Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie poniżej Breli?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
KAISA
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 08.05.2012
Gdzie poniżej Breli?

Nieprzeczytany postnapisał(a) KAISA » 28.05.2013 13:41

Bardzo proszę o pomoc w wyborze miejscowości na tegoroczne wakacje. Byłam już w Chorwacji 6 razy, na wyspie KRK w Baśce i w Vrbniku, w Tribuniu, w Makarskiej, w Igrane i w Podgorze. Najbardziej podobało mi się w Podgorze może dlatego, że bylismy tam poza sezonem i nie było tłumów, a najmniej w samej Makarskiej ponieważ tam było tyle ludzi, że nie można było tego urlopu nazwać wypoczynkiem. Celowo wymieniłam te miejscowości ponieważ co roku staram się jechać do jakiegoś innego miasteczka. Moje wymagania to przedewszystkim ładne dzikie plaże (nie koniecznie te dla golasków:)ale wolę jednak wypoczywac w ciszy i spokoju więc miejskie zatłoczone plaże odpadają) do których nie trzeba dojeżdżać samochodem. Interesują mnie miejscowości poniżej Breli gdyż wybieramy się na przełomie sierpnia i września więc pogoda jednak tam jest bardziej pewna no i oczywiście masyw Biokowo nad naszymi głowami daję niezapomniane wrażenia. Nie chcę również jechać do bardzo małych miejscowości bo jednak fajnie jest też wieczorem przejść po promenadzie gdzie się coś dzieje i mieć wybór jesli chodzi o knajpy, czy restauracje. Jeśli ktoś z was był w miejscowości, która chociaż po części spełnia moje wymagania bardzo proszę o pomoc w wyborze.
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 28.05.2013 21:12

Dużo poniżej Breli ale bardzo ciekawa lokalizacja.
Polecam lekturę
i tu też warto poczytać
W tym roku Pisak ale w przyszłości są plany ze względu na bliskość Dubrovnika i Czarnogóry

Pozdrawiam

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone