Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pytania o apartamenty - dyskusja.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agata22051979
Croentuzjasta
Posty: 181
Dołączył(a): 08.11.2011
Pytania o apartamenty - dyskusja.

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata22051979 » 16.02.2013 20:26

inman, nie można wklejać linków, patrz wyżej w regulaminie
myślę, że należy zmienić regulamin, a w tym celu założyć listę społeczną popartą również przez moderatorów, ale to już osobna bajka, bo rzecz musi być przemyślana i dopracowana (przynajmniej koncepcyjnie :))
Użytkownik usunięty
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.02.2013 20:30

Masakra. Nie byłe mnie na tym forum prawi pól roku. a tu takie zmiany. Strasznie in minus się zmieniło.
Użytkownik usunięty
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.02.2013 20:36

Może by tak uruchomić nowy serwer i założyć nowe forum. Jestem informatykiem. Mogę się podjąć tego zadania. Proszę o wsparcie. Nie zamierzam niczego robić dla zysku. Jeśli zgłosi się grupa ludzi chętnych wesprzeć pomysł to można coś z tym zrobić. Forum obserwuję od wielu lat. To co teraz się dzieje to już nie forum. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl Jacek Cieślewicz
Użytkownik usunięty
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.02.2013 20:39

inman napisał(a):Masakra. Nie byłe mnie na tym forum prawi pól roku. a tu takie zmiany. Strasznie in minus się zmieniło.


Jak nie można wklejać linków to wystarczy wpisać: podaj email a wyślę Ci link. Jaki to ma sens! Adminom palma odbiła. Przykre. Nawet tak mała władza uderza do głowy. :!:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.02.2013 20:40

inman napisał(a):Może by tak uruchomić nowy serwer i założyć nowe forum.

Droga wolna - każdy może założyć nowe forum :papa:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Użytkownik usunięty
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.02.2013 20:41

Będę zamieszczał takie teksty na forum. A jak mnie usuną. To będę tworzył nowe konta. Nowych userów.
Użytkownik usunięty
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.02.2013 20:46

Janusz Bajcer napisał(a):
inman napisał(a):Może by tak uruchomić nowy serwer i założyć nowe forum.

Droga wolna - każdy może założyć nowe forum :papa:

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link



Pan Janusz od kiedy go "znam" bardzo się zmienił. Niestety. Przykre to. Bo kiedyś bardzo Pana ceniłem. Na prawdę. A takie linki.... Mam 40 lat. Od 20 jestem informatykiem. Od 30 obcuję z komputerami. Proszę sobie darować i trochę samoktytyki polecam.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Pytania o apartamenty.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.02.2013 20:59

inman napisał(a):
inman napisał(a):Masakra. Nie byłe mnie na tym forum prawi pól roku. a tu takie zmiany. Strasznie in minus się zmieniło.


Jak nie można wklejać linków to wystarczy wpisać: podaj email a wyślę Ci link. Jaki to ma sens! Adminom palma odbiła. Przykre. Nawet tak mała władza uderza do głowy. :!:

Na forum jest mail do właściciela forum - poszukaj i napisz mu swoje uwagi. :idea:
A odnośnie założenia nowego forum, to całkiem poważnie - możesz to zrobić :idea:
Pozdrav
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.02.2013 21:12

Jako znam życie to szkoda czasu na pisanie. A sama form 'właściciel forum' to .... jakieś nieporozumienie. Ok. Podejmę kroki w w celu założenia nowego forum (ponieważ kocham Chorwację) i zaproszę w najbliższym czasie grupę osób. Może i Pan się przyłączy jeśli coś z tego wyjdzie. Oczywiście nie oczekuję odpowiedzi z wiadomych powodów :)
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 16.02.2013 22:47

inman napisał(a): A sama form 'właściciel forum' to .... jakieś nieporozumienie.

inman napisał(a): Podejmę kroki w w celu założenia nowego forum


I kim wtedy będziesz?
Właścicielem forum, czyli wedle Twojej logiki...nieporozumieniem.
Dobrze kombinuję? :D
Bunio
Croentuzjasta
Posty: 144
Dołączył(a): 13.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bunio » 16.02.2013 23:57

Uważam że inman ma trochę racji gdyż sam korzystam z forum czeskich i słowackich i tam nie ma problemu z wymianą informacji o apartamentach
stary admin
Cromaniak
Posty: 2963
Dołączył(a): 26.01.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) stary admin » 17.02.2013 00:06

Z powodu nagminnego wklejania tutaj reklam od pewnego czasu nie wolno wklejać linków w ogóle. Jeśli ktoś bezinteresownie chce polecić apartament, może to zrobić w banku kwater. A jak ktoś szuka, to może zostawić namiar. Niech właściciele apartamentów szukają klientów, a nie odwrotnie. Niniejszym dyskusja na ten temat jest zakończona.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Pytania o apartamenty - dyskusja.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone