Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kamping Zablace koło Sibenika

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mitam
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 281
Dołączył(a): 26.03.2004
Kamping Zablace koło Sibenika

Nieprzeczytany postnapisał(a) mitam » 02.06.2008 08:43

Poszukuje pilnie osób które w tym roku były na campie zablace koło sibenika
Jeżeli są tacy to mam pytanie o ceny w tym sezonie i czy są tam ponownie sprawne lodówki.
Najlepiej jak ktoś z forumowiczów miałby maila na recepcje tego campa.
anetka1011
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 107
Dołączył(a): 12.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) anetka1011 » 02.06.2008 18:20

mitam
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 281
Dołączył(a): 26.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mitam » 03.06.2008 07:35

wielkie dzięki
czy wiesz może jak wygląda sytuacja z lodówkami, czy naprawili stary box czy jest jakies inne rozwiązanie.
i jeszcze jedno jak to jest z tymi bungalowami? Jaka jest cena bo z cennika nie bardzo to wynika
ps. pamiętam że kiedyś na forum zachwalałaś ten kamp. My z rodzinką jesteś rozkochani w tym campie.
anetka1011
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 107
Dołączył(a): 12.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) anetka1011 » 03.06.2008 07:57

Niestety nie wiem teraz za wiele, bo ostatnio byłam na tym campingu w 2006. Z lodówek nigdy nie korzystałam.
Wiem z forum, że w 2007 były tam odnowione łazienki.
Co do bungalowów, to już kompletnie nie mam pojęcia. Jak ja tam bywałam, to nie było żadych.
slimak
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 30.07.2007
poszukiwania kampu

Nieprzeczytany postnapisał(a) slimak » 02.07.2008 10:24

Mam pytanko co do plaży na tym kampie. Gdzieś przeczytałam na forum że jest betonowa :? czy to prawda????
szukam jakiegos fajnego kampu od 15.08 w tym regionie, wybieram się w dwie osoby z dużą przyczepą
Na solaris i adriatic już patrzyłam
w zeszłym roku byłam na istrii w sventej marinie i było bardzo spoko, kameralnie, choć wjazd i zjazd na kemp ciężki!!!! i praktycznie żadnych atrakcji i sklepów, generalnie DZIURA
dlatego też opinia co do solarisa mnie przeraża...ciasnotę to ja mam na codzień - patrz Kraków....
może polecacie jakiś jeszcze inny kemp
pozdrawiam
anetka1011
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 107
Dołączył(a): 12.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) anetka1011 » 02.07.2008 16:00

Obrazek

Obrazek
anetka1011
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 107
Dołączył(a): 12.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) anetka1011 » 04.08.2009 18:17

czy był ktoś w tym roku w Zablace koło Sibenika? jak tam teraz jest? widziałam w cenniku, że mają tam teraz bungalowy i ciekawa jestem, jak one wyglądają. Dziękuję za odpowiedzi :)
ewaen
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 25.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewaen » 05.08.2009 13:58

Witam .Tydzień temu wróciliśmy z Cro .Smiało mogę polecić camping w Zablace tym którzy preferują raczej spokój a nie wielkie molochy jak pobliski Solaris.
Camping jest pod drzewami czyli każdy znajdzie kawałek cienia ,co jest ważne w lipcu i sierpniu (byliśmy na Murter -camp Kosirina i na słynnym pod Maslinom w Oraśacu,oba z cudnym widokiem na Adriatyk ale taka patelnia! ,pod markizą 41st )...no i wróciliśmy znów na Zablace .
Co do bungalowów żadnych tam nie widziałam .Warunki sanitarne da się znieśc czasem pod prysznicami się zapychało ale po interwencjach poprawiali. :lol:
00aneta00
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 30.07.2007
Camp Zablace (blisko Sibenika) - jakieś zmiany?

Nieprzeczytany postnapisał(a) 00aneta00 » 30.07.2012 21:09

Witam, był może ktoś z Was w tym roku na tym campie? W ubiegłym roku sanitariaty były w kiepskim stanie, ale właściciel mówił, że za rok będą odnowione i w ogóle miał coś ulepszać :roll: ; Zastanawiam się, jaka jest teraz sytuacja, bo nie wiemy, gdzie wybrać się z rodziną (a że ogólnie camp był spokojny i dość pusty, chcielibyśmy właśnie tam jechać) :)
damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3423
Dołączył(a): 02.01.2012
Re: Camp Zablace (blisko Sibenika) - jakieś zmiany?

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 07.04.2014 12:02

Witam - dołączam się do zapytania o camp Zablace/Szybenik. Ktoś z Szanownych Forumowicz ma aktualne lub z roku 2013 info o campie - np. adres www, cennik, współrzędne GPS i inne ciekawostki. Bardzo dziękuję za jakiekolwiek info. Pozdrawiam
arb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 10.01.2011
Re: Camp Zablace (blisko Sibenika) - jakieś zmiany?

Nieprzeczytany postnapisał(a) arb » 07.04.2014 12:12

damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3423
Dołączył(a): 02.01.2012
Re: Camp Zablace (blisko Sibenika) - jakieś zmiany?

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 07.04.2014 12:36

Dzięki za szybką odpowiedź ... ale nie chodzi mi o Solaris /o tym już wiem i jest sporo w necie i na Forum/. Interesuje mnie Camp "Zablace" koło Solaris/Szybenik. Chcę tam spędzić tylko kilka dni przed dalszą wyprawą w kierunku Czarnogóry i Albanii.
arb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 523
Dołączył(a): 10.01.2011
Re: Camp Zablace (blisko Sibenika) - jakieś zmiany?

Nieprzeczytany postnapisał(a) arb » 07.04.2014 13:57

Nie szukałem za dużo ale chyba ich strona internetowa nie działa za bardzo. Za to mają profil na FB który mocno aktualizują. Polecam napisać tam wiadomość
https://www.facebook.com/CampZablace/info
damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3423
Dołączył(a): 02.01.2012
Re: Camp Zablace (blisko Sibenika) - jakieś zmiany?

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 07.04.2014 14:28

Dzięki. No właśnie, ich strona od dawna nie aktualna a szukam od pół roku. Skorzystam z FB , pozdrawiam.
damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3423
Dołączył(a): 02.01.2012
Camp Zablace (blisko Sibenika) - jakieś zmiany?

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 14.04.2014 09:22

Nowa, aktualna informacja dla sympatyków campu "Zablace" koło Szybenika - aktywna strona www.
http://camp-zablace.com/ proszę o komentarz osób, które odwiedziły camp w poprzednich latach - jakie zmiany zaszły ... dziękuję .
Następna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kamping Zablace koło Sibenika
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone