Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Lawendowy miesiąc miodowy (HVAR 2013)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 27.05.2014 21:06

andeo napisał(a):noooo,jak koniec czerwca,to kto wie!!!prawdopodobne bardzo :) jeżeli już będziecie znać konkrety, to moze faktyczni uda nam się gdzieś spotkać.Będziemy musiały się zgadać jeszcze raz gdzie i kiedy będziemy :)
Cieszę się i trzymam kciuki ,żeby wyszły Wasze plany 8)


Dziękuję:* Napiszę do Ciebie PM w przyszłym tygodniu (pod koniec), jak będę wiedzieć co i jak ;)

maslinka napisał(a):Martyna, dzięki wielkie za piękną relacją z mojej ukochanej wyspy :hearts:

Aż się chce wracać...


Bardzo mi miło Maslinko :D
Pozdrawiam Cię serdecznie

mariusz_77 napisał(a):szkoda, że już koniec ale fajnie że i tak długo pociągnęłaś tą relację... na tyle długo, że zostały mi tylko
3 tygodnie do momentu gdy znowu postawimy nogę na Hvarze :D :hut:
Dzięki wielkie. :!: :wink:
Pozdrawiam :papa:


Pociągnęłam, a raczej przeciągnęłam ostatnią część :lol: choć nie był to zabieg zaplanowany i celowy :lol:
Życzę Wam samych pięknych chwil na Hvarze i bezpiecznej drogi! A po... Czekam na relację :mrgreen:
Pozdrawiam serdecznie

:papa:
21monika
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2918
Dołączył(a): 25.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 21monika » 27.05.2014 21:42

:papa: Dzięki za przygodę, którą pokazałaś przez szkło swojej lustrzanki. :hut:
Za opisy przez, które człowiekowi robiło się cieplej i tak, no tak że poczuć zapach lawendy i promyki słońca o bora nie zapominając i kroplach deszczu ciepłego deszczu. :wink:
Po prostu dziękuje. :papa:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 27.05.2014 22:12

minimartini napisał(a):
Dziękuję:* Napiszę do Ciebie PM w przyszłym tygodniu (pod koniec), jak będę wiedzieć co i jak ;)



OK :papa:
be-ja
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 261
Dołączył(a): 20.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) be-ja » 28.05.2014 04:32

Wielkie dzięki, powtarzam się że zobaczyłem inny Hvar Twoimi oczami. Bywam na wyspie dość często właściwie co roku to wiele mi umknęło, więcej wagi przywiązywałem do tego co jest pod wodą, bo to co nad nią było bardziej powszednie, ale teraz to zmieniam.

Pzd be-ja
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 29.05.2014 21:23

21monika napisał(a)::papa: Dzięki za przygodę, którą pokazałaś przez szkło swojej lustrzanki. :hut:
Za opisy przez, które człowiekowi robiło się cieplej i tak, no tak że poczuć zapach lawendy i promyki słońca o bora nie zapominając i kroplach deszczu ciepłego deszczu. :wink:
Po prostu dziękuje. :papa:


be-ja napisał(a):Wielkie dzięki, powtarzam się że zobaczyłem inny Hvar Twoimi oczami. Bywam na wyspie dość często właściwie co roku to wiele mi umknęło, więcej wagi przywiązywałem do tego co jest pod wodą, bo to co nad nią było bardziej powszednie, ale teraz to zmieniam.

Pzd be-ja



Dziękuję pięknie za tak przemiłe słowa! :) Wierzcie mi, że dodają energii i mobilizują do dalszego pisania - w sumie w moim przypadku... Do fotografowania :lol:
W tym roku pojadę z nową "szklarnią" - więc jeżeli wyjazd dojdzie do skutku - może być ciekawie :wink:
Pozdrawiam serdecznie

Martyna
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 30.05.2014 13:43

minimartini napisał(a): więc jeżeli wyjazd dojdzie do skutku


Czego i Wam i sobie życzę. Mam nadzieję ,,towarzyszyć" Wam w kolejnej podróży :D .
Twoja relacja jest dla mnie jedną z przyjemniejszych.
Masz talent do uwieczniania magicznych chwil... :)
Nigdy nie spędziliśmy na wyspie dłużej niż 3-4 dni.
Dzięki Wam nabiera się ochoty, by zaszyć się na którejś z chorwackich wysp na dłużej.
Znaleźć czas by rozkoszować się ich spokojem :papa:
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 30.05.2014 15:07

minimartini napisał(a):CZERWONA ŚLICZNOTKA*
29.08.2013


Przejazd starą drogą do Hvaru przy zachodzie słońca… Już bardziej klimatycznie być nie może.
I ten ryk silnika... (kręciłam filmiki, na tyle na ile prędkość :lol: i wiatr pozwalał - mam nadzieję, że podzielę się nimi z Wami) :mrgreen:



Hej Martyna
A jest szansa na ten podział ? :mrgreen:
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 05.06.2014 22:06

Magdalena S. napisał(a):
minimartini napisał(a): więc jeżeli wyjazd dojdzie do skutku


Czego i Wam i sobie życzę. Mam nadzieję ,,towarzyszyć" Wam w kolejnej podróży :D .
Twoja relacja jest dla mnie jedną z przyjemniejszych.
Masz talent do uwieczniania magicznych chwil... :)
Nigdy nie spędziliśmy na wyspie dłużej niż 3-4 dni.
Dzięki Wam nabiera się ochoty, by zaszyć się na którejś z chorwackich wysp na dłużej.
Znaleźć czas by rozkoszować się ich spokojem :papa:


Dziękuję Ci ślicznie!
Dzisiaj już wiem, że wyjazd dojdzie do skutku. I to całkiem niedługo...
A i Tobie praktycznie godziny już zostały... :oczko_usmiech: Pozostaje życzyć... Bezpiecznej drogi i cudnych wrażeń w CRO!

jackuc napisał(a):
Hej Martyna
A jest szansa na ten podział ? :mrgreen:


Jacku, w czerwcu to chyba już nie - powód wysłałam Ci na maila :mrgreen: :hut:
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 06.06.2014 07:48

Martyna
no tak nie ulega wątpliwości, że są priorytety .... :twisted:
Spoko poczekam nawet do jesieni, bo pewnie w międzyczasie napiszesz równie wspaniałą relację :hut:
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 07.06.2014 07:57

jackuc napisał(a):Martyna
no tak nie ulega wątpliwości, że są priorytety .... :twisted:
Spoko poczekam nawet do jesieni, bo pewnie w międzyczasie napiszesz równie wspaniałą relację :hut:


:lol:

8)

Co do relacji... Wydaje mi się, że z tego miejsca powstanie w tym roku sporo relacji (obserwując chociażby kalendarz wyjazdowy), więc moja pewnie nic nowego nie wniesie... Chociaż... Mam nadzieję, że uda mi się czymś zaskoczyć :mrgreen:

Właśnie zauważyłam nawet zdjęcie w Twoim avatarku - teraz to już totalnie przedwakacyjne mi się jakoś tak zrobiło :hut:
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 08.06.2014 09:56

No ja też mam zamiar napisać co nieco, część już nawet mam w wordzie.... :mrgreen:
Tak avatarek to Brela 2012 :hut:
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 09.06.2014 12:48

jackuc napisał(a):No ja też mam zamiar napisać co nieco, część już nawet mam w wordzie....


To się nazywa: "zawyżanie poziomu crotwórczości" :lol:

Szkoda, że zdjęcia z Hvaru poznikały...:(
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 09.06.2014 12:56

O rety nie wiem co się stało
ale jak się wejdzie w link to są hmmm może chwilowo coś nie działa

np

http://imageshack.us/a/img221/2520/0vqr.jpg
minimartini
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 26.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) minimartini » 09.06.2014 15:08

Mi nawet po wejściu w link się nie wyświetlają (wyskakuje: STATUS_403) ;(
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 10.06.2014 12:32

No cóż wygląda na to, że imageshack zachował się bardzo nieładnie i wyciachał foty pomimo, że te co były miały być dostępne a jedynie nowe odpłatnie....
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Lawendowy miesiąc miodowy (HVAR 2013) - strona 24
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone