Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lawendowy miesiąc miodowy (HVAR 2013)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 26.05.2014 13:32

andeo napisał(a):No i cisza tu taka :cry:
co słychać? wróciłam popatrzeć na piękne foty i na Was i spotkała mnie niespodzianka! nie uwierzysz ,ale umknęła mi stronka(nie wiem jakim cudem) z fotkami z "garbuskiem" ,ale one cudne ! hej hej,Martyna,gdzie się podziewacie? pozdrowionka zostawiam :papa:


jackuc napisał(a):Martyna

gdzie jesteś :?:
Nie możemy się doczekać cd . :D


Jestem, jestem :mrgreen: Pozdrawiam Was cieplutko!
W tygodniu postaram się skrobnąć dwa ostatnie 'odcinki' relacji - no, bo jak to tak, taka relacja niedokończona :roll: :lol:

Gosia i Marek napisał(a):Cudownie piękna relacja, fajnie się czytało.


Dziękuję serdecznie! Pozdrawiam

be-ja napisał(a):Hej. Przeczytałem jednym tchem, zdjęcia - kopara mi opadła,Mój Kolega M. Karewicz by powiedział "masz super czułe i dobre oko, potrafisz uchwycić to coś". Choć wiele razy byłem na Hwarze w tych samych miejscach co Wy to w Twoich zdjęciach zobaczyłem inną wyspę jeszcze piękniejszą , romantyczną, tajemniczą, bardziej kolorową. Moją uwagę przykuły ujęcia lamp z okiennicami, oraz stare drzwi, w Twoim kadrze wyszły przepięknie.

Pzd be-ja


Dziękuję ślicznie. Bardzo mi miło... Dla mnie Hvar jest magiczny. Mam do niego ogromny sentyment. Wiele "kadrów" chowam w sercu i odkopuję każdego dnia.
Pozdrawiam serdecznie

Magdalena S. napisał(a):Jelsa to moje ulubione miejsce na Hvarze.
Trochę spóźniona, ale też muszę pozachwycać się fotkami stamtąd :D


A jak wyjazd Twój? :) Czy udany to chyba pytać nie muszę - wierzę, że na pewno! :wink: Pogoda dopisała?
Pozdrawiam

21monika napisał(a)::wink: Wpadłam do was dopiero teraz, ale całość przeczytałam jednym tchem i zazdroszczę.
A skoro jestem zwolennikiem wyjazdów w ciemno 8O powstał dylemat czy nie zmienić zamiarów z Trybunji na Hvar. :twisted:
A swoją drogą Istria także Cię zachwyci. W zeszłym roku byliśmy w Porećiu i był wypad na Soliny, Koper w Słowenii oraz Wenecja we Włoszech, nie zapominając o urokach samej Istri i jej miasteczek. Puli, Rovinj i sam Poreć - :roll: oj marzyć się chce, że człowiek już w samochodzie mknie. :P
:wink: Pozdrawiam i odliczam czas do14.07
:papa:


Nie namawiam, ale gorąco zachęcam :wink: :mrgreen:
Istrię mamy w planach (właściwie - nie ja, a mąż - mnie zawsze ciągnie na wyspy) - w połączeniu właśnie z Włochami :) Ehh... Tam ogólnie jest tak pięknie... Życie inaczej płynie. Nie ważne, w jaką jej część - byle do CRO!
Pozdrawiam
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 26.05.2014 17:00

noooo,jesteś! no to czekam na końcówkę relacji :papa:
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 26.05.2014 18:48

Też już się martwiłem co się dzieje z Martyną :D
21monika
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2918
Dołączył(a): 25.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 21monika » 26.05.2014 21:19

Nie namawiam, ale gorąco zachęcam :wink: :mrgreen:
Istrię mamy w planach (właściwie - nie ja, a mąż - mnie zawsze ciągnie na wyspy) - w połączeniu właśnie z Włochami :) Ehh... Tam ogólnie jest tak pięknie... Życie inaczej płynie. Nie ważne, w jaką jej część - byle do CRO!
Pozdrawiam
21monika
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2918
Dołączył(a): 25.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 21monika » 26.05.2014 21:35

Piszesz Martyno
Nie namawiam, ale gorąco zachęcam :wink: :mrgreen:
Istrię mamy w planach (właściwie - nie ja, a mąż - mnie zawsze ciągnie na wyspy) - w połączeniu właśnie z Włochami :) Ehh... Tam ogólnie jest tak pięknie... Życie inaczej płynie. Nie ważne, w jaką jej część - byle do CRO!
Pozdrawiam


Właśnie mam wrażenie, że życie Tam inaczej płynie (może to wina roamingu naszych operatorów telefonicznych). Brak kontaktu z pracą - znajomymi daje ten spokój i wytchnienie. A może ludzie - nikt nikomu nie nakazuje, każdy się uśmiecha i mówi, że klucze zostawcie w drzwiach. :!: Bez sprawdzania :?: i z pełnym zaufaniem :idea: - to troszkę szokuje przy pierwszym pobycie i w porównaniu z naszymi rodzimymi właścicielami kwater. :cry:
I ta cisza - nie wszechobecne CYKADY :twisted:
Ogólnie wszystko jest na TAK :D i zaraz po powrocie człowiek już planuje następny wyjazd i ze smutkiem :cry: liczy miesiące i euro do następnych wakacji.
Pozdrawiam
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 27.05.2014 10:57

minimartini napisał(a):
Magdalena S. napisał(a):Jelsa to moje ulubione miejsce na Hvarze.
Trochę spóźniona, ale też muszę pozachwycać się fotkami stamtąd :D


A jak wyjazd Twój? :) Czy udany to chyba pytać nie muszę - wierzę, że na pewno! :wink: Pogoda dopisała?
Pozdrawiam


To była najlepsza Wielkanoc w moim życiu. Kwietniowa Istria nas zachwyciła :D .
Wiosenna roślinność jest soczyście zielona, a miasteczka upojnie pachną. Coś wspaniałego.
Pogodę mile nas zaskoczyła, ładnie się opaliliśmy. Choć w lany poniedziałek, porządnie zlał nas deszcz :P .
Teraz szykujemy się na na normalne, pełnowymiarowe wakacje 8) .
Wyjazd za 11 dni. Oczywiście do Chorwacji .
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 27.05.2014 14:11

jackuc napisał(a):Też już się martwiłem co się dzieje z Martyną :D


Oj... Jak miło :wink:

21monika napisał(a):Właśnie mam wrażenie, że życie Tam inaczej płynie (może to wina roamingu naszych operatorów telefonicznych). Brak kontaktu z pracą - znajomymi daje ten spokój i wytchnienie. A może ludzie - nikt nikomu nie nakazuje, każdy się uśmiecha i mówi, że klucze zostawcie w drzwiach. :!: Bez sprawdzania :?: i z pełnym zaufaniem :idea: - to troszkę szokuje przy pierwszym pobycie i w porównaniu z naszymi rodzimymi właścicielami kwater. :cry:
I ta cisza - nie wszechobecne CYKADY :twisted:
Ogólnie wszystko jest na TAK :D i zaraz po powrocie człowiek już planuje następny wyjazd i ze smutkiem :cry: liczy miesiące i euro do następnych wakacji.
Pozdrawiam


To prawda... Tam jest po prostu rajsko. Swoją drogą zawsze zastanawiam się, jak wygląda życie mieszkańców tamtejszych wysp (np. Hvaru) w małych wioseczkach, miasteczkach zimą? Pewnie łatwe nie jest... Niemniej marzeniem - zapewne nie tylko moim :roll: :lol: - jest móc przenieść się tam kiedyś...

Magdalena S. napisał(a):To była najlepsza Wielkanoc w moim życiu. Kwietniowa Istria nas zachwyciła :D .


Ohhh wcale mnie to nie dziwi! :mrgreen: Oczami wyobraźni widzę "wielkanocny piknik" na plaży 8) A powiedz mi, jak woda??? :) Nóżki zamoczone zostały?
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 27.05.2014 14:35

STARI GRAD
30.08.2013
wieczór


Nie lubię pożegnań. Odjazdów. Gdyby tak można zatrzymać czas.
Wydłużyć dobę. Chociaż o dwie godziny.
Ostatnie chwile w Stari Grad.
Miasto skąpane w promieniach wieczornego słońca. Takie nostalgiczne. Piękne. Jak zawsze.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wybieramy się do upatrzonej Antiki. Zajmujemy stolik na zewnątrz. Klimatycznie. Na stolik co chwilę wskakuje cudnej urody kociak (wołają na niego „żu-żu”, jak okazuje się później to kotek właściciela atelier Fantazam, z którym później mamy przyjemność pogawędzić). Dobrze, że zamówiłam też zupę rybną :lol: – przynajmniej jest czym poczęstować małego gościa.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


_____________________________________________________


TAM... I Z POWROTEM.
31.08.2013

Odpływamy.
Bogatsi w tysiące pięknych wspomnień, obrazów odbitych w sercach...

Obrazek

VIDIMO SE HVAR!

... ale zaraz, zaraz... Jak to? Relacja z Hvaru bez latarni? :roll: :lol:

Obrazek


***

W drodze powrotnej czekają na nas ok. 70 km korki :roll:
Oj... Działo się, działo :wink:
Nigdy więcej powrotów przed rozpoczęciem roku szkolnego. Nigdy :twisted:
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 27.05.2014 14:47

Tymczasem siedzę wpatrzona w niebo za oknem.
I marzę.

O wielkim błękicie.

Obrazek
Jedno z moich ukochanych zeszłorocznych ujęć.



Dziękuję Wszystkim, którzy odwiedzali, odwiedzają, będą odwiedzać niniejszą relację.
Dziękuję ślicznie zwłaszcza "stałym Czytelnikom/Czytelniczkom" - Kochani, wiecie, o kim piszę :wink:
Cudownie było Was poznać.
Wierzę, że spotkamy się - nie tylko w kolejnych relacjach - ale i... w ukochanej Chorwacji.

Pozdrawiam serdecznie

Martyna
jacek73
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 904
Dołączył(a): 24.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek73 » 27.05.2014 16:09

świetna relacja już to pisałem i powtarzam miło było z wami odpoczywać,zwiedzać i rozkoszować się pięknem Chorwacji dzięki ze i mnie zabraliście ze sobą, samego dobra dla was :) - ps.mam nadzieje ze to nie ostatnia...
Pozdr.Jacek :hut:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 27.05.2014 16:13

no i skończyło się na prawdę :cry: ale zawsze przecież można zaglądać,tak dla przypomnienia,na poprawę humoru,po informacje itd itd achhh pięknie było z Wami te wszystkie miejsca pooglądać.
Martynko, a jak tam z tegorocznymi wakacjami,wyklarowało się już coś,czy jeszcze nie wiecie gdzie i kiedy?
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 27.05.2014 19:12

jacek73 napisał(a):świetna relacja już to pisałem i powtarzam miło było z wami odpoczywać,zwiedzać i rozkoszować się pięknem Chorwacji dzięki ze i mnie zabraliście ze sobą, samego dobra dla was :) - ps.mam nadzieje ze to nie ostatnia...
Pozdr.Jacek :hut:


Jacku,
dziękuję ślicznie za tyle miłych słów :)
Pozdrawiam serdecznie

P.S. Na pewno nie ostatnia :wink:

andeo napisał(a):no i skończyło się na prawdę :cry: ale zawsze przecież można zaglądać,tak dla przypomnienia,na poprawę humoru,po informacje itd itd achhh pięknie było z Wami te wszystkie miejsca pooglądać.
Martynko, a jak tam z tegorocznymi wakacjami,wyklarowało się już coś,czy jeszcze nie wiecie gdzie i kiedy?


Wiesz Kochana, że mi jakoś tak smutno było ostatnią część wrzucać... :wink:
Co do wakacji... W zeszłym tygodniu pojawiło się światełko, że wyjedziemy.... I to... Pod koniec czerwca :mrgreen: Wszystko wyjaśni się w przyszłym tygodniu. Tak więc czekam z niecierpliwością! Jeżeli się uda - plany o których Ci kiedyś pisałam zostają bez zmian. A to oznacza, że... Może gdzieś się spotkamy/miniemy :D
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 27.05.2014 19:53

noooo,jak koniec czerwca,to kto wie!!!prawdopodobne bardzo :) jeżeli już będziecie znać konkrety, to moze faktyczni uda nam się gdzieś spotkać.Będziemy musiały się zgadać jeszcze raz gdzie i kiedy będziemy :)
Cieszę się i trzymam kciuki ,żeby wyszły Wasze plany 8)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 27.05.2014 20:06

Martyna, dzięki wielkie za piękną relacją z mojej ukochanej wyspy :hearts:

Aż się chce wracać...
mariusz_77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2345
Dołączył(a): 26.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 27.05.2014 20:23

szkoda, że już koniec ale fajnie że i tak długo pociągnęłaś tą relację... na tyle długo, że zostały mi tylko
3 tygodnie do momentu gdy znowu postawimy nogę na Hvarze :D :hut:
Dzięki wielkie. :!: :wink:
Pozdrawiam :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Lawendowy miesiąc miodowy (HVAR 2013) - strona 23
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone