Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.06.2016 12:28

Ściąga:

http://www.campingfuehrer.at/lng/PL/

po polsku :D

( tutuł strony zarąbisty 8) :wink: )
magdalena_r
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 04.07.2008
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) magdalena_r » 20.06.2016 14:41

Dziękuję serdecznie :)

P.S. Rzeczywiście, nazwa strony dająca do myślenia ;)
pola84
Croentuzjasta
Posty: 192
Dołączył(a): 22.05.2015
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) pola84 » 22.06.2016 17:29

sebu napisał(a):pola84. Jadąc tydzień temu spałem w Koroshegy . Jak Ci pasuję miejscowość to mamy tam polkę ,która wynajmuje kwatery . Czysto , tanio i mówi po naszemu :)
Jak coś pisz .
Pozdrawiam

Sebu poproszę namiar :D
habr71
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 30.05.2016
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) habr71 » 23.06.2016 11:18

Hej, w sobotę będziemy w drodze do Chorwacji a jak wiadomo ważny mecz będzie. O 15 tej będziemy pewnie w Karlovaciu.
Macie jakiś pomysł gdzie obejrzeć mecz w Karlovaciu lub trochę dalej przy autostradzie?
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 24.06.2016 07:58

W Konobie.
barmir
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 24.06.2016
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) barmir » 24.06.2016 11:50

Witam,
Proszę o namiary na niedrogie miejscówki do spania na Węgrzech i w okolicy Jezior Plitwickich. Jadę pierwszy raz z rodziną ( cztery osoby) z Białegostoku przez Słowację , Węgry do Omisia. Planuję dwa noclegi. Jeden na Węgrzech 2 go lipca. Może okolice Budapesztu lub Balaton. Następny nocleg to jeziora Plitwickie 3go lipca. Chodzi tylko o nocleg bez ekstrawagancji...Startujemy 2.07 nad ranem. Proszę o pilną pomoc
Pozdrawiam Wszystkich
Jacekb04
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 06.06.2013
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacekb04 » 24.06.2016 15:04

Witam,
Polecam szukanie przez booking.com, nad Balatonem polecam miejscowość Fonyod, Balatonlelle blisko autostrady i są to typowe miejscowość turystyczne jak większość nad Balatonem gdzie jest sporo kwater. Ja tak rezerwowałem i wszystko było OK.
Pozdrawiam
599
Cromaniak
Posty: 577
Dołączył(a): 25.07.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) 599 » 24.06.2016 15:38

barmir napisał(a):Witam,
Proszę o namiary na niedrogie miejscówki do spania na Węgrzech i w okolicy Jezior Plitwickich. Jadę pierwszy raz z rodziną ( cztery osoby) z Białegostoku przez Słowację , Węgry do Omisia. Planuję dwa noclegi. Jeden na Węgrzech 2 go lipca. Może okolice Budapesztu lub Balaton. Następny nocleg to jeziora Plitwickie 3go lipca. Chodzi tylko o nocleg bez ekstrawagancji...Startujemy 2.07 nad ranem. Proszę o pilną pomoc
Pozdrawiam Wszystkich



dwa lata temu nocowalismy w miejscowosci Sarvar (Węgry) jest tam ciekawe kąpielisko po podróży fajnie tam było spędzić popołudnie
rezerwowałem przez booking,
następnie wczesnie rano w droge, zwiedzanie jezior Plitwickich po zwiedzaniu nocleg znaleziony w ciemno,
jest tm tych kwater bez liku ale generalnie więcej przed Plitwicami jak za,następnego ranka jazda do Tucepi w ciemno,
barmir
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 24.06.2016
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) barmir » 24.06.2016 19:15

Nie jestem przyzwyczajony do takiego spontanu...i rozgladania się za spaniem podczas gdy kieruję samochodem. Sądziłem, że ktoś mi podpowie konkretny namiar ze swojego pozytywnego doświadczenia. Mam nadzieję , ze jeszcze ktoś się odezwie
Crocodyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 13.02.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 24.06.2016 19:23

barmir napisał(a):Witam,
Proszę o namiary na niedrogie miejscówki do spania na Węgrzech i w okolicy Jezior Plitwickich. .... Proszę o pilną pomoc
Pozdrawiam Wszystkich

Proszę bardzo http://www.booking.com Znajdziesz do dnia wyjazdu bez problemu. Ja osobiście korzystam z tego portalu i polecam.
PS. Także Cię witamy - serdecznie zasadniczo 8)
nowotarżanin
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1108
Dołączył(a): 21.12.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowotarżanin » 24.06.2016 21:02

barmir napisał(a):Nie jestem przyzwyczajony do takiego spontanu...i rozgladania się za spaniem podczas gdy kieruję samochodem. Sądziłem, że ktoś mi podpowie konkretny namiar ze swojego pozytywnego doświadczenia. Mam nadzieję , ze jeszcze ktoś się odezwie

W okolicy Balatonu możesz zanocować u p. Teresy Bodo (wpisz w wyszukiwanie u góry strony Teresa Bodo), a wyskoczą Ci posty dotyczące tej miejscówki łącznie z numerem telefonu. Ja zatrzymuję się tam od kilku lat, cena 13 euro dorosły, dzieci bodajże do 6 lat 11 euro, posiłki we własnym zakresie. :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.06.2016 21:50

nowotarżanin napisał(a):
barmir napisał(a):Nie jestem przyzwyczajony do takiego spontanu...i rozgladania się za spaniem podczas gdy kieruję samochodem. Sądziłem, że ktoś mi podpowie konkretny namiar ze swojego pozytywnego doświadczenia. Mam nadzieję , ze jeszcze ktoś się odezwie

W okolicy Balatonu możesz zanocować u p. Teresy Bodo (wpisz w wyszukiwanie u góry strony Teresa Bodo), a wyskoczą Ci posty dotyczące tej miejscówki łącznie z numerem telefonu. Ja zatrzymuję się tam od kilku lat, cena 13 euro dorosły, dzieci bodajże do 6 lat 11 euro, posiłki we własnym zakresie. :)

Też nocowałem często u Pani Teresy - ale zawsze po uprzedniej telefonicznej rezerwacji noclegów :idea:
nowotarżanin
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1108
Dołączył(a): 21.12.2014
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) nowotarżanin » 24.06.2016 21:57

Janusz Bajcer napisał(a): Też nocowałem często u Pani Teresy - ale zawsze po uprzedniej telefonicznej rezerwacji noclegów :idea:

Pełna zgoda, też wcześniej rezerwuję telefonicznie.
barmir
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 24.06.2016
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) barmir » 24.06.2016 22:34

Witam,
Dziękuję wszystkim zaangażowanym w niesieniu mi pomocy. Już rozmawiałem z Panią Teresą także wszystko jest na dobrej drodze...
Ryszardzie proszę o namiary na Twoje lokum. Zobaczymy co z tego wyjdzie, a Tobie i Twojej rodzinie życzę wakacji niezapomnianych.
Pozostaje jeszcze problem jezior Plitwickich. Może ktoś ma jakieś fajne spanie i poleci gościowi co jedzie do Chorwacji pierwszy raz.
Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.06.2016 22:44

barmir napisał(a):Witam,
Pozostaje jeszcze problem jezior Plitwickich. Może ktoś ma jakieś fajne spanie i poleci gościowi co jedzie do Chorwacji pierwszy raz.
Pozdrawiam

Szukaj tutaj >>> http://rakovica-touristinfo.hr/pl/
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone