Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podaca apartamenty

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Heterka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 461
Dołączył(a): 21.05.2008
Podaca apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 25.05.2012 09:59

Bardzo uprzejmie proszę napiszcie jeśli ktoś zna te apartamenty , był w nich zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link w Podacy i ma jakieś informacje o tej miejscowości. Mam możliwość rezerwacji tam kwatery na drugą połowę lipca a czas mnie goni. Pomóżcie jeśli możecie.

Z góry dziękuję
cambriaaa
Odkrywca
Posty: 69
Dołączył(a): 23.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cambriaaa » 25.05.2012 10:14

Ja strasznie przepraszam Heterko, że się tak wcinam w Twój wątek, ale parę postów poniżej prosiłam o opinie na temat Willi Antonija w Mandre, w której Ty nocowałaś. Nikt na razie nie odpowiedział, czy możesz napisac mi coś więcej? Bardzo proszę :) . Jak na razie kontakt e-mailowy i telefoniczny z Antoniją i jej bratem jest wyśmienity :) My bedziemy mieszkać 1 tydzień w tym apartamencie w przyziemiu a 1 tydzień trochę na kupie w A2 tuż nad nim na pierwszym piętrze. Jeżeli możesz napisz coś proszę o właścicielach, czystości, wyposażeniu, ogrodzie...Jedzie nas ósemka: 4 osoby dorosłe i 4 dzieci. Bardzo serdecznie pozdrawiam też z grodu Kraka i jeszcze raz przepraszam za wcięcie się w wątek :)
Heterka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 461
Dołączył(a): 21.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 25.05.2012 11:18

Witam serdecznie, nie widziałam Twojego postu bo bym odpowiedziała.
Gospodarze Willi Antonja są bardzo mili, zwłaszcza starszy Pan, który dwa razy dziennie sprawdzał czy gościom czegoś nie brakuje. Właściciele nie mieszkają w Mandre tyko w Kolan, ale dają do siebie telefon, tak na wszelki wypadek. Przywoził nam pyszne winko najlepsze jakie piłam w Chorwacji oczywiście własnej produkcji. Standard apartamentów jest średni, ale jest wszystko czego potrzeba, była nawet zamrażarka i kuchenka mikrofalowa.
Jest czysto i przyjemnie. dzieci maja się gdzie bawić, a w ogrodzie stoi gril.
Jeśli potrzebujesz jeszcze informacji to napisz na mojego meila, prześlę Ci jakieś zdjęcia: hln.martyna @gmail.com Pozdrawiam
cambriaaa
Odkrywca
Posty: 69
Dołączył(a): 23.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cambriaaa » 25.05.2012 11:24

Heterka napisał(a):Witam serdecznie, nie widziałam Twojego postu bo bym odpowiedziała.
Gospodarze Willi Antonja są bardzo mili, zwłaszcza starszy Pan, który dwa razy dziennie sprawdzał czy gościom czegoś nie brakuje. Właściciele nie mieszkają w Mandre tyko w Kolan, ale dają do siebie telefon, tak na wszelki wypadek. Przywoził nam pyszne winko najlepsze jakie piłam w Chorwacji oczywiście własnej produkcji. Standard apartamentów jest średni, ale jest wszystko czego potrzeba, była nawet zamrażarka i kuchenka mikrofalowa.
Jest czysto i przyjemnie. dzieci maja się gdzie bawić, a w ogrodzie stoi gril.
Jeśli potrzebujesz jeszcze informacji to napisz na mojego meila, prześlę Ci jakieś zdjęcia: hln.martyna @gmail.com Pozdrawiam


Bardzo dziękuję, już do Ciebie Heterko piszę :D
Heterka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 461
Dołączył(a): 21.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 28.05.2012 09:05

Czy naprawdę nikt nie może mi pomóc ?
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 19.06.2012 11:52

Jakby co to również proszę o namiary na kwatery w Podacy
2 rodziny / 9 osób
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
janusz0990
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 08.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz0990 » 20.07.2013 13:06

Cze może ktoś był w apartamentach PJER VISKOVIC ?? :D

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone