Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

spokojna miejscowość z dziećmi

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 18.06.2010 16:06

Dostałem info od Bobo, że są wolne miejsca w Villa Anadingač w terminie od 25,06 do 10,07 oraz od 03,07 do 10,07. Ten lipcowy termin to kilkanaście miejsc bo wczoraj ktoś zrezygnował a miał zarezerwowane oba domy całe...
marock
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 21.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marock » 21.06.2010 16:49

Ja na swój pierwszy wyjazd z prawie 2-letnim synkiem wybrałem Istrię a dokładnie miejscowość Rovinj. Ale jedziemy dopiero we wrześniu. Polecili mi ją znajomi, którzy byli ze swoim malcem w maju. Ponoć sporo tam turystów ale we wrześniu nie powinno być już tłoku. Zapewniają mnie, że nudzić się tam nie będziemy. Z drugiej strony nie chcemy z dzieckiem jechać za daleko, dlatego wybór padł na Istrię. Wiem z forum, że dużo ludzi tak "kombunuje" :)
wos71
Croentuzjasta
Posty: 183
Dołączył(a): 17.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wos71 » 20.08.2011 14:25

anakin napisał(a):Rażanj..... :D :D :D Wrzuć nazwę miejscowości w wyszukiwarkę tego forum to znajdziesz kilka ciekawych linków... :wink:
Ja np jadę tu:

http://www.dalmatianet.com/private-acco ... era-razanj


Cena za większy apartament ( dla 6 osób) to 60 euro, ten mniejszy( 4 osoboy) kosztuje 40 euro. Gospodarz konkrenty ( "telefonicznie" :lol: ) i szybko odpowida na maile....Z "lektury" ofert w Rażanj ten apartament był najtańszy ( jeżeli to jest dla Ciebie jakieś kryterium wyboru) :wink:

:papa:


Witam.Czy w tym mniejszym apartamencie też jest klimatyzacja?
PZDR
Mamuśka33
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 18.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mamuśka33 » 18.06.2015 13:35

Cześć ! Kochani, podbijam temat. Jestem Mamą 5cio latka i rocznej Dziewczynki z wielką ochotą na chorwacką plażę ;) Polecilibyście jakieś wyjątkowo spokojne miejsce z mało zaludnioną plażą na lato 2015? Moze ktoś dysponuje dokładniejszym namiarem na apartament, będę wdzięczna za wiadomości na priv.
mario3231
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 11.08.2016
Chorwacja cicha i spokojna

Nieprzeczytany postnapisał(a) mario3231 » 27.08.2016 12:04

Witam . Poszukuje cichej i spokojnej miejscowości do wypoczynku bez gwaru i tłumu ludzi .Jakieś malutkie knajpki ciche plaże. Okolice Północnej Dalmacji ,Kvarner . Wybieramy się w 4 osoby dorosłe i 2 dzieci w wieku 7 i 9 lat. Nie nastawiamy się bardzo na zwiedzanie raczej odpoczynek . Dziękuje za wszelkie sugestie i odpowiedzi .
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012
Re: Chorwacja cicha i spokojna

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 28.08.2016 16:43

mario3231 napisał(a):Witam . Poszukuje cichej i spokojnej miejscowości do wypoczynku bez gwaru i tłumu ludzi .Jakieś malutkie knajpki ciche plaże. Okolice Północnej Dalmacji ,Kvarner . Wybieramy się w 4 osoby dorosłe i 2 dzieci w wieku 7 i 9 lat. Nie nastawiamy się bardzo na zwiedzanie raczej odpoczynek . Dziękuje za wszelkie sugestie i odpowiedzi .


Ja znam taką wioskę, ale bardziej na południe- Marusici. 1 września wyruszamy tam po raz 4 :)
Użytkownik usunięty
Re: Chorwacja cicha i spokojna

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.08.2016 19:00

kemilia napisał(a):
mario3231 napisał(a):Witam . Poszukuje cichej i spokojnej miejscowości do wypoczynku bez gwaru i tłumu ludzi .Jakieś malutkie knajpki ciche plaże.


Ja znam taką wioskę, ale bardziej na południe- Marusici. 1 września wyruszamy tam po raz 4 :)


Ciiiii, bo się zwalą tłumy :wink:
Ja byłem w Lipcu, miodzio :papa:
mario3231
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 11.08.2016
Re: Chorwacja cicha i spokojna

Nieprzeczytany postnapisał(a) mario3231 » 28.08.2016 19:46

szaki17 napisał(a):
kemilia napisał(a):
mario3231 napisał(a):Witam . Poszukuje cichej i spokojnej miejscowości do wypoczynku bez gwaru i tłumu ludzi .Jakieś malutkie knajpki ciche plaże.


Ja znam taką wioskę, ale bardziej na południe- Marusici. 1 września wyruszamy tam po raz 4 :)


A coś więcej o tej Marusici. Ma Pani może jakieś namiary na fajne kwatery dla 6 osób
Użytkownik usunięty
Re: Chorwacja cicha i spokojna

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.08.2016 19:53

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Ja rezerwuję przez http://www.marusici.com/apartamenty-marusici.php
Villa PIIM
Drugie zdjecie ,widok z balkonu
Spokojna mieścina, na plaże (i z powrotem) prowadzi stroma ścieżka, lub schody(my mieliśmy 120), na miejscu dwie knajpki i jeden sklep.
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012
Re: Chorwacja cicha i spokojna

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 29.08.2016 09:14

szaki17 napisał(a):
kemilia napisał(a):
mario3231 napisał(a):Witam . Poszukuje cichej i spokojnej miejscowości do wypoczynku bez gwaru i tłumu ludzi .Jakieś malutkie knajpki ciche plaże.


Ja znam taką wioskę, ale bardziej na południe- Marusici. 1 września wyruszamy tam po raz 4 :)


Ciiiii, bo się zwalą tłumy :wink:
Ja byłem w Lipcu, miodzio :papa:

Haha :) NO masz rację- ja i tak już przez ostanie 4 lata- wypromowałam nieźle Marusici :)
Ale już w czwartek mknę do tego Miodku :)
Użytkownik usunięty
Re: Chorwacja cicha i spokojna

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.08.2016 10:18

To życzę spokojnej podroży i fajnych wakacji :papa:
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012
Re: Chorwacja cicha i spokojna

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 29.08.2016 10:29

szaki17 napisał(a):To życzę spokojnej podroży i fajnych wakacji :papa:

Nie dziękuję.
Spokojna podróż, raczej nie będzie- jedziemy busem 2 rodzinki z 4 dzieci.
W tym moja 16 miesięczna cycoholiczka nie cierpiąca jazdy samochodem - budząca się w nocy co 40 minut :)
Będzie wesoło :)
mario3231
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 11.08.2016
Re: Chorwacja cicha i spokojna

Nieprzeczytany postnapisał(a) mario3231 » 29.08.2016 21:23

A był ktoś może w Sv Filip i Jakow i może cos powiedzieć o tej okolicy .
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Chorwacja cicha i spokojna

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 29.08.2016 22:55

mario3231 napisał(a):A był ktoś może w Sv Filip i Jakow i może cos powiedzieć o tej okolicy .

informacje-o-miejscowosciach-z-rejonu-zadar-split-t31698.html

Hmmm... szału tam nie ma. Malutkie knajpki może i są, ale w sezonie cichych plaż nie uświadczysz. Zresztą Riwiera Zadarska niczego nie urywa. Jak już musi być Północna Dalmacja, to lepiej coś mniejszego mniej więcej od Pakostane na południe. Ale przedmówcy pokazali bardziej malownicze okolice.
Kiedy jedziesz?
Zacheusz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 05.07.2015
Re: Chorwacja cicha i spokojna

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zacheusz » 30.08.2016 16:24

Ja mogę użyczyć namiar na fajny, ładny apartamentem w Primosten-Dolac. Dobra cena i dobre warunki w cicej spokojnej małej miejscowości. Płaciliśmy za 4+2 za 7 osób 70 Euro. Wifi, klima, tv sat. Gospodarz znający język polski i produkujący wyśmienitą rakiję. Mogę podrzucić fotki i telefon.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
spokojna miejscowość z dziećmi - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone