Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lawendowy miesiąc miodowy (HVAR 2013)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 14.07.2014 12:42

maslinka napisał(a):
andeo napisał(a):Martynko,jak wakacje?udane? będzie relacja? my też już po :)

Odpowiem za Martynę ;)

Relacja już jest :) - klik.


Dziękuję Maslinko! :D

andeo napisał(a):o kurczaki,ale mam zaległości!!! dzięki Maslinko...
napiszę Ci tylko,że czytając sobie jedną z Twoich relacji odnotowałam,że warto zakupić winko na Peljescu niedaleko Divnej przy starej zastawie ,no i tak też zrobilismy,cena ta sama 15 kun :oczko_usmiech:
Ale ta Martynka szybka no no,szok..ja wróciłam w czwartek wieczorem ,więc trochę minie,ale też coś napiszę,a co :) Martyna,w tym roku nie odpuściliśmy murów Kotoru,ach piękna rzecz. Sarajevo tak troszkę w biegu,ale i tak się cieszę,że choć tyle,bardzo zadowolona jestem z tej samodzielnej wycieczki .pozdrawiam


Aldonko Kochana! Hej! :hut:
Ależ czekałam na Twój powrót, wrażenia! Super, że napiszesz :D Na to liczę przeogromnie! Musisz mi pomóc przekonać Marcina na Pelješac :wink:
Czekamy - oboje - na Sarajevo i Kotor!
Nie mogę się doczekać!

My bardzo zadowoleni z wakacji - ja to wręcz w stanie... Pokorczulańskiej euforii :lol: :wink:
Pozdrawiam Cię serdecznie! :smo:

Eunike1984 napisał(a):Ja wiem czy szybka? :roll: Niecierpliwie czekam na dalszy ciąg relacji Martyny, ale ona chyba lubi nas "katować" :mrgreen: i ćwiczyć cierpliwość ;) :mrgreen: hehe żartuję ;) Rozumiem, że są jeszcze inne obowiązki niż obecność na cro ;) Pozdrawiam :papa:
P.S. Czekamy... :mrgreen:


Ha ha ha :lol: :mrgreen:
To zaraz coś wrzucę... Co by nie było, że forumowy leń ze mnie :wink:
Pozdrawiam serdecznie

maslinka napisał(a):Mam nadzieję, że smakowało :) To nasze ulubione wino w całej Cro ;)


... oj coś czuję, że i my kiedyś z tych porad skorzystamy :lol:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 14.07.2014 20:30

:lol: a ja wciąż w popeljescowej euforii,nie mogę się ogarnąć :mrgreen: na wszystko brakuje mi czasu ,postaram się moim pisaniem przekonać Marcina do Peljesca,choć pewnie ciężko będzie,bo byliśmy tam tylko 5 dni ,a Ty tak ładnie piszesz i fotografujesz,obawiam się ,że może mi się nie udać :) ale będę się starała.Mnie już przekonałaś do Hvaru,chciałabym za rok,kto wie.... kiedy coś napiszę nie wiem,ale na pewno masz miejsce VIP-owskie ;) pozdr
co do winka polecanego przez Maslinkę ,na prawdę pycha :) żałuję, że nie wzięłam od tego pana prošku.
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 14.07.2014 20:43

Andeo a mnie zaprosisz do Twojej relacji :D ? Please :lol:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 15.07.2014 18:00

Jacku,jasne,jak tylko powstanie :oczko_usmiech:
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 15.07.2014 19:10

Dziękować i czekać zatem :D
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 16.07.2014 13:16

andeo napisał(a):jak tylko powstanie :oczko_usmiech:


Pamiętam Twoją poprzednią relację...
Miło się z Wami podróżowało, więc chętnie poczytam kolejną :papa:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 16.07.2014 14:50

Dzięki Magdalena :)
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 12.01.2015 23:48

hahha,widzę ,że się tu szarogęsiłam i zapraszałam do siebie :mrgreen:
A poważnie ,to wróciłam przypomnieć sobie Wasz Hvar,poczytałam co pisałyśmy i stwierdzam ,ze jednak jestem stała w postanowieniach .Nadal planuję Hvar,nie wiem co z tego wyjdzie czy uda się wyjechać,ale jeśli się uda to na pewno tam :)
Ponotowałam sobie wiadomości o plażach,kampach ,Ty pewnie polecasz Lili w Jagodnej? Bardzo bym chciała iść na Sv Nikola i do jaskini w Sv Nedjelji .
Wiesz,pisałam Ci ,Że bardzo mi się te zdjęcia Wasze na brzegu morza na kamykach podobają.Moja głowa chyba musiała sobie je bardzo zapamiętać,bo zrobiliśmy sobie całą trójką podobne,Stoi na półeczce w ramce :)
Także mam wielką nadzieję,że moje zdanie"cosik tak czuję ,że w 2015 odwiedzimy Hvar" się ziści .
Aha ,no i może znajdziesz chwilkę i wstawisz nam filmiki obiecane ? :smo:
PS.jeszcze mam pytanko,kiedyś pisałaś ,ze podczas poprzedniego pobytu na Hvarze ,wybraliście się na wyspy .
Na jaką warto popłynąć?chodzi mi o Pakleni Otoci.
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 17.01.2015 14:10

andeo napisał(a):Ponotowałam sobie wiadomości o plażach,kampach ,Ty pewnie polecasz Lili w Jagodnej?
Wiesz,pisałam Ci ,Że bardzo mi się te zdjęcia Wasze na brzegu morza na kamykach podobają.Moja głowa chyba musiała sobie je bardzo zapamiętać,bo zrobiliśmy sobie całą trójką podobne,Stoi na półeczce w ramce :)
Także mam wielką nadzieję,że moje zdanie"cosik tak czuję ,że w 2015 odwiedzimy Hvar" się ziści .
Aha ,no i może znajdziesz chwilkę i wstawisz nam filmiki obiecane ? :smo:
PS.jeszcze mam pytanko,kiedyś pisałaś ,ze podczas poprzedniego pobytu na Hvarze ,wybraliście się na wyspy .
Na jaką warto popłynąć?chodzi mi o Pakleni Otoci.


Tak - zdecydowanie polecam Lili - jest pięknie położony, zacieniony, dużo miejsca, rano "przyjeżdża" świeże pieczywo, piękna okolica, natomiast są i minusy: toalety do najczystszych nie należały, nie były też na wysokim poziomie (jak np. Pod Maslinom w Orasacu) - tylko, wiesz... Ostatnio nocowaliśmy tam w 2011 roku - może się pozmieniało. W sierpniu 2013 odwiedziliśmy camp - był o wiele bardziej zatłoczony niż dwa lata wcześniej.

Jeżeli chodzi o wyspy - jak dla mnie Jerolim :) Najwięcej osób wybiera Palmizanę - "jest zatłoczona". Chcieliśmy popłynąć także na wysepkę Zdrilica - lecz czasu nie starczyło.

A filmiki - chociaż z hvarskich dróg, pokonywanych garbim - postaram się wstawić :oczko_usmiech:
Pewnie, jak skończę korczulańskie opowieści.

A fotki na kamykach - zawsze wychodzą super :hut:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 17.01.2015 14:58

My raczej jednak na Lili się nie zdecydujemy,bo z opisów wynika ze dość trudny dojazd i nadaje się na bardziej stacjonarny wypoczynek,a my zamierzamy dużo jeździć .Tak przynajmniej wyczytałam i że na plaży nie ma łagodnego dna tylko dość głęboko..to nie dla nas.Chyba któryś z 3 kampów w okolicy Jelsy wybierzemy.
Na filmiki czekam zatem ,będę zaglądać .dzięki :papa:
Anul-ka
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 04.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anul-ka » 25.03.2015 20:31

Po korculańskiej trafiłam na tę relację. Równie cudna i piękna.
Janusz_z_wąsem
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 12.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz_z_wąsem » 07.08.2015 00:28

Pięknie, bajecznie, niebiańsko... Przeczytałem jednym tchem "od deski do deski" :hut: :papa:
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 07.08.2015 12:28

Anul-ka, Janusz_z_wąsem,
dziękuję za miłe słowa :)
Pozdrawiam
banankochan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 510
Dołączył(a): 14.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) banankochan » 02.05.2016 10:30

witam, po raz drugi czytam Twoją relację :) i mam małe pytanko gdzie jest wypożyczalnia tych garbusów na hvarze?
paw_el
Croentuzjasta
Posty: 449
Dołączył(a): 08.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) paw_el » 02.05.2016 10:36

Piękna relacja aż chce się jechać a tu urlop dopiero za 3 miesiące......
Ale mam dylemat po Twojej relacji Hvar czy Brać :?:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Lawendowy miesiąc miodowy (HVAR 2013) - strona 26
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone