Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pakotomasz
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 25.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pakotomasz » 15.11.2014 21:39

rafrob napisał(a):Ja tez jestem po 2 tygodniowych wczasach w Rogoznicy, mogę polecic apartament w którym przyszło nam mieszkac, jezeli jest ktos zainteresowany. Apartament na 2 rodziny z dziecmi, dwie oddzielne sypialnie z klimatyzacja, kuchnia w pelni wyposazona, lazienka z pralka, w pokojach nowe meble i czysto. Cena w sierpniu wynosila 95 euro. Aparatament 20 m od morza z widokiem na marine frapa. Plaza zwirkowa dla dzieci pod domem, z tarasu mozna wolac na obiad :) My jestesmy bardzo zadowoleni, w szczegolnosci ze znalezlismy kwatere po prostu na jakiejs stronie. pozdrawiam


Czy ja również mógłbym prosić o te namiary?: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Sara cro
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 10.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara cro » 11.01.2015 15:04

Witam, poszukuję sprawdzonego apartamentu. Najlepiej z dwoma sypialniami i widokiem na morze. Będę wdzieczna, pozdrawiam adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
morto15
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 63
Dołączył(a): 28.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) morto15 » 11.01.2015 18:09

Ja też poszukuję apartamentu w sierpniu 2
plus 2 z widokiem na morze.Plaża niezbyt daleko i żwirkowa.Moje namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :papa:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 11.01.2015 18:50

Nie wiem, czy znajdziecie odpowiednie miejsce, ponieważ z Rogoznicy, tak w zasadzie, morze widoczne jest z Lozicy, a tam są dość specyficzne, przepiękne, aczkolwiek dość skaliste plaże.

Żwirek to na Sepurine lub w zatoce.
dr.kokos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 639
Dołączył(a): 19.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) dr.kokos » 11.01.2015 20:50

weldon napisał(a):Nie wiem, czy znajdziecie odpowiednie miejsce, ponieważ z Rogoznicy, tak w zasadzie, morze widoczne jest z Lozicy, a tam są dość specyficzne, przepiękne, aczkolwiek dość skaliste plaże.

Żwirek to na Sepurine lub w zatoce.


A nie prawda :)
Lozica to jak najbardziej skaly betony ale tez żwirek i fakt apartamenty zaraz przy morzu, natomiast Sepurine to tylko otoczaki...
:papa:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 12.01.2015 11:43

dr.kokos napisał(a):A nie prawda :)
Lozica to jak najbardziej skaly betony ale tez żwirek

Powiedziało sobie kilkuset turystów i zwaliło się na te kilka metrów żwirkowej plaży ;)

Mimo wszystko przestrzegałbym osoby szukające łagodnego wejścia i cienia, że jest tego tu o wiele mniej, niż np. za Mariną czy na wyspie :)
TomekRZ
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 18.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomekRZ » 25.01.2015 14:02

lukas774 napisał(a):Jakby ktoś potrzebował, to mam namiar na fajne apartamenty w Rogoźnicy przy ulicy Zacevarskiej. Niedaleko zarówno do plaży Sepurine jak i Lozicy. Byłem tam w tym roku w apartamencie 6+2, ale właściciele mają też mniejsze apartamenty.


Witam,

Poproszę informację na PW o tych apartamentach.
Szukam miejscówki dla dwóch osób w Rogoznicy na czerwiec :D

Pozdrawiam!
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 25.01.2015 14:24

Apartament w Rogoznicy moge wyslac zdjecia.Pozdrawiam
lucjagrob
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 23.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lucjagrob » 27.01.2015 11:34

Jeśli to nie problem to poproszę info na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam wszystkich zakochanych w Chorwacji :-)
lucjagrob
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 23.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lucjagrob » 27.01.2015 11:40

Przyłączam się do próśb adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 27.01.2015 22:04

Witam :-)
mogę podzielic się namiarami na fajne apartamenty ( domy) na obrzeżach Rogoźnicy ( Zecevo) .Jeśli ktos jest zainteresowany , proszę o info z podaniem na ile osób ma być ten apartament. Prześlę wówczas własciwy namiar i fotki. Pozdrawiam :-)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.01.2015 23:44

Cromaniak66 napisał(a):Witam :-)
mogę podzielic się namiarami na fajne apartamenty ( domy) na obrzeżach Rogoźnicy ( Zecevo) .Jeśli ktos jest zainteresowany , proszę o info z podaniem na ile osób ma być ten apartament. Prześlę wówczas własciwy namiar i fotki. Pozdrawiam :-)

A ten dalej swoje... :lol: :D
AgataHubert
Odkrywca
Posty: 98
Dołączył(a): 28.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) AgataHubert » 28.01.2015 14:33

lukas774 napisał(a):Jakby ktoś potrzebował, to mam namiar na fajne apartamenty w Rogoźnicy przy ulicy Zacevarskiej. Niedaleko zarówno do plaży Sepurine jak i Lozicy. Byłem tam w tym roku w apartamencie 6+2, ale właściciele mają też mniejsze apartamenty.



witam,
poproszę namiary na apartament - właśnie szukam czegoś na 8 osób.
pozdrawiam
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Monia.B
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 09.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monia.B » 28.01.2015 20:39

to ja bardzo bym prosiła o pomoc co do umiejscowienia względem plaż , ich rodzaju i odległości do nich z ul. Viska. Zarezerwowałam tam apartament i podobno do ładnych szerokich plaż jest 300, max.350m. Jest to dla mnie ważne, bo będę spacerować codziennie z dwójką małych dzieci, więc podzielcie się proszę waszymi opiniami
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 28.01.2015 22:28

Monia.B napisał(a):to ja bardzo bym prosiła o pomoc co do umiejscowienia względem plaż , ich rodzaju i odległości do nich z ul. Viska. Zarezerwowałam tam apartament i podobno do ładnych szerokich plaż jest 300, max.350m. Jest to dla mnie ważne, bo będę spacerować codziennie z dwójką małych dzieci, więc podzielcie się proszę waszymi opiniami

mapy z Twoją ulicą:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
plaże etc. - warto się zapoznać z tym, bo sporo o plażach i miejscowości:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
oraz
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Resztę niech inni dopowiedzą.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone