Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Trasa przez Słowację, Węgry [ POMOC ]

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.06.2018 11:31

święty napisał(a):Wracam do winiety.Jestem na eznamka wprowadzam nr.rej , kraj i chcę wyjechać 25.o6 2018. Nie da się przestawić daty , wyskakuje 27.06 2018 bo pisze 4 dni robocze przed wyjazdem . Sorki ale tak jest , chyba że ja coś popieprzy...Mówię o Słowacji

Dzisiaj kupiłem na 1 miesiąc z datą ważności od 23 czerwca.
Potwierdzenie przyszło błyskawicznie.
wielbiciel
Cromaniak
Posty: 1209
Dołączył(a): 16.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wielbiciel » 21.06.2018 11:54

diazek napisał(a):Dzięki za Info. Ja startuje jutro, ok 10 więc w Cadcy będziemy w okolicach 13...
Nocuje w tym samym miejscu co Ty :)

Trochę w nieodpowiednią ruszasz godzinę, spróbuj zamiast na Cadcę jechać przez Oszczadnicę, jest tu parę stron prędzej opis.
Droga po remoncie, mniej km a ominiesz korek w Cadcy który o godz. 13:00 jest bankowo.
https://www.google.pl/maps/dir/DK1,+Zwa ... e0!5m1!1e1
js305
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 05.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) js305 » 21.06.2018 11:56

wielbiciel napisał(a):
diazek napisał(a):Dzięki za Info. Ja startuje jutro, ok 10 więc w Cadcy będziemy w okolicach 13...
Nocuje w tym samym miejscu co Ty :)

Trochę w nieodpowiednią ruszasz godzinę, spróbuj zamiast na Cadcę jechać przez Oszczadnicę, jest tu parę stron prędzej opis.
Droga po remoncie, mniej km a ominiesz korek w Cadcy który o godz. 13:00 jest bankowo.
https://www.google.pl/maps/dir/DK1,+Zwa ... e0!5m1!1e1


Ja słyszałem o tym objeździe ale żeby stosować tylko w ostateczności, mówisz że wyremontowany? To skoryguję swoją trasę.
W tej chwili ok. 12:00 gugle pokazuje 10min krócej tym objazdem
Beavisek
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 12.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beavisek » 21.06.2018 12:01

Tak dokladnie Cadce radzą wszyscy omijać zwłaszcza w dni powszednie. Jest nowy asfalt bo ktos wrzucal nawet obrazki Street View. W sobote rano jade wiec pojade przez Cadce chyba ze bedzie jakis wypadek (odpukac) . Wiec najlepiej spojrzec przed granica na Google Maps albo Waze.. Ja jade na podzielonym ekranie Here + GM :)
js305
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 05.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) js305 » 21.06.2018 12:10

Beavisek napisał(a):Tak dokladnie Cadce radzą wszyscy omijać zwłaszcza w dni powszednie. Jest nowy asfalt bo ktos wrzucal nawet obrazki Street View. W sobote rano jade wiec pojade przez Cadce chyba ze bedzie jakis wypadek (odpukac) . Wiec najlepiej spojrzec przed granica na Google Maps albo Waze.. Ja jade na podzielonym ekranie Here + GM :)


Ja też w sobotę ale w okolicach Cadca będę w zależności od ruchu 10-11 rano, mi SV pokazuje obrazki z 2012-2013 i nie wygląda na nowy asfalt
Załączniki:
rondo.jpg
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 21.06.2018 12:15

Wczoraj zakupione winiety 30 dniowe od niedzieli na Słowację i Węgry. Nie było problemu, szybko i sprawnie podając numer karty...Węgry troszkę dłużej bo trzeba się zarejestrować i potwierdzić ale łącznie wszystko trwało może z 5 minut.
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1778
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 21.06.2018 12:42

amatus1 napisał(a):Węgry troszkę dłużej bo trzeba się zarejestrować i potwierdzić ale łącznie wszystko trwało może z 5 minut.

Mi to zajęło z pół godziny albo ze 45 minut. Tłumaczenie każdego zdania, a połowę czasu nie mogłem rozgryźć tego, żeby przesunąć suwak podczas rejestracji ; ), a wtedy nie zapamietywal moich danych i sam formularz wpisywał mi, że jestem węgrem i na nowo musiałem wpisywać dane adresowe, po nieudanych próbach rejestracji.
P.S. To przez wrodzony brak bystrości ;)
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 21.06.2018 12:57

js305 napisał(a):
Beavisek napisał(a):Tak dokladnie Cadce radzą wszyscy omijać zwłaszcza w dni powszednie. Jest nowy asfalt bo ktos wrzucal nawet obrazki Street View. W sobote rano jade wiec pojade przez Cadce chyba ze bedzie jakis wypadek (odpukac) . Wiec najlepiej spojrzec przed granica na Google Maps albo Waze.. Ja jade na podzielonym ekranie Here + GM :)


Ja też w sobotę ale w okolicach Cadca będę w zależności od ruchu 10-11 rano, mi SV pokazuje obrazki z 2012-2013 i nie wygląda na nowy asfalt


Dzizasmaryja i wszyscy święci...skoro zdjęcia na GSV są sprzed kilku lat, a asfalt pojawił się w tym roku, to czego się spodziewasz? :roll:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 21.06.2018 13:02

Rafal1244 napisał(a):Z tego co na szybko.poczytałem to węgierska trzeba wydrukować . Dostajesz również potwierdzenie wpłaty ja to wydrukuje wszystko i słowacka też. Lepiej sie zabezpieczyć w taki sposób. Telefon tez może w każdej chwili odmówić posłuszeństwa i późnej sie tłumacz z policją w razie czego. I z datą do przodu spokojnie (ja mam od 13 lipca). Wszystko sobie na spokojnie wpisz sprawdź 500 razy i będzie ok.

Za szybko czytasz :mrgreen: i nie to co potrzeba !

Co do google ludzie są zabawni nie patrzą kiedy zdjęcia były aktualizowane, a to widać :) ciężko samemu pomyśleć :) kto winien ? google :mrgreen: :papa:
ryszard22
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2425
Dołączył(a): 06.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryszard22 » 21.06.2018 13:57

Janusz Bajcer napisał(a):
święty napisał(a):Wraca

m do winiety.Jestem na eznamka wprowadzam nr.rej , kraj i chcę wyjechać 25.o6 2018. Nie da się przestawić daty , wyskakuje 27.06 2018 bo pisze 4 dni robocze przed wyjazdem . Sorki ale tak jest , chyba że ja coś popieprzy...Mówię o Słowacji

Dzisiaj kupiłem na 1 miesiąc z datą ważności od 23 czerwca.
Potwierdzenie przyszło błyskawicznie.

Bardzo sprawnie udało nam się kupić winiety na Słowację i Węgry, przed chwilą obie na miesiąc od 23-06-2018.
Potwierdzenia przyszły bardzo szybko, można powiedzieć od ręki.:D :papa:
tg2011
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 27.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) tg2011 » 21.06.2018 16:56

Po konsultacji z drugim kierowcą jutro wyruszamy tą drogą:

https://www.google.com/maps/dir/Rybnik/ ... 653966!3e0

ktoś może tak jechał lub ma jakieś wskazówki lub przeciwskazania? ;-)
Pik71
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 233
Dołączył(a): 02.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pik71 » 21.06.2018 17:30

Słaby konsultant. Zamiast płacić za kawałek Słowacji lepiej jechać przez Austrię i potem ewentualnie przez Węgry lub Słowenię (objazdem)
Robson*
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 21.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Robson* » 21.06.2018 17:37

Przeleciałem wątek i jakoś nikt takiej trasy nie bierze pod uwagę ://goo.gl/maps/2hpw4U769vG2 - niestety nie mogę wstawiać linków
Czechy bez winiety, wyjazd o 4 rano w środku tygodnia. Są jakieś przeciwwskazania do takiej trasy, o których google nie wie?
19Gumis20
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 290
Dołączył(a): 08.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) 19Gumis20 » 21.06.2018 18:46

Pik71 napisał(a):Słaby konsultant. Zamiast płacić za kawałek Słowacji lepiej jechać przez Austrię i potem ewentualnie przez Węgry lub Słowenię (objazdem)


No widzisz, Ty wolisz jechać inną trasą, objazdami. Ja w tym roku wolę zapłacić 60 zł więcej i jechać prawie cały czas dwupasmówką.

To co dla Ciebie jest słabe, dla innego może być optymalne i odwrotnie. Pozdrav :papa:
Pik71
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 233
Dołączył(a): 02.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pik71 » 21.06.2018 20:15

Oczywiście się zgadzam. Ilu kierowców tyle tras według nich bardziej optymalnych. Miłej podróży.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Trasa przez Słowację, Węgry [ POMOC ] - strona 116
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone