Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Petrčane - pytanie o miejscowośc, atrakcje ! :)

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
matos1
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) matos1 » 04.07.2018 15:46

Do Andrzej_Krak, jak możesz to prosiłbym o podpowiedzi odnośnie Petrcane;
- czy na miejscu są jakieś budżetowe sklepy;
- jaką restaurację (konobę) polecasz- dobry stosunek jakości do ceny;
- czy w okolicy można kupić świeżą rybę, owoce morza?
- miejsca do zwiedzania;

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi, do tej pory przez około 7 lat jeździłem do Rogoźnicy (pomiędzy Szybenikiem a Splitem) ale teraz zrobił się tam Sopot, zarówno jeśli chodzi o ludzi, jak i o ceny.
Pozdrawiam Tomasz
Andrzej_Krak
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej_Krak » 04.07.2018 17:22

Do matos1, informacje wysłałem na email.
Pozdrawiam
matos1
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) matos1 » 05.07.2018 14:04

Cześć Andrzej, bardzo dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam Tomasz
Lukasz173
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lukasz173 » 18.01.2019 10:13

Witam czy ja też mógłbym prosić o informacje na temat tej miejscowości na e-maila? Może jakieś kwartety warte polecenia? Z góry dziękuję adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Angel00
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Angel00 » 07.08.2019 12:15

Witam, czy mogłabym prosić o namiary na fajne apartamenty w Petrčane (7osob dorosłych, 2dzieci). Z góry dziękuje
bromar
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) bromar » 17.02.2020 19:44

Witam to i ja poproszę o takie info
Andrzej_Krak
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej_Krak » 19.02.2020 12:35

Generalnie korzystałem do tej pory z rezerwowania apartamentów przez portal booking.com Jak do tej pory nie zawiodłem się. Polecam zatem tam poszukać tego co komu pasuje. Ja jeżdżę w 2 lub 4 osoby przeważnie i szukam takich miejsc, w spokojnej okolicy - trudno komuś doradzać skoro nie wiadomo co kogoś interesuje, a tak na zdjęciach można pooglądać, a w razie czego dopytać wynajmującego. Pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Petrčane - pytanie o miejscowośc, atrakcje ! :) - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019