Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
śmigacz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1703
Dołączył(a): 18.09.2016
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 21.03.2017 23:59

Ja u Pani Teresy będę w czerwcu w drodze tam i z powrotem w lipcu tyle że z powrotem ma to być dłuższy pobyt. W sumie to dzwoniłem z wielką nie pewnością czy się dogadamy jak usłyszę węgierski język. Na szczęście odebrała właścicielka.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.03.2017 00:10

śmigacz napisał(a):Ja u Pani Teresy będę w czerwcu w drodze tam i z powrotem w lipcu tyle że z powrotem ma to być dłuższy pobyt. W sumie to dzwoniłem z wielką nie pewnością czy się dogadamy jak usłyszę węgierski język. Na szczęście odebrała właścicielka.

Pani Teresa jest Polką :lol:
śmigacz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1703
Dołączył(a): 18.09.2016
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 22.03.2017 00:27

To ja wiem doskonale tylko skąd pewność że ona odbierze. Jak powiedziała że do tej pory nie poznała wszystkich niuansów węgierskiego języka. Troszkę porozmawialiśmy sobie i powiem szczerze że jak dojadę to pewnie jeszcze porozmawiamy.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.03.2017 00:35

Podany numer kontaktowy to telefon Pani Teresy, więc ona odbiera.
Gdyby mąż odebrał i usłyszał nas język, pewnie telefon oddałby właścicielce :wink:
midar
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 204
Dołączył(a): 11.11.2016
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) midar » 22.03.2017 13:33

to mogę sam polecić. Spaliśmy tam w 2016r. Za 4 osoby dorosłe i dwójkę dzieci w środku sezonu zapłaciliśmy 60 euro.
Warunki wspaniałe lecz śniadanie w własnym zakresie(aneks kuchenny wyposażony we wszystkie sprzęty).
Linkhttp://www.booking.com/hotel/hr/apartmani-johi.pl.html?aid=356997;label=gog235jc-hotel-pl-hr-apartmentNjohn-unspec-pl-com-L%3Apl-O%3AwindowsSxp-B%3Achrome-N%3AXX-S%3Abo-U%3Ac;sid=8ff6ae9d0cb5e124123c5413cd499ff3;room1=A,A;homd=1;nflt=ht_id%3D216%3Bht_id%3D201%3Bht_id%3D220%3Bht_id%3D213%3B;atlas_nodate=1;atlas_src=sr_iw_title
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 23.03.2017 23:43

kibic hr napisał(a):Jeśli chodzi o nocleg u pani Teresy to my mamy zarezerwowany nocleg w sierpniu w drodze powrotnej-nic nie mówiła,że kończy działalność ,prosiła tylko by na miesiąc wcześniej potwierdzić.

I chwała Bogu, niech ma siłę jak najdłużej pomagać cromaniakom :D

P.S.
Polecam restaurację Platan w Kőröshegy, pani Teresa pokaże Wam drogę. :papa:

midar napisał(a):to mogę sam polecić. Spaliśmy tam w 2016r. Za 4 osoby dorosłe i dwójkę dzieci w środku sezonu zapłaciliśmy 60 euro..... link... itd.

Staram się odpoczywać mniej więcej w połowie drogi, więc jak będę jechał do Albanii wezmę Twoją propozycję pod uwagę :wink: :mrgreen:
raflo74
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 30.03.2017
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) raflo74 » 31.03.2017 10:14

walp napisał(a):
cyprysiaki napisał(a):Witam próbuje od kilku dni wysłać maila z zapytanie o nocleg w gasthof Zur post w Grazie ale bez rezultatu info problem z dostarczeniem , przez formularz ze strony również nie przyjmuje ktoś z Was próbował ?

Sprawdź dostępność na booking.com i zarezerwuj tam. Obiekt ma wysoką notę 8,8.
Pisałeś na adres mailowy adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl?


Witam,

Czy ma ktoś aktualny adres e-mail do Gasthof zur Post w Nestelbach bei Graz? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl jest do innego hotelu. Nad jeziorem Wolfgang.
Pisałem do nich na 2 adresy: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl i adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Z obydwu zero odpowiedzi.
Teska
Croentuzjasta
Posty: 129
Dołączył(a): 20.07.2010
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Teska » 31.03.2017 16:08

Jadę pod koniec maja ...do Makarskiej ze Szczecina lub Berlina...

kochani rozumiem pojadę przez Austrię itd....jak mam namierzyc jakiś fajny nocleg?
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 31.03.2017 16:50

Teska napisał(a): jak mam namierzyc jakiś fajny nocleg?

Przeczytać ten wątek.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 31.03.2017 17:58

Teska napisał(a):Jadę pod koniec maja ...do Makarskiej ze Szczecina lub Berlina...

kochani rozumiem pojadę przez Austrię itd....jak mam namierzyc jakiś fajny nocleg?

http://www.oekotel.com/de/
slawekkg
Croentuzjasta
Posty: 325
Dołączył(a): 16.02.2015
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawekkg » 31.03.2017 18:03

Teska napisał(a):Jadę pod koniec maja ...do Makarskiej ze Szczecina lub Berlina...

kochani rozumiem pojadę przez Austrię itd....jak mam namierzyc jakiś fajny nocleg?

Witam ja jeżdżę tą trasą i zawsze w Oekotel Graz w Austrii nocuję za śniadaniem. Pozdrawiam :papa:
bart_ez
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 17.10.2016
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) bart_ez » 09.04.2017 14:22

Witam,

Jadę w tym roku 1 raz do Chorwacji, konkretnie do Tucepi. Wyjazd z Warszawy w niedzielę, w połowie czerwca, zapewne ok. 6 rano. Jedziemy z dwójką dzieci (2 i 4 lata) i tak po przeczytaniu tego wątku już sam nie wiem, gdzie najlepiej nocować, zarówno w drodze do jak i z powrotem. Tak myślałem, że może najlepiej 1 dnia jechać najdalej jak się da i nocować gdzieś na pograniczu Austria-Słowenia lub jechać jeszcze dalej i nocować w Słowenii (gdzieś w okolicach objazdu autostrady Słowenii, tylko czy to nie za daleko?). Czy ktoś może poradzić, zapewne ktoś z Was przerabiał tę trasę z dzieciakami nie raz i może doradzić jakiś nocleg. A może lepiej nocować gdzieś wcześniej?
A w drodze powrotnej zastanawiałem się nad noclegiem w Czechach, np. Mikulov, czy lepiej jeszcze trochę pociągnąć i gdzieś w środkowej części Czech nocować?
Z góry dziękuję za porady i ewentualne propozycje noclegów.
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 09.04.2017 14:31

Lepiej pociągnąć dalej do Turanji koło Karlovaca - full kwater na jedną dobę. Można rezerwować ale w ciemno swobodnie znajdziesz. Ceny od 10 do 15 euro na osobę. Tylko czy dzieci wytrzymają dłuższy dystans.
sikoku78
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 31.01.2015
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) sikoku78 » 12.04.2017 21:09

Witam wszystkich.
Jedziemy z żoną z początkiem lipca do Breli. Chcemy jechać za dnia, więc rozważamy kimanie po drodze, bo pokój mamy od 11-stej. Myślałem o kimaniu w okolicach Ptuj (objeżdżamy autostradę w Słowenii). Nie jedziemy z daleka, wyruszamy z Tychów (okolice Katowic) i nocleg nie byłby konieczny - rok temu machnęlśmy to na raz, ale kimanie w aucie w oczekiwaniu na pokój nie było zbyt fajne. Tylko jazda za dnia, więc chyba jednak nocleg. Co o tym myślicie? Na dziś znalazłem spanie w Krčevina pri Vurbergu - niedaleko Ptuj za 150 zł za noc dla dwóch osób - chyba nieźle. Doradźcie coś... :)
pozdrawiamy. Jacek i Iwona.
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7948
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 12.04.2017 21:53

sikoku78 napisał(a):Witam wszystkich.
Jedziemy z żoną z początkiem lipca do Breli. Chcemy jechać za dnia, więc rozważamy kimanie po drodze, bo pokój mamy od 11-stej. Myślałem o kimaniu w okolicach Ptuj (objeżdżamy autostradę w Słowenii). Nie jedziemy z daleka, wyruszamy z Tychów (okolice Katowic) i nocleg nie byłby konieczny - rok temu machnęlśmy to na raz, ale kimanie w aucie w oczekiwaniu na pokój nie było zbyt fajne. Tylko jazda za dnia, więc chyba jednak nocleg. Co o tym myślicie? Na dziś znalazłem spanie w Krčevina pri Vurbergu - niedaleko Ptuj za 150 zł za noc dla dwóch osób - chyba nieźle. Doradźcie coś... :)
pozdrawiamy. Jacek i Iwona.


Z Tychów pojechałbym dalej i szukał noclegu już w Chorwacji. Kilka lat temu zachciało mi się jechać z noclegiem (ruszam z Raciborza, więc odległość podobna), dojechałem do Karlovaca i tam zjechałem na D1. Nocleg miałem w Korenicy za Plitvicami, stamtąd po śniadaniu spokojnie na miejsce.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone