Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PL-CZ-A-SLO-CRO Opłaty za autostrady.

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bazyl67
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 16.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bazyl67 » 09.07.2019 18:50

Witam
Wybieram się ponownie w tym roku na Chorwację z motorówką i trochę zgłupiałem jaką winietę mam kupić dla zestawy jeep grand cherokee + przyczepka z motorówką ogólnie zestaw więcej jak 3,5 tony ( sama przyczepka z motorówką to około 3 ton) w tamtym roku przejazd CZ ,AT, SL , HR a w tym roku rozważam jednak SK , HU , HR
swider1985
Croentuzjasta
Posty: 346
Dołączył(a): 19.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) swider1985 » 12.07.2019 10:12

Czechy austria wineta 3.5t słowenia 2 kategoria tą za 30 euro na 7 dni tez chorwacja troszkę pociagnie ja jak jechał to od poczatku granicy Chorwackej na rejony Makarska ze 180zł jedna strona wiec szukuj sie na opłaty przyjazd - wyjazd całej trazy ze ok 700zł
Undisclosed
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 19.09.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Undisclosed » 19.09.2019 13:49

Witajcie, chciałbym się upewnić w sprawie bramek. Będę jechał z Lublany do Zagrzebia, na terenie Słowenii omijam autostrady. Wjeżdżam do Chorwacji w miejscowości Bregana i wszelkie nawigacje ustawione na "omijaj opłat" prowadzą mnie na autostradę A3 od węzła Bobovica 1. Na openstreet maps nie widać żadnych bramek, tak samo na zdjęciach satelitarnych. Więc jak to jest, można w ten sposób ominąć opłaty? Zamierzam zjechać na węźle Jankovic 3 lub Ivanja Reka 6 i nawigacja twierdzi, że nic nie zapłacę ;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.09.2019 14:48

Undisclosed napisał(a):Witajcie, chciałbym się upewnić w sprawie bramek. Będę jechał z Lublany do Zagrzebia, na terenie Słowenii omijam autostrady. Wjeżdżam do Chorwacji w miejscowości Bregana i wszelkie nawigacje ustawione na "omijaj opłat" prowadzą mnie na autostradę A3 od węzła Bobovica 1. Na openstreet maps nie widać żadnych bramek, tak samo na zdjęciach satelitarnych. Więc jak to jest, można w ten sposób ominąć opłaty? Zamierzam zjechać na węźle Jankovic 3 lub Ivanja Reka 6 i nawigacja twierdzi, że nic nie zapłacę ;)


Wrzuć sobie trasę na mapy.cz, w opcji PLÁNOVÁNÍ wyznacz początek i koniec trasy. Jak już mapy.cz zaproponują Ci trasę, to po prawej stronie będziesz mieć > Vyhnout se placeným úsekům - zaznaczasz Słowenię po rozpakowaniu submenu i patrzysz na wynik.
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
PL-CZ-A-SLO-CRO Opłaty za autostrady. - strona 43
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone