Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacka jesień smakuje žižulą i mandarynkami

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4147
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 02.01.2018 20:16

Super ta Twoja relacja :)
No cóż wszystko się kończy, ale ... już Nowy Rok i nowe wyjazdy, nowe podróże i doznania.
Dobrego Roku życzę :) :) :)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 02.01.2018 23:41

Magda, dzięki za piękną relację :D Takiej (jesiennej) Chorwacji nie znam. Super, że z pogodą się Wam tak udało.

Wszystkiego, co najlepsze w nowym roku :)
Pozdrawiam :papa:
Igłą pinii
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 728
Dołączył(a): 28.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Igłą pinii » 03.01.2018 16:16

Katerina, krakusowa, lotnikwsk, elka21, gusia-s, Sara76, ELIMAR, Maslinka - dziękuję Wam za miłe słowa i życzenia! Dla Was wszystkich w Nowym Roku także życzę kolejnych pięknych chorwackich i nie tylko podróży, spokoju, radości, zdrowia i jak najmniej zmartwień :)
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 03.01.2018 20:14

Magdo. Nie wiem czy umiem się tak pięknie ukłonić w podzięce za to, co przekazałaś... Masz niesamowitą umiejętność pokazania samych ciekawych zdjęć, miejsc, a przez to odczuć. Post o jeziorach sprawił, że zobaczyłem Chorwację w kolejnej odsłonie, jakiej rzeczywiście nie spodziewałbym się, a przecież już wyspa, na którą mnie latoś 2017 roku wywiało była czymś innym niż pas od Primostenu do Trogiru, czy też Brelopodobne miejscowości na Makarskiej Riwierze. Bardzo mi się podobała Twoja relacja, którą ocenię takim sformułowaniem "pełna gracji - po autorce" Będę wyglądał następnych Twoich wpisów. Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 03.01.2018 20:56 przez Abakus68, łącznie edytowano 1 raz
Igłą pinii
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 728
Dołączył(a): 28.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Igłą pinii » 03.01.2018 20:49

Abakus68 napisał(a):Magdo. Nie wiem czy umiem się tak pięknie ukłonić w podzięce za to co przekazałaś... Masz niesamowitą umiejętność pokazania samych ciekawych zdjęć, miejsc, a prze to odczuć. Post o jeziorach sprawił, że zobaczyłem Chorwację w kolejnej odsłonie, jakiej rzeczywiście nie spodziewałbym się, a już wyspa, na którą mnie latoś 2017 roku wywiało już była czymś innym niż pas od Primostenu do Trogiru, czy też Brelopodobne miejscowości na Makarskiej Riwierze. Bardzo misie podobała Twoja relacja, którą ocenię takim sformułowanie "pełna gracji - po autorce" Będę wyglądał następnych Twoich wpisów. Pozdrawiam


Drogi Zdzisławie! Wielokrotnie mnie komplementowałeś w swoich komentarzach pod relacją, jednak niniejszy wpis chyba sobie wydrukuję i będę czytała podczas spadków nastroju ;)
Cieszę się, że w tym spacerze po tak często pokazywanych tu, na forum, miejscach, udało mi się jednak przemycić co nieco ciekawostek, miejsc którymi zainteresowałam Ciebie i być może innych czytających.
Oj, jak ja bym chciała mieć możliwość pisania kolejnej relacji, bo przyznam, że lubię to robić :) Jak ja już tęsknię za moją ukochaną Chorwacją!
janka.mik.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1437
Dołączył(a): 20.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) janka.mik. » 04.01.2018 09:43

Bardzo, bardzo dziękuję za Twoją kolejną cudowną relację.Mamy nadzieję, że kiedyś, będąc w Dalmacji, uda nam się wybrać na wycieczkę na jeziora, bo tam jeszcze nie mieliśmy okazji być.Dobrze, że pokazałaś to miejsce!
Dzięki za fotki i interesujące opisy :hearts:
pozdrawiam serdecznie i życzę szczęśliwego 2018 roku i wspaniałych podróży :hut:
Janka
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1454
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 11.01.2018 14:09

Autorko relacji jestem urzeczona! Będąc pod wrażeniem bieżącego wątku wyszukałam i przeczytałam wszystkie Twoje relacje. Czyta się jednym tchem jak dobrą książkę, zresztą niejeden czytający Ci to pisał. :D I niejeden skorzystał lepiej niż z przewodnika.
Igłą pinii
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 728
Dołączył(a): 28.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Igłą pinii » 11.01.2018 20:48

janka.mik. napisał(a):Bardzo, bardzo dziękuję za Twoją kolejną cudowną relację.Mamy nadzieję, że kiedyś, będąc w Dalmacji, uda nam się wybrać na wycieczkę na jeziora, bo tam jeszcze nie mieliśmy okazji być.Dobrze, że pokazałaś to miejsce!
Dzięki za fotki i interesujące opisy :hearts:
pozdrawiam serdecznie i życzę szczęśliwego 2018 roku i wspaniałych podróży :hut:
Janka

Miła Janko! Dziękuję za miłe słowa i życzenia, które również Tobie odwzajemniam :) Co do jezior, to faktycznie, taki mało znany, a jak piękny punkt Chorwacji!

pomorzanka zachodnia napisał(a):Autorko relacji jestem urzeczona! Będąc pod wrażeniem bieżącego wątku wyszukałam i przeczytałam wszystkie Twoje relacje. Czyta się jednym tchem jak dobrą książkę, zresztą niejeden czytający Ci to pisał. :D I niejeden skorzystał lepiej niż z przewodnika.


Kamillo! Dla każdego autora, który przelewa swoje myśli w tej (opisowej) lub innej formie, Twoje słowa to miód na serce! Co do książki... hmmmm.... fajnie byłoby mieć swoją własną z relacjami z podróży ;) Póki co, mam na koncie kilka publikacji, ale o nieco innym charakterze :)
Pozdrawiam Cię serdecznie i bardzo mi miło, że poświęciłaś swój czas na poznanie naszych wakacyjnych perypetii.
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 11.01.2018 20:53

Igłą pinii napisał(a):...póki co, mam na koncie kilka publikacji, ale o nieco innym charakterze :) ...

Poczułem się niesamowicie zaintrygowany..
hqdefault.jpg

A coś więcej "psze Pani"????
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1454
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 11.01.2018 21:05

Igłą pinii napisał(a):
janka.mik. napisał(a):Bardzo, bardzo dziękuję za Twoją kolejną cudowną relację.Mamy nadzieję, że kiedyś, będąc w Dalmacji, uda nam się wybrać na wycieczkę na jeziora, bo tam jeszcze nie mieliśmy okazji być.Dobrze, że pokazałaś to miejsce!
Dzięki za fotki i interesujące opisy :hearts:
pozdrawiam serdecznie i życzę szczęśliwego 2018 roku i wspaniałych podróży :hut:
Janka

Miła Janko! Dziękuję za miłe słowa i życzenia, które również Tobie odwzajemniam :) Co do jezior, to faktycznie, taki mało znany, a jak piękny punkt Chorwacji!

pomorzanka zachodnia napisał(a):Autorko relacji jestem urzeczona! Będąc pod wrażeniem bieżącego wątku wyszukałam i przeczytałam wszystkie Twoje relacje. Czyta się jednym tchem jak dobrą książkę, zresztą niejeden czytający Ci to pisał. :D I niejeden skorzystał lepiej niż z przewodnika.


Kamillo! Dla każdego autora, który przelewa swoje myśli w tej (opisowej) lub innej formie, Twoje słowa to miód na serce! Co do książki... hmmmm.... fajnie byłoby mieć swoją własną z relacjami z podróży ;) Póki co, mam na koncie kilka publikacji, ale o nieco innym charakterze :)
Pozdrawiam Cię serdecznie i bardzo mi miło, że poświęciłaś swój czas na poznanie naszych wakacyjnych perypetii.


Taka książka to byłby bestseller :D Pozdrawiam i czekam na następne relacje :papa:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 31.01.2018 17:19

No i nadrobiłam i tę relację. Planowałam w tym roku spacer z Tučepi do Podgory, ale odpuściliśmy w końcu. A na tym zdjęciu widać palmę, na którą patrzyłam codziennie w sierpniu z naszego balkonu :D Zaznaczyłam serduszkiem :D :wink: :hearts:
Igłą pinii napisał(a):
PA011441.JPG
Igłą pinii
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 728
Dołączył(a): 28.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Igłą pinii » 03.02.2018 20:07

agata26061 napisał(a):No i nadrobiłam i tę relację. Planowałam w tym roku spacer z Tučepi do Podgory, ale odpuściliśmy w końcu. A na tym zdjęciu widać palmę, na którą patrzyłam codziennie w sierpniu z naszego balkonu :D Zaznaczyłam serduszkiem :D

No to miejscówkę i widoki mieliście wspaniałe! Cały ten deptak bardzo mi się podobał. Szkoda, że nie zajrzeliście do Podgory. Ta trasa spacerowa jest fantastyczna!
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 04.02.2018 01:08

Igłą pinii napisał(a):No to miejscówkę i widoki mieliście wspaniałe! Cały ten deptak bardzo mi się podobał. Szkoda, że nie zajrzeliście do Podgory. Ta trasa spacerowa jest fantastyczna!

Widoki mieliśmy cudne z tarasu :hearts: :hearts: Dla niektórych mogłoby być minusem to, że raz w tygodniu pod naszym tarasem grał zespół muzyczny znający wyłącznie anglojęzyczne przeboje ;) Ale akurat w ciągu 10-ciu dni tylko raz mieliśmy przyjemność się z nim zmierzyć. Pani dość przyjemnie śpiewała, więc nie mogliśmy narzekać.
Igłą pinii
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 728
Dołączył(a): 28.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Igłą pinii » 05.02.2018 12:43

agata26061 napisał(a):Widoki mieliśmy cudne z tarasu :hearts: :hearts: Dla niektórych mogłoby być minusem to, że raz w tygodniu pod naszym tarasem grał zespół muzyczny znający wyłącznie anglojęzyczne przeboje ;) Ale akurat w ciągu 10-ciu dni tylko raz mieliśmy przyjemność się z nim zmierzyć. Pani dość przyjemnie śpiewała, więc nie mogliśmy narzekać.


Minusem? To wielki plus! Co prawda byłby jeszcze większy, gdyby śpiewali po chorwacku :) Trzeba przyznać, że ci soliści czy też całe zespoły śpiewające przy knajpkach, hotelach, deptakach itp. reprezentują naprawdę wysoki poziom! Ja uwielbiam przystanąć i posłuchać takich klimatycznych utworów.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 05.02.2018 12:59

Igłą pinii napisał(a):
Minusem? To wielki plus! Co prawda byłby jeszcze większy, gdyby śpiewali po chorwacku :) Trzeba przyznać, że ci soliści czy też całe zespoły śpiewające przy knajpkach, hotelach, deptakach itp. reprezentują naprawdę wysoki poziom! Ja uwielbiam przystanąć i posłuchać takich klimatycznych utworów.

Mnie też się to podobało. Jednego razu występowała jakaś klapa żeńska. Panie wystrojone były w jednakowe długie suknie i śpiewały chorwackie utwory - to było mega klimatyczne :hearts:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Chorwacka jesień smakuje žižulą i mandarynkami - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone