Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Peljesac kwatery

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007
Peljesac kwatery

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 04.04.2010 19:00

:) Witam , czy jest jeszcze szansa na zarezerwowanie czegoś w sierpniu :) czy raczej już wszystko będzie zajęte. Region.. Peljesac miejscowości/osady wchodzą w grę :) Podobuce , Borak/Dingac , Mokalo itp.. nie interesuję mnie Orebić apartamenty 3x 3 osobowe :) Pozdrav Adam
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 04.04.2010 19:12

W Loviste w drugiej połowie sierpnia 2007 r. blisko połowa kwater była wolna.
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 04.04.2010 19:36

Rysio :) bardziej Dingac :) mnie interesuje ale dzięki za info ;) pozdrav
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 04.04.2010 19:45

Prosiłem niedawno Bozo, z Dinagaca, wszystko zajęte, w Borku też. Zapytanie dotyczyło 2 rodzin, może dla mniejszej ilości osób mają coś wolnego :?:
Trstenik polecał Bozo, tam miejsca są
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 04.04.2010 19:47

maciek1956 napisał(a):Prosiłem niedawno Bozo, z Dinagaca, wszystko zajęte, w Borku też. Zapytanie dotyczyło 2 rodzin, może dla mniejszej ilości osób mają coś wolnego :?:
Trstenik polecał Bozo, tam miejsca są


Borak / Dingac.. eh :D :D


zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


no cóż poszukam w Trsteniku
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 04.04.2010 22:56

Jak nie ma w Borku ( tak mnie Bocian nauczył ) :wink: , to szukaj w Potocine ... Trstenik to ostateczność :D
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 04.04.2010 23:27

mkm napisał(a):Jak nie ma w Borku ( tak mnie Bocian nauczył ) :wink: , to szukaj w Potocine ... Trstenik to ostateczność :D
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link


mkm :) dzięki :) ale jednak Borak to Borak ;) jedynie Podobuce ale tam maile już poleciały:)
Aguha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 875
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aguha » 05.04.2010 14:27

Może oni coś mają zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link Byłam w zeszłym roku w Apartamencie Vedrana. Było OK.
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 06.04.2010 23:40

Co polecacie w stylu Boraka .. Podobuce.... bo tam już niestety wszystko zajęte :(((( ..
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 07.04.2010 08:37

Chłopie, na Borak to ty si e nie nadajesz, bo tam boiska są pod górkę :)
W kwietniu szukać... też wymyślił... :):)
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 07.04.2010 08:57

A próbowałeas u pani Śarki
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

może Ci coś zaproponuje :wink:

A wolne w Boraku jest chyba tutaj
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

co prawda apartamenty te nie mają dobrej renomy :? , ale w tamtym roku ktos pisał ze się znacznie poprawiło :D
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 07.04.2010 09:34

W moje rejony Cię ciągnie :)

W Borje jest jedno znane mi miejsce: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 07.04.2010 13:16

Bocian napisał(a):Chłopie, na Borak to ty si e nie nadajesz, bo tam boiska są pod górkę :)
W kwietniu szukać... też wymyślił... :):)


:D :D
ankaz
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 17.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ankaz » 23.04.2010 10:35

Witam. Mam pytanie do stałych bywalców półwyspu Pejlesac - czy jest szansa na kwaterę w ciemno w drugiej połowie czerwca w Loviste lub gdzieś w okolicy? Czy raczej brać coś na szybko z "resztek pozostałych w necie" (niewiele zostało)? Mam lekkiego stresa - to byłby mój pierwszy raz w ciemno do tego jadą z nami znajomi pierwszy raz i boje się nieprzyjemnych przygód. Z góry dzięki za odpowiedź.
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 23.04.2010 11:22

ankaz napisał(a):Witam. Mam pytanie do stałych bywalców półwyspu Pejlesac - czy jest szansa na kwaterę w ciemno w drugiej połowie czerwca w Loviste lub gdzieś w okolicy? Czy raczej brać coś na szybko z "resztek pozostałych w necie" (niewiele zostało)? Mam lekkiego stresa - to byłby mój pierwszy raz w ciemno do tego jadą z nami znajomi pierwszy raz i boje się nieprzyjemnych przygód. Z góry dzięki za odpowiedź.


Druga połowa to 16 - 20 - 25 czy 30 czerwiec ! Jest różnica.
Jedziecie w czwórkę ?
Jeżeli wyjazd do 20-23.06 i w cztery osoby to jechałbym w ciemno.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone