Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Egipt - strasznie mało wątków. Czy warto dla samych raf?

Afryka jest drugim co do wielkości kontynentem. W Afryce są 54 kraje. Prawie jedna trzecia światowych języków jest używanych w Afryce. Jezioro Wiktoria w Afryce jest największym jeziorem i drugim co do wielkości jeziorem słodkowodnym na świecie. Nigeria ma najwyższy na świecie wskaźnik urodzeń bliźniąt. W Sudanie znajduje się ponad 200 piramid, czyli więcej niż w Egipcie.
WolfAtTheDoor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 349
Dołączył(a): 16.03.2010
Egipt - strasznie mało wątków. Czy warto dla samych raf?

Nieprzeczytany postnapisał(a) WolfAtTheDoor » 01.01.2013 16:23

Jak na tak duże forum turystyczne to strasznie mało wątków/relacji jest o Egipcie.

Mam pytanie dla tych którzy byli - czy dla samych raf koralowych warto się tam wybrać - zaznaczam że oprócz raf nie znalazłem żadnego plusa aby tam lecieć a właściwie same minusy. I który miesiąc byłby najlepszy na nurkowanie a wlasciwie bardziej snoorkowanie?
loyd
Croentuzjasta
Posty: 147
Dołączył(a): 22.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) loyd » 01.01.2013 19:13

Warto -morze czerwone bije adriatyk pod każdym względem.

Niestety (albo stety) na tym kończą się zalety Egiptu. Ja sobie nie wyobrażam tam wakacji z dzieckiem (jak byłem w Sharm w 2008 r. jeszcze nie mieliśmy młodego).
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 01.01.2013 19:18

WolfAtTheDoor napisał(a):Jak na tak duże forum turystyczne to strasznie mało wątków/relacji jest o Egipcie.


A pytałeś na forum Subaru o zalety Lancera?
Keliopis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 223
Dołączył(a): 20.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Keliopis » 01.01.2013 19:24

Bocian napisał(a):
WolfAtTheDoor napisał(a):Jak na tak duże forum turystyczne to strasznie mało wątków/relacji jest o Egipcie.


A pytałeś na forum Subaru o zalety Lancera?


Myślę, że jeżeli na forum Subaru była by zakładka "Jak nie Subaru to ... ???" to mógłby pytać.
A rzeczywiście zgadzam się, że jak na tak duże forum podróżnicze to jest mało tematów o Egipcie, a z drugiej strony nikt nie zabrania pisać więc najwyraźniej mała liczba cromaniaków lata do Egiptu. :wink: . Ciekawi mnie ten temat ponieważ sam rozważam wybranie się do Egiptu w weekend majowy. Pozdrawiam :papa:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 01.01.2013 19:31

Oczywiście, że dozwolone jest pisanie o wszystkim na co zezwala regulamin. Jedna uwaga, to forum to nie jest forum turystyczne, tylko forum turystyczne o Chorwacji, więc dziwienie się, że mało tu Egiptu, jest trochę dziwne dla mnie. Mało jest także Tajlandii, Hiszpanii i choćby Bułgarii. A w necie jest masa opinii na tematy tych kierunków.
Keliopis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 223
Dołączył(a): 20.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Keliopis » 01.01.2013 19:48

Myślę, że szerokie spektrum może jedynie wpłynąć na korzyść forum oraz jego użytkowników :) Tym bardziej , jeżeli ktoś ma żyłkę podróżnika, to rzadko kiedy ogranicza się do jednego kraju.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.01.2013 19:52

Keliopis napisał(a):Myślę, że szerokie spektrum może jedynie wpłynąć na korzyść forum oraz jego użytkowników :) Tym bardziej , jeżeli ktoś ma żyłkę podróżnika, to rzadko kiedy ogranicza się do jednego kraju.

Oczywiście...wtedy zakłada sobie konto na odpowiednim portalu dotyczącym tego kraju :oczko_usmiech:
Keliopis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 223
Dołączył(a): 20.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Keliopis » 01.01.2013 19:56

alessandro1977 napisał(a):
Keliopis napisał(a):Myślę, że szerokie spektrum może jedynie wpłynąć na korzyść forum oraz jego użytkowników :) Tym bardziej , jeżeli ktoś ma żyłkę podróżnika, to rzadko kiedy ogranicza się do jednego kraju.

Oczywiście...wtedy zakłada sobie konto na odpowiednim portalu dotyczącym tego kraju :oczko_usmiech:


Albo porusza interesujący go temat w zakładce "Jak nie Chorwacja to... ?" :wink: :oczko_usmiech:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.01.2013 20:01

Keliopis napisał(a):
Albo porusza interesujący go temat w zakładce "Jak nie Chorwacja to... ?" :wink: :oczko_usmiech:

Masz rację - tam wbrew temu na co skarży się założyciel wątku, już sporo jest na temat Egiptu i innych zakątków :wink:
WolfAtTheDoor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 349
Dołączył(a): 16.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) WolfAtTheDoor » 01.01.2013 20:25

alessandro1977 napisał(a):
Keliopis napisał(a):
Albo porusza interesujący go temat w zakładce "Jak nie Chorwacja to... ?" :wink: :oczko_usmiech:

Masz rację - tam wbrew temu na co skarży się założyciel wątku, już sporo jest na temat Egiptu i innych zakątków :wink:



Przeglądnąłem ostatnie 12 stron i dopiero na 13 znalazłem pierwszy temat o Egipcie pt. "wróciłem z Egiptu i już tam raczej nie wrócę". Za to po drodze była chyba z 10 razy Czarnogóra, 10 razy Grecja a nawet chyba Albanii było więcej niż Egiptu - dziwne, biorąc pod uwagę że Egiptu jest w biurach podróży sporo więcej niż Albanii więc i popyt jest większy.

Co do założenia że jak ktoś jest podróżnikiem to powinien pisać na forum danego kraju - dla mnie bezsens.. to taki Franz by się musiał zarejestrować już na 50 forach chyba.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.01.2013 20:31

Sam sobie może odpowiedziałeś - skoro tak mało jest o Egipcie to w takim razie może nie warto jechać :D
Jeśli chodzi o mnie - nie pojadę tam bo to, czego potrzebuję od urlopu, mam w cro 8)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.01.2013 20:57

WolfAtTheDoor napisał(a):Jak na tak duże forum turystyczne to strasznie mało wątków/relacji jest o Egipcie.

Wątków/relacji jest tyle ile ktoś chciał napisać :idea:

Szukaj tu >>> spis-tresci-t25746.html
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 01.01.2013 21:05

Janusz Bajcer napisał(a):Wątków/relacji jest tyle ile ktoś chciał napisać :idea:
Szukaj tu >>> spis-tresci-t25746.html

Januszu ... ten spis jest mocno niekompletny, a więc niewiele pomoże. :?
Choć w sumie lepszy taki niż wcale ! :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.01.2013 21:09

mariusz-w napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Wątków/relacji jest tyle ile ktoś chciał napisać :idea:
Szukaj tu >>> spis-tresci-t25746.html

Januszu ... ten spis jest mocno niekompletny, a więc niewiele pomoże. :?
Choć w sumie lepszy taki niż wcale ! :)

Wojan kilka relacji z Egiptu zamieścił, jak ktoś chce więcej, niech szuka głębiej na forum. :idea:
Następna strona

Powrót do Afryka


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Egipt - strasznie mało wątków. Czy warto dla samych raf?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone