Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lawendowy miesiąc miodowy (HVAR 2013)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 11.06.2014 20:27

My juz na stopie w Karlovac. Jutro drugi etap na Korcule. Upał straszny 35 stopni ale jest super wszędzie puuuusto na przejściu w Macelj dwa samochody...
Pozdrawiamy
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 11.06.2014 23:08

Myślałam dzisiaj o Was :wink: Jak Wam podróż mija.
Bezpiecznej dalszej drogi i samych cudowności korczulańskich! :mrgreen:
Pozdrawiam Was serdecznie!
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 12.06.2014 06:48

Bardzo nam milo. Podróż spokojnie tylko wczoraj miejscami 36 stopni... Zaraz śniadanko i ruszamy dalej
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 15.06.2014 07:55

Od wczoraj załamanie pogody. Obecnie wieje popaduje 22 stopnie, niebo zasnute ciężkimi chmurami. I tak jeszcze kilka dni załamka :-(
Zosia i Piotrek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 61
Dołączył(a): 10.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zosia i Piotrek » 15.06.2014 14:30

jackuc napisał(a):Od wczoraj załamanie pogody. Obecnie wieje popaduje 22 stopnie, niebo zasnute ciężkimi chmurami. I tak jeszcze kilka dni załamka :-(


Witaj jackuc, a do kiedy zostajecie? Podobno od czwartku ma być już nawrót pięknej pogody... jeśli wierzyć prognozom długoterminowym :wink: Mimo wszystko życzymy udanego wypoczynku.


pozdrowienia dla Ciebie minimartini, piękna to była relacja :)

:papa:
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 15.06.2014 16:56

Wracamy w piątek 28.06 ale i tak żal tych 5 dni ... Także nie uda się zrealizować wszystkiego co chciałem :-(

Martyna Grscica ma się dobrze przejeżdżaliśmy wczoraj i dzisiaj ;-)
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 04.07.2014 21:46

jackuc napisał(a):
Martyna Grscica ma się dobrze przejeżdżaliśmy wczoraj i dzisiaj ;-)


A Tu już po wyjeździe... :wink: Za szybko ten czas leci...

Zosia i Piotrek napisał(a):

pozdrowienia dla Ciebie minimartini, piękna to była relacja :)

:papa:


Dziękuję pięknie Zosiu! :) Wczoraj wróciliśmy z Korculi... :mrgreen:
Pozdrawiam Was serdecznie
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 13.07.2014 21:23

Martynko,jak wakacje?udane? będzie relacja? my też już po :)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 13.07.2014 21:27

andeo napisał(a):Martynko,jak wakacje?udane? będzie relacja? my też już po :)

Odpowiem za Martynę ;)

Relacja już jest :) - klik.
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 13.07.2014 21:49

o kurczaki,ale mam zaległości!!! dzięki Maslinko...
napiszę Ci tylko,że czytając sobie jedną z Twoich relacji odnotowałam,że warto zakupić winko na Peljescu niedaleko Divnej przy starej zastawie ,no i tak też zrobilismy,cena ta sama 15 kun :oczko_usmiech:
Ale ta Martynka szybka no no,szok..ja wróciłam w czwartek wieczorem ,więc trochę minie,ale też coś napiszę,a co :) Martyna,w tym roku nie odpuściliśmy murów Kotoru,ach piękna rzecz. Sarajevo tak troszkę w biegu,ale i tak się cieszę,że choć tyle,bardzo zadowolona jestem z tej samodzielnej wycieczki .pozdrawiam
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 13.07.2014 21:54

Ja wiem czy szybka? :roll: Niecierpliwie czekam na dalszy ciąg relacji Martyny, ale ona chyba lubi nas "katować" :mrgreen: i ćwiczyć cierpliwość ;) :mrgreen: hehe żartuję ;) Rozumiem, że są jeszcze inne obowiązki niż obecność na cro ;) Pozdrawiam :papa:
P.S. Czekamy... :mrgreen:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 13.07.2014 22:01

aaaa to może nie Ona taka szybka tylko ja za późno tu trafiłam,ale nic to nadrobię raz dwa :)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 13.07.2014 22:08

andeo napisał(a):o kurczaki,ale mam zaległości!!! dzięki Maslinko...
napiszę Ci tylko,że czytając sobie jedną z Twoich relacji odnotowałam,że warto zakupić winko na Peljescu niedaleko Divnej przy starej zastawie ,no i tak też zrobilismy,cena ta sama 15 kun :oczko_usmiech:

Mam nadzieję, że smakowało :) To nasze ulubione wino w całej Cro ;), chociaż my ostatnio jesteśmy bardziej piwni :mrgreen: W każdym razie wino stamtąd doceniamy :)

A brak podwyżek to pewnie efekt nieumieszczania tabliczki. Tak nam tłumaczył gospodarz. Nie reklamują się, bo musieliby zapłacić podatek i tym samym podnieść ceny, a nie chcą tego robić :)
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 14.07.2014 12:35

tabliczka była,ale bardzo skromna,na białym tle czarny napis "wino" ;)
chyba mówimy o tym samym,zaprosił nas do piwnicy,buteleczki przygotowane,kupiliśmy białe ,czerwone i trawaricę od niego.tą zastawę mam na zdjęciach,jak napiszę relację to zobaczymy czy o tym samym mowa,ale myślę że tak .Nam winko bardzo smakuje,popijamy w domku,a na urlopie też piwko :)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 14.07.2014 12:37

andeo napisał(a):tabliczka była,ale bardzo skromna,na białym tle czarny napis "wino" ;)
chyba mówimy o tym samym,zaprosił nas do piwnicy,buteleczki przygotowane,kupiliśmy białe ,czerwone i trawaricę od niego.tą zastawę mam na zdjęciach,jak napiszę relację to zobaczymy czy o tym samym mowa,ale myślę że tak .

Tabliczki w 2010 roku nie było, wtedy byliśmy tam po raz ostatni. Ale zastava jest bardzo charakterystyczna, więc myślę, że to to samo :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Lawendowy miesiąc miodowy (HVAR 2013) - strona 25
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone