Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gumjak - dokąd

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
stachu265
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 07.02.2011
Gumjak - dokąd

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachu265 » 14.01.2013 14:12

Witam.Mam pytanko bardzo proste.
Gdzie najlepiej uderzyć z pontonem ,chodzi mi tutaj o jakieś wysepki ,ciekawe miejsca dostępne drogą morską.Co polecić jesteście w stanie.Chciałbym zaznaczyć że po raz pierwszy wybieramy się do HRK i nie zamierzamy wypuszczać się daleko w kraj -narazie.A może każde miejsce jest dobre?
pozdrawiamy.
pawelh
Cromaniak
Posty: 1318
Dołączył(a): 25.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelh » 26.01.2013 21:21

Każde miejsce jest dobre,ale miejskie plaże to raczej nie.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 26.01.2013 22:01

stachu265 napisał(a):Witam.Mam pytanko bardzo proste.
Gdzie najlepiej uderzyć z pontonem ,chodzi mi tutaj o jakieś wysepki ,ciekawe miejsca dostępne drogą morską.Co polecić jesteście w stanie.Chciałbym zaznaczyć że po raz pierwszy wybieramy się do HRK i nie zamierzamy wypuszczać się daleko w kraj -narazie.A może każde miejsce jest dobre?
pozdrawiamy.



Paski zalew.

Ps. Jaki to gumjak i kiedy się wybierasz?
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 26.01.2013 22:02

Rysio napisał(a):Paski zalew.

Mało tam huku? :evil:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 26.01.2013 22:09

Jak popi.....m na pełnym otwarciu to niczego nie słyszę :mrgreen:
stachu265
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 07.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachu265 » 27.01.2013 14:06

Rysio napisał(a):
stachu265 napisał(a):Witam.Mam pytanko bardzo proste.
Gdzie najlepiej uderzyć z pontonem ,chodzi mi tutaj o jakieś wysepki ,ciekawe miejsca dostępne drogą morską.Co polecić jesteście w stanie.Chciałbym zaznaczyć że po raz pierwszy wybieramy się do HRK i nie zamierzamy wypuszczać się daleko w kraj -narazie.A może każde miejsce jest dobre?
pozdrawiamy.



Paski zalew.

Ps. Jaki to gumjak i kiedy się wybierasz?


Witam.
Planujemy jechać w drugiej połowie sierpnia ale to nic jeszcze konkretnego , kiedy nam się zachce to pojedziemy, jesteśmy wolni czasowo.

A co do pontonu, to powoli zbieram info o nim, jest bardzo mało informacji w necie. Nie wiem nawet , jaką klasę ma. To, co do tej pory uzyskałem , to stwierdzam, że nic ciekawego. Pisałem już o nim w innym wątku.
Myślę że wszystko się okaże po teście. A może ty posiadasz jakąś wiedzę ? Bombard AX2


Ps. Myślę o zmianie podłogi, może parametry zmienią się trochę na lepsze. Co sądzisz?

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone