Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Supetar + Sutivan + Pag = WM

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1778
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 01.08.2017 09:09

Habanero napisał(a):Nie wiem czy macie tak samo, ale ja zawsze próbuję odtworzyć sobie obrazy, jakie miałem w głowie przed wyjazdem i porównać je z rzeczywistością. W tym wypadku jest tak samo i jak zawsze rzeczywistość bije na głowę google .

A ja właśnie się zastanawiam, czy nadmiar oglądania zdjęć w internecie nie wpływa na moją ocenę. Mam takie odczucie, że jakby mnie trochę okradziono, wolałbym chyba nie znać tych miejsc i zobaczyć je zupełnie pierwszy raz... Ale jak tu nie czytać i oglądać relacji...
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 01.08.2017 11:04

Trajgul napisał(a):A ja właśnie się zastanawiam, czy nadmiar oglądania zdjęć w internecie nie wpływa na moją ocenę. Mam takie odczucie, że jakby mnie trochę okradziono, wolałbym chyba nie znać tych miejsc i zobaczyć je zupełnie pierwszy raz... Ale jak tu nie czytać i oglądać relacji...
Moje dziewczyny nigdy nie chcą wiedzieć jak będzie na miejscu. Gdy próbuję im pokazać zdjęcia lub filmiki, to zawsze mówią, że nie chcą oglądać, bo to ma być niespodzianka. Ja mam zupełnie inaczej :roll:, zresztą gdyby wszyscy chcieli mieć niespodziankę, to mógłby przytrafić się jakiś zoonk. Dlatego poświęcam się dla rodziny :wink: i miejsca do których jedziemy są zawsze przeze mnie dokładnie zlustrowane. Inna rzecz, że te do których nie jedziemy też, ale to już inna jednostka chorobowa , której nazwę wszyscy znamy :mrgreen: :hut: :papa:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14799
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 01.08.2017 11:14

Habanero napisał(a):
Trajgul napisał(a):A ja właśnie się zastanawiam, czy nadmiar oglądania zdjęć w internecie nie wpływa na moją ocenę. Mam takie odczucie, że jakby mnie trochę okradziono, wolałbym chyba nie znać tych miejsc i zobaczyć je zupełnie pierwszy raz... Ale jak tu nie czytać i oglądać relacji...
Moje dziewczyny nigdy nie chcą wiedzieć jak będzie na miejscu. Gdy próbuję im pokazać zdjęcia lub filmiki, to zawsze mówią, że nie chcą oglądać, bo to ma być niespodzianka. Ja mam zupełnie inaczej :roll:, zresztą gdyby wszyscy chcieli mieć niespodziankę, to mógłby przytrafić się jakiś zoonk. Dlatego poświęcam się dla rodziny :wink: i miejsca do których jedziemy są zawsze przeze mnie dokładnie zlustrowane.

Właśnie, ktoś musi się poświęcić ;)

Mój mąż też woli mieć niespodziankę, ale ktoś musi zobaczyć w necie (m.in. w relacjach :D), co trzeba zobaczyć w danym miejscu, żeby po powrocie nie denerwować się, że się czegoś nie zobaczyło ;)
Jestem tą, która się poświęca :mrgreen:
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1778
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 01.08.2017 11:55

Reasumując, jesteśmy męczennikami ;)
Andzia*
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4553
Dołączył(a): 23.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzia* » 01.08.2017 12:01

Trajgul napisał(a):Reasumując, jesteśmy męczennikami ;)

he he .... lubię być męczennicą..... :wink: witam w gronie i śledzę relację
AdamZ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1618
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 01.08.2017 17:10

Na tym forum to chyba wszyscy jesteśmy cromęczennikami :D
Supetar całkiem przyjemnie się pokazał na Twoich zdjęciach. Widzę że namierzyłeś lokal z polskim menu, mnie się jeszcze ta sztuka nie udała.
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 01.08.2017 18:15

maslinka napisał(a):Mój mąż też woli mieć niespodziankę, ale ktoś musi zobaczyć w necie (m.in. w relacjach :D), co trzeba zobaczyć w danym miejscu, żeby po powrocie nie denerwować się, że się czegoś nie zobaczyło ;)
Jestem tą, która się poświęca :mrgreen:

Trajgul napisał(a):Reasumując, jesteśmy męczennikami ;)

Andzia* napisał(a):he he .... lubię być męczennicą..... :wink: witam w gronie i śledzę relację

AdamZ napisał(a):Na tym forum to chyba wszyscy jesteśmy cromęczennikami :D


Czasami warto się pomęczyć, zwłaszcza gdy podziękowaniem jest radość najbliższych :D :D :D
IMG_20170708_200259.jpg
Ostatnio edytowano 30.10.2017 20:22 przez Habanero, łącznie edytowano 1 raz
21monika
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2918
Dołączył(a): 25.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 21monika » 01.08.2017 19:27

Witam
Fajnie pooglądać twoimi oczyma Supetar.
My byliśmy w podobnym terminie 01.07 - 07.07.2017 i mieszkaliśmy bardzo blisko :D :wink: Put Gaja 14,
jolcix
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 418
Dołączył(a): 11.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jolcix » 01.08.2017 19:41

ale masz śliczną córkę !
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 01.08.2017 20:49

CD
No to idziemy dalej :D Jest ciepło, bardzo klimatycznie. Nie ma jeszcze tłumów, a pogoda popołudniowa i temperatura sprzyja spacerowaniu.
IMG_1574.JPG
IMG_1577.JPG
IMG_1578.JPG
IMG_1579.JPG
IMG_1580.JPG

Pierwsze wrażenia są ponoć najważniejsze, a nasze były bardzo pozytywne. Cieszymy się, że będziemy mieć tak blisko do pięknych kamieniczek, że wąskimi uliczkami będziemy mogli codziennie spacerować, cieszymy się, że jest tu tak pięknie i czysto i doceniamy również to, że centrum miasteczka uwolnione jest od samochodów :D Będąc rok temu w Rogoźnicy, ruch samochodowy na wysepce był bardzo irytujący. Między innymi dlatego starówka w Primostenie, bardziej nam odpowiadała. W tym roku wszystkie trzy miejscówki uwolnione były od tego problemu :D Dochodzimy do wschodniego nabrzeża mariny i idziemy dalej prosto, wzdłuż knajpek, gdzie namierzamy rozsławioną na forum restaurację Riva, która słynie z pysznej pizzy (potwierdzam :) ).
IMG_1581.JPG
IMG_1584.JPG
IMG_1585.JPG
IMG_1586.JPG
IMG_1587.JPG
IMG_1588.JPG
IMG_1589.JPG
IMG_1590.JPG
IMG_1591.JPG
IMG_1592.JPG
IMG_1593.JPG


Starówka nie jest wcale taka duża, jak myślałem. Całą marinę można przejść spacerkiem w 5 min.
IMG_1595.JPG
IMG_1596.JPG
IMG_1599.JPG
IMG_1602.JPG


Przechodzimy przez ulicę,
20170628_200943.jpg
20170628_200947.jpg
20170628_201019.jpg

i docieramy do plaży.
IMG_1608.JPG


Patrzymy w lewo,
IMG_1609.JPG

potem w prawo,
IMG_1621.JPG

do tyłu też. Uwaga :idea: muza głośno daje :evil:
IMG_1613.JPG

I na wprost, czyli na Omiš :lol:
IMG_1611.JPG

Jeszcze raz w prawo. Gdzie ta nasza plaża :?:
IMG_1620.JPG

Przybliżam i ...... bingo :P Jest murek z deptakiem, musi tam być :idea: :mrgreen: na końcu
IMG_1618.JPG


Jutro tam idziemy plażować, mówię do dziewczyn, pokazując palcem kawałek muru :wink:

Kończymy lody mocząc nogi w Jadranie w rytm umca, umca i tak aktywnie odpoczywamy jeszcze przez kwadrans. Czas wracać :( . Człowiek chciałby łyknąć wszystko w jeden dzień :roll: . Jeszcze trzeba zaliczyć nasze różowe strategiczne miejsce :wink: i poświętować pierwszy dzień na naszym tarasie :wink:
Wracając odkrywamy klimatyczne uliczki, które staną się skrótem do naszego apartmana :D
IMG_1628.JPG
IMG_1629.JPG
IMG_1631.JPG
IMG_1632.JPG
IMG_1633.JPG
IMG_1635.JPG
Ostatnio edytowano 31.10.2017 10:35 przez Habanero, łącznie edytowano 2 razy
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 01.08.2017 21:01

21monika napisał(a):Witam
Fajnie pooglądać twoimi oczyma Supetar.
My byliśmy w podobnym terminie 01.07 - 07.07.2017 i mieszkaliśmy bardzo blisko :D :wink: Put Gaja 14,

Dzięki i zapraszam na więcej :D :papa:
jolcix napisał(a):ale masz śliczną córkę !

Dzięki :D ponoć po mamie :wink: :papa:
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 02.08.2017 08:35

Supetar odwiedziliśmy w tym roku trzy razy , z czego dwa razy przy okazji przeprawy promowej :wink:
Stacjonowaliśmy w Murvicy więc chętnie zobaczę co nas ominęło ... a i Pag i Sutivan w ogóle są nam nieznane

Pozdrav
pawel silesia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 03.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel silesia » 02.08.2017 08:46

Habanero napisał(a):CD
Jeszcze raz w prawo. Gdzie ta nasza plaża :?:
Przybliżam i ...... bingo :P Jest murek z deptakiem, musi tam być :idea: :mrgreen: na końcu
Obrazek


O kurcze... Moja miejscówka rok temu 8O :mrgreen: Ale tam było fajnie! :oczko_usmiech:
Pozdrawiam! Warto powspominać! :papa:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 02.08.2017 15:46

Trajgul:
Reasumując, jesteśmy męczennikami ;)


:lol: :lol: Forum dzieli się na sadystów (piszących relację), oraz masochistów ( czytających), ale można być zarazem jednym i drugim :mrgreen:

Mnie też czasami wkurza,że dałam się w to wkręcić :wink: ,ale nałóg to nałóg.Z rozrzewnieniem wspominam pierwszy wyjazd do Cro, kiedy nie wiedziałam o istnieniu Cropli, jechaliśmy na czuja i to bez GPSa( chociaż nawigacja była już ogólnie dostępna) i nieustanne zachwyty nad wszystkim dosłownie, bo wszystko było nam nieznane :roll:

Na szczęście miejsca które znam ze zdjęć i opisów w relacjach okazują się i tak odbiegać od wyobrażeń, także katuję się tą relacją :wink: :oczko_usmiech: , ale wiem ,że Brač i tak mnie zaskoczy.Oby, bo po Visie, nic już nie jest takie proste..

P.S.Do tej pory jeździmy bez nawigacji :mrgreen: :mrgreen: Polecam, mamy wtedy element nieprzewidywalności :lol:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 02.08.2017 19:09

Rafał78 napisał(a):Supetar odwiedziliśmy w tym roku trzy razy , z czego dwa razy przy okazji przeprawy promowej :wink:
Stacjonowaliśmy w Murvicy więc chętnie zobaczę co nas ominęło ... a i Pag i Sutivan w ogóle są nam nieznane
Pozdrav

Zapraszam :D i mam nadzieję, że przy następnej wizycie na wyspie, spędzisz trochę więcej czasu w tych miejscowościach. Moim zdaniem zasługują na to. Pozdrawiam :papa:

pawel silesia napisał(a):O kurcze... Moja miejscówka rok temu 8O :mrgreen: Ale tam było fajnie! :oczko_usmiech:
Pozdrawiam! Warto powspominać! :papa:

Pawle, to dzięki Twojej relacji, dowiedziałem się, że koło Twojego campu, znajdę piękne miejsce do plażowania :D :papa:
Jeszcze raz dzięki za relację :D

Katerina napisał(a):Trajgul:
Reasumując, jesteśmy męczennikami ;)

:lol: :lol: Forum dzieli się na sadystów (piszących relację), oraz masochistów ( czytających), ale można być zarazem jednym i drugim :mrgreen:

No to ja jakimś zboczeńcem jestem :smo: :smo: , bo zarówno czytanie relacji, jak i dzielenie się swoimi przeżyciami, sprawiają mi wielką przyjemność :mrgreen:

Katerina napisał(a):Mnie też czasami wkurza,że dałam się w to wkręcić :wink: ,ale nałóg to nałóg.
Mnie jeszcze nie wkurza, ale że to nałóg, to wiem na 100 %. Na szczęście bardzo pozytywny :lol:

Katerina napisał(a):Na szczęście miejsca które znam ze zdjęć i opisów w relacjach okazują się i tak odbiegać od wyobrażeń, także katuję się tą relacją :wink: :oczko_usmiech: , ale wiem ,że Brač i tak mnie zaskoczy.Oby, bo po Visie, nic już nie jest takie proste..

Chorwacja zawsze zaskakuje. Można się naczytać, naoglądać, a i tak później jest 8O . Najbardziej lubię to, że najbardziej rozreklamowane miejsca (np Zlatni Rat ), robią najmniejsze wrażenie, a każdego cieszy zupełnie co innego. To lubię najbardziej :mrgreen: :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Supetar + Sutivan + Pag = WM - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone