Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ile zabrać pieniędzy na 10-dniowy wyjazd do Chorwacji?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
anubis2423
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 06.07.2009
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) anubis2423 » 11.07.2017 14:50

to mogło tak być że all inclusive był ,tylko z taką drobną różnicą .mianowicie all inclusive płaci się wcześniej a tu all inclusive był po zjedzeniu do zapłaty hehehe
magdach7
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 24.06.2009
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdach7 » 12.07.2017 07:32

Nawet gdyby to było extra ultra all inclusive, w super ekstra hotelu, to i tak wolę Chorwację na kwaterze z koniecznością gotowania.Raz zdradziłam Cro na korzyść all inclusive w Turcji i po kilku dniach miałam dość- hałaśliwi turyści wypijający morze taniego alkoholu i wieczorne "zabawy" oprowadzały mnie do obłędu.
Nigdy więcej. Dla mnie NIE MA WAKACJI BEZ CHORWACJI- inne kierunki późną jesienią, jak budżet da radę.
soviet100
Odkrywca
Posty: 65
Dołączył(a): 10.06.2017
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) soviet100 » 12.07.2017 21:16

Itaka. Właśnie wrócili a po ofertę musiałbym do nich jechać. Wczasy kupione były 5 miesięcy temu. Jedyny błąd to jednak za 2os+ dziecko (6la) kojarzę że płacili coś 3 z hakiem za osobę. I nie śmiać się proszę bo teraz last minute np Egipt na tydzień allinclusive można kupić za 1200zl. Ja nie twierdzę że wolę lecieć bo by mnie tu nie było plus do samolotu nie chcą mi zabrać pontonu i silnika. Zawsze jeździłem nad polskie morze tylko teraz jak wołają 300 zł domek to mam taniej w Chorwacji a droga podobna bo z Bielska-Białej jestem. Często w Irlandii pływalem bo to fajnie, uprawnień nie trzeba, łódki rejestrować też nie tylko zimniej. Raz byłem w Hiszpanii na podróży poślubnej to mnie szlak trafiał wszyscy pływalni a ja na reczniku
piotrek130595
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 27.07.2017
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrek130595 » 27.07.2017 10:35

Witam,
Przejrzałem większość postów z tego wątku i niestety dalej nie wiem ile zabrać pieniędzy ze sobą. Jadę z dziewczyna końcem sierpnia początkiem września do Makarskiej. Jedzenie na śniadania mamy zamiar w całości zabrać z Polski. Obiady zamierzamy jeść tylko na mieście, plus zwiedzanie oraz popłynięcie na wyspę Brać. Chociaż nie ukrywamy ze większość czasu chcemy spędzić na płazy. Wiec pytanie moje brzmi ile mniej więcej pieniędzy warto zabrać dla jednej osoby?
piotrek130595
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 27.07.2017
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrek130595 » 27.07.2017 10:37

Zapomniałem dopisać ze na 8 dni :)
19Gumis20
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 290
Dołączył(a): 08.05.2012
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) 19Gumis20 » 27.07.2017 10:48

[quote="piotrek130595"]Zapomniałem dopisać ze na 8 drozwiązanieme]
Nikt Ci nie da jasnej, klarownej odpowiedzi.
Wszystko zależy na jakim standardzie będziecie wypoczywać i gdzie będziecie się stołować. Początek września to już prawie po sezonie więc ceny będą niższe. Pomyślcie ile możecie zabrać kasy, w końcu nie wszystko musicie wydać. Zabieranie jedzenia na śniadanie też jest średnim rozwiązaniem ponieważ ceny w sklepach nie odstawają jakoś strasznie od tych polskich. Pozdrawiam
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2663
Dołączył(a): 13.03.2011
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 27.07.2017 11:00

piotrek130595 napisał(a):Witam,
Przejrzałem większość postów z tego wątku i niestety dalej nie wiem ile zabrać pieniędzy ze sobą. Jadę z dziewczyna końcem sierpnia początkiem września do Makarskiej. Jedzenie na śniadania mamy zamiar w całości zabrać z Polski. Obiady zamierzamy jeść tylko na mieście, plus zwiedzanie oraz popłynięcie na wyspę Brać. Chociaż nie ukrywamy ze większość czasu chcemy spędzić na płazy. Wiec pytanie moje brzmi ile mniej więcej pieniędzy warto zabrać dla jednej osoby?


Jak weźmiesz za mało to Ci braknie , jak za dużo to przywieziesz z powrotem. Ja na 2 tyg do Makarskiej we wrześniu biorę 5k, 1000 podróż, 1400 apartman, reszta to wydatki na miejscu dla 2 osób. Śniadania robimy sami, obiady pół na pół. Oprócz budżetu mam jeszcze zawsze w zapasie 2k na koncie w razie czego i karte bankomatową. Np. awarii samochodu nie da sie przewidzieć, bólu zęba też, dodatkowa kasa moze sie przydać
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1778
Dołączył(a): 26.08.2016
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 27.07.2017 11:12

piotrek130595 napisał(a):Wiec pytanie moje brzmi ile mniej więcej pieniędzy warto zabrać dla jednej osoby?

piotrek130595 napisał(a):Zapomniałem dopisać ze na 8 dni :)

Na luźne wydatki typu obiad, piwo, pamiątki 1200 - 1500 zł, powinno wystarczyć.
petr
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 370
Dołączył(a): 07.07.2007
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) petr » 27.07.2017 11:59

[quote="piotrek130595"]Witam,
... niestety dalej nie wiem ile zabrać pieniędzy ze sobą.... /quote]

Pytanie jest źle sformułowane, z Twojego posta wynika że powinno ono brzmieć od stwierdzenia : " dysponuję sumą X, czy wystarczy mi ona na ...." i wtedy dostaniesz odpowiedź czy będą to skromne wakacje czy bez żałowania sobie niczego. Sa ludzie którym starczy 2 tyś jak i tacy którym wydanie 10 tyś też nie stanowiło by problemu.
piotrek130595
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 27.07.2017
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrek130595 » 27.07.2017 20:04

petr napisał(a):
piotrek130595 napisał(a):Witam,
... niestety dalej nie wiem ile zabrać pieniędzy ze sobą.... /quote]

Pytanie jest źle sformułowane, z Twojego posta wynika że powinno ono brzmieć od stwierdzenia : " dysponuję sumą X, czy wystarczy mi ona na ...." i wtedy dostaniesz odpowiedź czy będą to skromne wakacje czy bez żałowania sobie niczego. Sa ludzie którym starczy 2 tyś jak i tacy którym wydanie 10 tyś też nie stanowiło by problemu.


Powiedzmy 1500zl
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1368
Dołączył(a): 17.07.2011
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalisko30 » 27.07.2017 20:20

piotrek130595 napisał(a):
petr napisał(a):
piotrek130595 napisał(a):Witam,
... niestety dalej nie wiem ile zabrać pieniędzy ze sobą.... /quote]

Pytanie jest źle sformułowane, z Twojego posta wynika że powinno ono brzmieć od stwierdzenia : " dysponuję sumą X, czy wystarczy mi ona na ...." i wtedy dostaniesz odpowiedź czy będą to skromne wakacje czy bez żałowania sobie niczego. Sa ludzie którym starczy 2 tyś jak i tacy którym wydanie 10 tyś też nie stanowiło by problemu.


Powiedzmy 1500zl

Powiem tak, jeśli ma to być kwota tylko na wydatki typu knajpy, lody, piwko, rower wodny to spokojnie na 2 osoby wystarczy. Jestem aktualnie w Rogoźnicy. Wycieczka na Kornati ze wstępem i dwoma posiłkami to 400kn od łebka. Na takie ekstrawagancje 1500zł to troszeczkę mało.
Użytkownik usunięty
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.07.2017 20:21

piotrek130595 napisał(a):
petr napisał(a):
piotrek130595 napisał(a):Witam,
... niestety dalej nie wiem ile zabrać pieniędzy ze sobą.... /quote]

Pytanie jest źle sformułowane, z Twojego posta wynika że powinno ono brzmieć od stwierdzenia : " dysponuję sumą X, czy wystarczy mi ona na ...." i wtedy dostaniesz odpowiedź czy będą to skromne wakacje czy bez żałowania sobie niczego. Sa ludzie którym starczy 2 tyś jak i tacy którym wydanie 10 tyś też nie stanowiło by problemu.


Powiedzmy 1500zl


Jak ma się w tym wszystko zmieścić to za mało. Nocleg to minimalnie 30-40E/doba.
Rogue
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 01.07.2016
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rogue » 27.07.2017 20:30

adrianek90 napisał(a):
Tytusdj napisał(a):
soviet100 napisał(a):Ja nie wiem skąd wy wszyscy te kwoty macie rzędu 6-10 tys zł , nie chce być nadgorliwy ale teraz moja teściowa poleciała z córką moją do Turcji All inclusive ultra na dwa tygodnie z przelotem wszystko wyszło na cztery osoby 7 tys zł to jaki sens tłuc się autokarem ?


wrzuć linka do tego ośrodka, chętnie obejrzę to cudo w Turcji za 7 tysi za 4 osoby na dwa tygodnie z ultra all inclusive...

Również chętnie sprawdzę tą okazję..



W tym roku to ciężko znaleźć coś dobrego w niskiej cenie, ale w poprzednim było bardzo dużo okazji.
1800 - 2200 w 5* z ultra ai na tydzień. Byliśmy z żoną 3 razy. W tym jedno dziecko do 12 lat bez dopłaty. Chrześniacy bardzo zadowoleni (jedyny koszt to wiza). W tym roku już nie tak słodko. Turcja i Grecja się ceni. Szczególnie Turcja >>> chyba Rosjanie wrócili :oczko_usmiech:

Czas sięprzeprosić z Chorwacją.
Użytkownik usunięty
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 27.07.2017 20:34

piotrek130595 napisał(a):
petr napisał(a):
piotrek130595 napisał(a):Witam,
... niestety dalej nie wiem ile zabrać pieniędzy ze sobą.... /quote]

Pytanie jest źle sformułowane, z Twojego posta wynika że powinno ono brzmieć od stwierdzenia : " dysponuję sumą X, czy wystarczy mi ona na ...." i wtedy dostaniesz odpowiedź czy będą to skromne wakacje czy bez żałowania sobie niczego. Sa ludzie którym starczy 2 tyś jak i tacy którym wydanie 10 tyś też nie stanowiło by problemu.


Powiedzmy 1500zl


Z Groupn-a:

10-dniowa wycieczka dla 1 osoby do Chorwacji, 7 noclegów w Resorcie Fontana, all Inclusive light:

529 zł za wycieczkę w terminie 15.09-24.09.2017,

ALE:
Dopłaty obligatoryjne:

- ubezpieczenie: 60 zł/osoba/turnus (płatne miesiąc przed wyjazdem na konto biura),
- opłaty administracyjne: 200 euro/osoba/turnus (płatne miesiąc przed wyjazdem na konto biura),
- prom: 15 euro/osoba (płatne u pilota w dniu wyjazdu),
- opłata klimatyczna: ok. 1 euro/osoba dorosła/doba, 0,5 euro/dziecko od 12 do poniżej 18 lat/doba (płatne u pilota w dniu wyjazdu),
- składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny: 10 zł/osoba (płatne miesiąc przed wyjazdem na konto biura).
piotrek130595
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 27.07.2017
Re: Ile zabrac pieniedzy na 10 dniowy wyjazd do Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrek130595 » 27.07.2017 21:04

bigredone napisał(a):
piotrek130595 napisał(a):
petr napisał(a):
piotrek130595 napisał(a):Witam,
... niestety dalej nie wiem ile zabrać pieniędzy ze sobą.... /quote]

Pytanie jest źle sformułowane, z Twojego posta wynika że powinno ono brzmieć od stwierdzenia : " dysponuję sumą X, czy wystarczy mi ona na ...." i wtedy dostaniesz odpowiedź czy będą to skromne wakacje czy bez żałowania sobie niczego. Sa ludzie którym starczy 2 tyś jak i tacy którym wydanie 10 tyś też nie stanowiło by problemu.


Powiedzmy 1500zl


Jak ma się w tym wszystko zmieścić to za mało. Nocleg to minimalnie 30-40E/doba.



Nocleg mamy już opłacony(700zl od osoby) paliwo i winiety tez, 1500zl chcemy wydać dla jednej osoby "na życie " czyli łącznie 3000tys dla pary na obiady, zwiedzanie, wycieczki
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Ile zabrać pieniędzy na 10-dniowy wyjazd do Chorwacji? - strona 57
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone