gratis


Jeszcze w lipcu było gratis - od kiedy tam jest parking płatny ?
Miejsca tez jest od groma.
benito5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 386
Dołączył(a): 01.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) benito5 » 06.08.2018 14:33

Venom555 napisał(a):
benito5 napisał(a):możesz mieć postojówkę gratis


Jeszcze w lipcu było gratis - od kiedy tam jest parking płatny ?
Miejsca tez jest od groma.


Tak jak wspomniałem - możesz mieć postojówkę gratis :) (bo czasami chodzą i kasują - nie wiem czy legalnie , czy nie bo nigdy nie drążyłem tematu ) :hut:
Endrju
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 788
Dołączył(a): 01.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Endrju » 06.08.2018 15:16

benito5 napisał(a): co do psa - ja bym zaryzykował :hut:


W maju mijałem ludzi z psem na smyczy :)
flomaker
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 02.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) flomaker » 08.08.2018 02:25

Podziękował.
Widzę, że jest tam camping - już mi się podoba.
CTRX
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 22.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) CTRX » 19.07.2019 21:06

Czy można płacić kartą za wejście na wodospady i za parking?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Wodospady Kravica - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone