Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Imotski dwa jeziora w skalnym otoczeniu

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 03.09.2013 23:37

ChemVan napisał(a):Pobawię się w archeologa i wykopię ;) był ktoś już tam w tym roku? Modre jeszcze istnieje? Bo nie wiem czy brać rzeczy do kąpieli ;)


Nie sądzę, żeby wyschło. Lato w tym roku nie było szczególnie suche.
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 04.09.2013 09:33

Janusz Bajcer napisał(a):Fiolek i Krakuscity jutro z Zaostroga jadą do Imotski i nad jeziora :lol: :idea:

Właśnie się wybieramy. :D

Nie sądzę, żeby wyschło. Lato w tym roku nie było szczególnie suche.

Wieczorem się dowiecie. :)
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 04.09.2013 09:57

To świetnie, bo prawdę mówiąc- tylko to mi tam zostało do obejrzenia, ale jak mam się znowu tam pchać to nie po to, żeby oglądać suchy dół w ziemi. :wink:
Ładnie się składa, że będą wieści na bieżąco. :)
yanopodkivano
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2118
Dołączył(a): 18.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) yanopodkivano » 04.09.2013 11:16

Modro - jeżeli wysycha, to raczej późniejszą jesienią.
A oprócz tego jeszcze jest do zaliczenia Crveno Jezero, o którym nie słychać by wysychało. :)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10885
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 04.09.2013 12:08

yanopodkivano napisał(a):A oprócz tego jeszcze jest do zaliczenia Crveno Jezero, o którym nie słychać by wysychało. :)


dalej jest jeszcze Zeleno Jezero (jadąc lasem za Crvenym; jest na drzewach po prawej znak; tzn szału nie ma):

znak Rićice
Załączniki:
DSC1358957.jpg
ChemVan
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 02.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ChemVan » 04.09.2013 17:17

My już po. Fantastyczna sprawa. Wykąpaliśmy się w modrym, nawet nurkowaliśmy, ale wiele życia tam nie ma - wyrośnięte kijanki, traszki (albo coś) i węża widziałem w wodzie (!). Poza tym bardzo ładnie.

A w Czerwonym można dorzucić do wody, trzeba tylko wejść tam wysoko i da radę dorzucić ;)

Zwiedzał ktoś podziemia w tym zamku? Obawialiśmy się, że się pogubimy, to nawet nie wchodziliśmy ;)
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 04.09.2013 17:54

Fatamorgana napisał(a):To świetnie, bo prawdę mówiąc- tylko to mi tam zostało do obejrzenia, ale jak mam się znowu tam pchać to nie po to, żeby oglądać suchy dół w ziemi. :wink:

Weź ze sobą futbolówkie i tyle ;)

Obrazek
henius34
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1221
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) henius34 » 04.09.2013 18:40

Tydzień temu pływałem więc bez obaw
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 04.09.2013 21:08

ChemVan napisał(a):My już po. Fantastyczna sprawa. Wykąpaliśmy się w modrym, nawet nurkowaliśmy, ale wiele życia tam nie ma - wyrośnięte kijanki, traszki (albo coś) i węża widziałem w wodzie (!). Poza tym bardzo ładnie.

A w Czerwonym można dorzucić do wody, trzeba tylko wejść tam wysoko i da radę dorzucić ;)


my też byliśmy dzisiaj :D
węża nie widzieliśmy, z czego bardzo się cieszę bo coś nie lubię tych stworzeń :oczko_usmiech:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 04.09.2013 21:11

Całe szczęście, że nie widziałam węża, jak pływałam w Modrym. Z pewnością bardzo zakłóciłabym ciszę ;)
yanopodkivano
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2118
Dołączył(a): 18.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) yanopodkivano » 04.09.2013 21:40

te kiero napisał(a):
yanopodkivano napisał(a):A oprócz tego jeszcze jest do zaliczenia Crveno Jezero, o którym nie słychać by wysychało. :)


dalej jest jeszcze Zeleno Jezero (jadąc lasem za Crvenym; jest na drzewach po prawej znak; tzn szału nie ma)...


Tak właściwie to Crveno jest też Zeleno... :wink:

P1020124a [a].jpg
ChemVan
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 02.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ChemVan » 04.09.2013 22:59

maslinka napisał(a):Całe szczęście, że nie widziałam węża, jak pływałam w Modrym. Z pewnością bardzo zakłóciłabym ciszę ;)



ja to przez fajkę bym piszczał najwyżej ;) Ale zanim nawróciłem i chciałem mu cyknąć fotkę, to już tylko ogon widziałem, więc zrezygnowałem. Niemniej są takie wodne straszydła i bardzo mnie to zaskoczyło ;)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10885
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 05.09.2013 08:06

yanopodkivano napisał(a):
te kiero napisał(a):
yanopodkivano napisał(a):A oprócz tego jeszcze jest do zaliczenia Crveno Jezero, o którym nie słychać by wysychało. :)

dalej jest jeszcze Zeleno Jezero (jadąc lasem za Crvenym; jest na drzewach po prawej znak; tzn szału nie ma)...

Tak właściwie to Crveno jest też Zeleno... :wink:


piękne szmaragdowe oczko, chciałbym kiedyś podejść od drugiej strony, tam od samej góry spojrzeć w dół te ~300m; trzeba by kiedyś oblukać którędy...

he, he kolor zależy od pory dnia i aury:

źródło
Załączniki:
5068654223_4fa721fa09.jpg
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 05.09.2013 08:45

Piękne zdjątko... 8O :) :D
Natko_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 444
Dołączył(a): 23.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Natko_ » 10.09.2013 21:44

No, my dziś też "zaliczaliśmy" ;)

I akurat nam najbardziej wpadło w oko właśnie to ostatnie, najmniej popularne - Jezero Ricice :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Imotski dwa jeziora w skalnym otoczeniu - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone