Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Opłaty za osobę i namiot

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ekala
Opłaty za osobę i namiot

Nieprzeczytany postnapisał(a) ekala » 28.05.2003 09:37

Witam!
Na wszytskich stronach z kempingami osobna opłata jest za osobę i namiot. Czy chodzi o opłatę za swój namiot czy opłata za wypożyczenie namiotu???
Cube
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 11.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cube » 28.05.2003 09:51

za swoj namiot :) W Polsce na 90% campach jest tak samo - taka tradycja :(

pozdrawiam
joedoe

Nieprzeczytany postnapisał(a) joedoe » 31.05.2003 17:04

a ja mam takie pytanko , pogrzebalem troche na http://www.camping.hr/ w poszukiwaniu cen oraz kempingow w okolicach które mnie interesuja (hvar, brac)

zastanowiły mnie dwie rzeczy:
- oplata za samochod - czy zawsze, czy tylko jak stoi przy namiocie, a jak na parkingu to nie, etc
- w kilku cennikach nad cenami zauwazylem 10% CCI , co to jest? czy to jakis podatek? ale czy included czy nie included, a moze jakas taksa, lub tip za obsługe :) ??

czy ktos wie jak to jest?
pozdrawiam
joedoe aka jakub dutka
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 31.05.2003 18:49

joedoe napisał(a):w kilku cennikach nad cenami zauwazylem 10% CCI , co to jest? czy to jakis podatek? ale czy included czy nie included, a moze jakas taksa, lub tip za obsługe :) ??

czy ktos wie jak to jest?


Było!
forum/viewtopic.php?t=1401&postdays=0&postorder=asc&start=30

Pozdrawiam,
J.
maciogg
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 372
Dołączył(a): 26.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciogg » 31.05.2003 20:47

Witaj

Zazwyczaj płaci się za osoby, namiot, taksę klimatyczną i jednorazową opłate (jakieś grosze) meldunkową.
Opłata za samochód dotyczy dadatkowego auta.
cci

Nieprzeczytany postnapisał(a) cci » 01.06.2003 16:01

cci- posiadacze tej karty placa za camp o tyle ile jest podane mniej.
Cube
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 11.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cube » 01.06.2003 17:59

do maciogg: co rozumiesz przez pojecie dodatkowy samochod? bo ja bylem 1 autem i placilem za niego :)

pozdro
maciogg
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 372
Dołączył(a): 26.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciogg » 01.06.2003 19:02

Cube napisał(a):do maciogg: co rozumiesz przez pojecie dodatkowy samochod? bo ja bylem 1 autem i placilem za niego :)

pozdro


To zależy od kampingu, czy płacisz za auto extra czy nie.
Przez dodatkowe auto rozumiem np. jak jedziecie w 4 osoby na 2 auta z jednym dużym namiotem - wtedy pierwsze auto macie zazwyczaj w cenie, a drugie płatne extra.

Tak samo jadąc np. w układzie jak wyżej ale z dwoma namiotami na wiekszości pól kampingowych (tych, gdzie byłem), taniej wychodzi zapłacić 4 osoby + extra namiot + extra auto niż każda para płaci oddzielnie.
jarwoj
Odkrywca
Posty: 118
Dołączył(a): 17.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarwoj » 02.06.2003 14:33

Opłata za camping może być dwojakiego ( z grubsza) rodzaju.
1) Płacisz za wyznaczoną parcelę (pitch). W cenę parceli włączony jest namiot lub przyczepa oraz samochód. Za drugi postawiony namiot lub samochód w ramach parceli trzeba zapłacić extra. Osoby liczy się oddzielnie 'jak leci".
2) Płacisz za wszystko od sztuki: osoby, namiot, samochód (nie ma znaczenia pierwszy czy drugi). Przy tym sposobie opłaty zwykle nie ma wyznaczonych granic biwakowania (teoretycznie).
W obu przypadkach dopłaca się taksę klimatyczną (od osoby za dzień) i jednorazową opłatę meldunkową.
O zniżkach CCI poszukaj na tym forum.

Powrót do Kempingi



cron
Opłaty za osobę i namiot
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone