Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.01.2013 23:40

No właśnie nie...próbowałem na wiele sposobów ale nigdzie to nie widnieje :(
barti75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 15.04.2010
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) barti75 » 13.01.2013 00:15

a polecicie coś innego niż Oekotel Graz, ale w podobnej cenie i w zbliżonej lokalizacji jadę znad Bałtyku(przez Niemcy) i do Grazu mam 1300km i chyba to max mojego organizmu, więc noclegi w cro odpadają najlepiej Austria ewentualnie Słowenia
Patroniusz
Croentuzjasta
Posty: 352
Dołączył(a): 03.02.2011
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Patroniusz » 13.01.2013 00:56

Guntramsdorf parenaście km za Wiedniem w stronę Graz,hotel Zach.Trzeba jechać z autostrady ok 1km,3 os pokój ok 60EUR z porannym bufetem,znajdziesz w google,mają po polsku stronę
poti
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 132
Dołączył(a): 30.12.2011
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) poti » 13.01.2013 01:40

barti75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 15.04.2010
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) barti75 » 17.01.2013 10:28

dzięki za linka wygląda fajnie, poti spałeś tam może jakieś szczególy
WojteC5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 28.02.2010
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) WojteC5 » 17.01.2013 11:18

Wielokrotnie polecany w tym temacie Gastehaus między Wiedniem a Grazem.

http://nartywaustrii.eu/de

Prowadzą go świetni ludzie, nasi rodacy, bardzo sympatyczni, miło odpocząć w tym miejscu od monotonii jazdy.
Gorąco polecam
poti
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 132
Dołączył(a): 30.12.2011
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) poti » 17.01.2013 18:02

barti75 napisał(a):dzięki za linka wygląda fajnie, poti spałeś tam może jakieś szczególy


Z tej sieci hoteli (fairsleep) spałam w Fairpricehotel przed Grazem. Czysto, wszystko zgodnie z opisem, opinie o hotelu można poczytać na booking.pl.
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 17.01.2013 21:00

barti75, między Wiedniem a Grazem http://www.hotel-czerwenka.at/
barti75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 15.04.2010
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) barti75 » 17.01.2013 23:09

WojteC5 chyba mnie przekonałeś, strasznie podobają mi się takie pensjonaty, tylko nie wiem czy dobrze czaję z tego ichniejszego cennika wynika że pokój 2 osobowy ze śniadaniem to 24 euro od osoby plus 10 euro dostawka dla dziecka rozumiem że dziecko też ma śniadanie czy trzeba dopłacać czyli za nasza 3 od pokoju ze śniadaniem wychodzi 58 euro? Dobrze kumam?
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 18.01.2013 00:05

WojteC5, jadąc z Cro najlepiej zjechać chyba tak > http://goo.gl/maps/PgCUC
wychodzi 15km od A2. Fotki [54] znalazłem tu http://www.panoramio.com/photo/52904161 jakichś wielkich podjazdów nie widzę. Szukam jeszcze wjazdu na A2 aby zbytnio km nie nadłożyć.
WojteC5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 28.02.2010
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) WojteC5 » 18.01.2013 10:07

barti75 napisał(a):WojteC5 chyba mnie przekonałeś, strasznie podobają mi się takie pensjonaty, tylko nie wiem czy dobrze czaję z tego ichniejszego cennika wynika że pokój 2 osobowy ze śniadaniem to 24 euro od osoby plus 10 euro dostawka dla dziecka rozumiem że dziecko też ma śniadanie czy trzeba dopłacać czyli za nasza 3 od pokoju ze śniadaniem wychodzi 58 euro? Dobrze kumam?


Zależy, w jakim wieku jest dzieciak. Cennik jaki dostałem od Pan Józefa, właściciela Gastehausu jest taki: osoba dorosła: €24,- dziecko 10- 15 lat €20,- dziecko 4-9 lat: €14,- dziecko do 3 lat bezpłatnie.
Nie powiem Ci, czy śniadanie dla dziecka jest dodatkowo płatne, bo w naszym przypadku, podczas pobytu "Młoda" miała 11 miesięcy, wiec nie jadła tego co my. Natomiast nawet jak trzeba dopłacić, to warto. Świetnie jedzenie, kawa przyrządzona przez właściciela - rewelacja.
Ostatnio edytowano 18.01.2013 10:37 przez WojteC5, łącznie edytowano 1 raz
WojteC5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 28.02.2010
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) WojteC5 » 18.01.2013 10:34

pasażer napisał(a):WojteC5, jadąc z Cro najlepiej zjechać chyba tak > http://goo.gl/maps/PgCUC
wychodzi 15km od A2.

Dokładnie tak!
Dojazd z A2 jest taki: zjazd nr 95 kierunek Pingau do drogi 63 a potem wjechać na drogę 54 w kierunku Wiednia, i jeszcze lecisz około 9 km żeby wylądować w Mönichkirchen.
Jeżeli navi Ci nie znajdzie Mönichkirchen 27, to wpisz jej współrzędne N 47⁰30″46′ E 16⁰2″15. Ja chwile błądziłem bo pensjonat jest troszkę schowany miedzy budynkami, ale na pewno dasz radę.
pasażer napisał(a):Fotki [54] znalazłem tu http://www.panoramio.com/photo/52904161 jakichś wielkich podjazdów nie widzę. Szukam jeszcze wjazdu na A2 aby zbytnio km nie nadłożyć.


Na zdjęciu z panoramio, które wrzuciłeś, widnieje pensjonat, za którym trzeba skręcić w lewo do góry, potem jedziesz za główną do centrum miasteczka.

Jeżeli chodzi o powrót na A2 to nie cofaj się tylko jedź na północ w kierunku Aspang. Do A2 nie jest daleko a przy okazji widoczki sobie pooglądasz ładne.
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 18.01.2013 13:25

podziękował :oczko_usmiech:
barti75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 15.04.2010
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) barti75 » 18.01.2013 23:52

dzięki WojteC5 za info no mój dzieciak w tym roku ma 10 lat czyli wychodzi mi 68euro więc chyba się tam skusze choćby tylko dla tej kawy, bo rano to naprawdę muszę walnąć dobrą kawę żeby był efekt, a nie jakieś cofee podobne napoje wyślę zapytanie i będę wiedział.
macvw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 11.03.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) macvw » 19.01.2013 10:00

WojteC5 napisał(a):Wielokrotnie polecany w tym temacie Gastehaus między Wiedniem a Grazem.

http://nartywaustrii.eu/de

Prowadzą go świetni ludzie, nasi rodacy, bardzo sympatyczni, miło odpocząć w tym miejscu od monotonii jazdy.
Gorąco polecam

Potwierdzam i polecam! Spaliśmy w ub.roku u Pana Józka. Jechaliśmy w 5 aut! Ledwo nas pomieścili :) Jeżeli w tym roku znowu pojedziemy do Croatii, to na pewno przystanek na noc u nich.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone