Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenika

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 05.05.2014 21:01

W Vodicach widzieliśmy taką łódkę z przeźroczystym dnem, więc dzieci na pewno będą miały frajdę. Polecam wejście również na twierdzę św. Anny w Szybeniku, bo widoki są cudne. Nie jest to bardzo męcząca trasa (pod warunkiem, że się nie zabłądzi w wąskich uliczkach). Gdzieś tam w mojej relacji są zdjęcia z tej twierdzy, więc polecam zajrzeć.
No i oczywiście będąc w tamtych okolicach trzeba koniecznie zajrzeć do Parku Narodowego Krka - przepiękne wodospady. Też gdzieś w mojej relacji zdjęcia są więc możesz sobie zajrzeć w wolnej chwili.
Naprawdę polecam te miejsca - są cudowne!
Scotta
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 04.05.2014
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Scotta » 05.05.2014 22:23

Agata twoją relację przeczytałam od deski do deski :) zdjęcia cudne, dlatego nie mogę się już doczekać kiedy te cuda będę oglądać na żywo :) Wszelkie twierdze będą musiały być zaliczone , choćbyśmy mieli się tam wczołgać, bo mój mąż nam nie odpuści ;)
na wodospady Krka na pewno się wybierzemy, za to Plitvice zostawimy sobie na następny raz :)
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 06.05.2014 17:45

Cieszę się, że relacja została przeczytana, bo przecież właśnie po to je piszemy, żeby inni mogli z nich korzystać. My również w Plitvicach jeszcze nie byliśmy, ale w tym roku po raz trzeci jednak jedziemy do kochanej Chorwacji, więc może tym razem się uda :D
Planowaliśmy jeszcze jechać do Splitu i Trogiru podczas zeszłorocznych wakacji, ale niestety się nie udało, więc jak będziecie mieć nadmiar czasu to zachęcam do odwiedzenia tych miejsc i później podzielenia się zdjęciami i wrażeniami.
Jeszcze raz trzymam kciuki za udane wakacje :D
opalarek
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 29.08.2014
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) opalarek » 29.08.2014 18:25

Witam , relacja świetna. Ponieważ jadę 6.9.2014 do Solarisa właśnie na domki HC mam pytanie czy są grille oraz czy wszystkie mają werandy bo do tej pory w HC mieliśmy domki bez werand ( Laterna, Zaton)
Przy domkach nie można parkować trzeba gdzieś w oddali????
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 29.08.2014 18:56

Grille są przy każdym domku, ale gazowe, bo węglowych nie wolno. Werandy są przy wszystkich domkach HC. Żeby się wypakować można podjechać pod domek, ale później parkuje się na parkingu na campie ale jest bardzo blisko domków ten parking więc w każdej chwili można skoczyć do auta.
opalarek
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 29.08.2014
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) opalarek » 29.08.2014 19:16

Dzięki za info
NOWYG
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 12.07.2012
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) NOWYG » 28.12.2014 00:15

Witam,
Świetna relacja
Planuję wyjazd do Szybenika - apartament Solais Villen Kornati na początku lipca znajdujący się na półwyspie między kempingiem Solaris Camp i portem jachtowym Solaris Yacht Marina.
I to mnie przeraża
Czy w trakcie zwiedzania okolicy natrafiłaś na to miejsce
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 28.12.2014 20:29

Chyba ze 2 razy zrobiliśmy sobie spacer w tamtą stronę, ale jakoś szczególnie nie znam tego miejsca, więc nie wiem co napisac. Myślę, że chyba nie powinno byc źle. Ta marina w okolicy nie jest jakaś ogromna, więc raczej nie powinno to przeszkadzac w niczym
Onlyhope
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 85
Dołączył(a): 12.05.2015
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Onlyhope » 28.05.2015 19:24

przeczytałam całą twoją relację:) już poczułam się jak na wakacjach, a do nich jeszcze 2 miesiące. Mam pytanie bo nigdzie tego się u Ciebie nie doczytałam, albo przeoczyłam. Czy osoby, które mieszkają w sibeniku , mogą wejść na kamping solaris ? Jeśli tak to za jaką opłatą? Będę wynajmować apartament w centrum sibenika i zastawiam się czy jednego dnia nie skoczyć do solarisu skorzystać z basenów i zjeżdżalni. Ciekawi mnie tylko czy goście, którzy nie mieszkają w kompleksie mogą do niego wchodzić i korzystać z plaż i basenów ? I drugie pytanie czy warto wybrać się w takim razie do Solarisu czy lepiej poświęcić dzień na inne plaże i darować sobie baseny ? Będę w sibeniku 11 dni.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 28.05.2015 22:17

Onlyhope napisał(a):przeczytałam całą twoją relację:) już poczułam się jak na wakacjach, a do nich jeszcze 2 miesiące. Mam pytanie bo nigdzie tego się u Ciebie nie doczytałam, albo przeoczyłam. Czy osoby, które mieszkają w sibeniku , mogą wejść na kamping solaris ? Jeśli tak to za jaką opłatą? Będę wynajmować apartament w centrum sibenika i zastawiam się czy jednego dnia nie skoczyć do solarisu skorzystać z basenów i zjeżdżalni. Ciekawi mnie tylko czy goście, którzy nie mieszkają w kompleksie mogą do niego wchodzić i korzystać z plaż i basenów ? I drugie pytanie czy warto wybrać się w takim razie do Solarisu czy lepiej poświęcić dzień na inne plaże i darować sobie baseny ? Będę w sibeniku 11 dni.

Wejść na teren możesz za free lecz korzystanie z basenów jest płatne.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 29.05.2015 10:50

Z napisał(a):Wejść na teren możesz za free lecz korzystanie z basenów jest płatne.

Nie do końca tak jest. Basen główny campingowy jest darmowy zarówno dla gości kompleksu Solaris jak i dla odwiedzających jedynie kompleks. Basen przy beach barze również jest bezpłatny, ale wypadałoby jakiegoś drina czy piwko zakupic, żeby poleżec za free na leżakach brodzących w wodzie. Reszta leżaków poza basenem płatna. Basen przy statku pirackim również bezpłatny. Przy nim są zjeżdżalnie, za które się płaci. Baseny przy hotelach są płatne dla wszystkich, którzy nie mieszkają w danym hotelu. Osobny temat to aquapark widoczny już z drogi dojazdowej do Solarisa - on jest płatny po prostu dla wszystkich, a nawet goście całego resortu nie mają żadnych zniżek, a atrakcje w nim wydają się byc tylko dla dzieci, więc dla dzieci fajna sprawa, a dla rodziców niekoniecznie.

Szczerze to polecam Ci wypożyczenie motorówki, takiej jak my mieliśmy. W Vodicach były tańsze i np. okrążenie wyspy Zlarin. Z rana w zatoczkach, w których my byliśmy po południu, powinno byc słońce. Podpłyńcie sobie też na te punkty widokowe, na których my byliśmy. Naprawdę fajna sprawa. Wrażenia o wiele lepsze i zdecydowanie spokojniej.
Onlyhope
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 85
Dołączył(a): 12.05.2015
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Onlyhope » 30.06.2015 09:46

pięknie dziękuję za odpowiedź, ile kosztowała was motorówka, bo nie mogę odszukać w relacji ?
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 30.06.2015 21:49

100 euro za caly dzien, czyli okolo 700 kun i dodatkowo platne paliwo. W vodicach kosztowaly 550kun i paliwo w cenie wiec polecam sie przejechac do vodic i stamtad wynajac motorowke
petr
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 370
Dołączył(a): 07.07.2007
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) petr » 01.07.2015 14:24

agata26061 napisał(a):100 euro za caly dzien, czyli okolo 700 kun i dodatkowo platne paliwo. W vodicach kosztowaly 550kun i paliwo w cenie wiec polecam sie przejechac do vodic i stamtad wynajac motorowke


Wliczając w to dopłynięcie z Vodic do Zlarinu (około 1o km) w jedną stronę to i tak wyjdzie korzystniej niż wypożyczyć w Solarisie.
Ustronianka
Croentuzjasta
Posty: 207
Dołączył(a): 29.04.2009
Re: Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ustronianka » 02.07.2015 17:03

Jako że my w tym roku pierwszy raz do Chorwacji pod namiot (wcześniej byliśmy 3x w apartmanach)
to chętnie czytam o wszystkich kampach i czytaniem skracam sobie czas do wyjazdu w tym roku.
A ten będzie już za 10 dni :oczko_usmiech:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Na "molochu" też może być fajnie... Solaris koło Sibenika - ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone