Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Last minute 2-12 lipiec 2013

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Micqu
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 29.06.2013
Last minute 2-12 lipiec 2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Micqu » 29.06.2013 09:28

Witam serdecznie,

Na wstępie pragnę się serdecznie przywitać :papa: i przeprosić za ewentualne naruszenie regulaminu, jeżeli takiego się dopuściłem wstawiając powyższy wątek. Jednak nie widzę innego wyjścia. Linki podane w dziale apartamenty/kwatery/hotele w 66% nieaktywne lub miejsca zajęte lub nie spełniają oczekiwań.

W związku z tym mam prośbę sugestie dotyczące apatramentu lub pensionatu.
Jadę rodzinnie 2+2 dzieciaki 4 i 7 letnie. Oczekiwania: ubocze (nie centrum=zgwar, tłumy), bez ruchliwej ulicy w pobliżu, odległość do plaży max 250m (optymalnie nad wodą;)), plaża nie betonowa, w odpowiedniej odległości od portu promowego, niedaleka odległość do placu zabaw, otoczenie w zieleni (cień).

Wiem, że niemało oczekuję zwłaszcza na kilka dni przed wyjazdem, ale cóż... :lol:
Mój email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Dziękuję za wyrozumiałość amina i za wszelkie namiary i sugestie

Pozdrawiam,

Mcihał
sysgone
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 06.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) sysgone » 30.06.2013 21:19

Zapakuj się i jedź. A jak Ci się gdzieś spodoba, to się zatrzymaj i szukaj kwater - do tej pory zawsze to skutkowało w moim przypadku.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Last minute 2-12 lipiec 2013
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone