Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacka telewizja

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tinasky
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 03.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tinasky » 19.01.2009 22:09

adam11 napisał(a):Kama dla mnie te¿ ? :D :D :D :D


Sada sam procitala da tu u Poznanu ima neko s naseg krasnog mora, a ja mislila da sam jedina u Ponanu, bas me zanima tko mi je konkurencija.

Pozdrav , Tina
jak501
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 200
Dołączył(a): 09.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) jak501 » 19.07.2018 17:53

Jako, że temat stał się czerstwy, a ja chciałem zrobić dla córki prezent odgrzeję go. Czy ktoś coś może mi pomóc w temacie odbioru telewizji chorwackiej w Polsce, córka uczy się języka, dość dobrze już sobie radzi, jak byliśmy ostatnio w Chorwacji, tłumaczyła na bieżąco wiadomości, mecze, filmy. Dlatego chciałem jej zrobić prezent i umożliwić oglądanie w domu telewizji chorwackiej. Za wszelkie informacje byłbym wdzięczny.
kroj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 314
Dołączył(a): 11.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kroj » 23.07.2018 21:44

Na nc plus na kanale 313 odbieramy HRT5!
Właśnie leci bardzo fajny reportaż o życiu Chorwatów z burą, wreszcie :papa: :papa: :papa:

Pozdrav!!
Ela
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5244
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 23.07.2018 22:43

jak501 napisał(a):Jako, że temat stał się czerstwy, a ja chciałem zrobić dla córki prezent odgrzeję go. Czy ktoś coś może mi pomóc w temacie odbioru telewizji chorwackiej w Polsce, córka uczy się języka, dość dobrze już sobie radzi, jak byliśmy ostatnio w Chorwacji, tłumaczyła na bieżąco wiadomości, mecze, filmy. Dlatego chciałem jej zrobić prezent i umożliwić oglądanie w domu telewizji chorwackiej. Za wszelkie informacje byłbym wdzięczny.


Jest jakaś możliwość :lol: Jutro skontaktuję się z tobą po gg :papa:
durnylka
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 02.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) durnylka » 11.08.2019 14:55

Cześć,

czy ktoś ma abonament w nc+, dekoder https://ncplus.pl/oferta/dekodery/wifibox (Sagemcom DSIW74) i jest w stanie odbierać jakieś kanały z chorwacką telewizją lub radiem? Mnie nigdy nie udało się tego osiągnąć, chociaż skanowałem kanały na satelicie Hotbird i teoretycznie przynajmniej HRT5 (chyba to jest obecnie HRT Intl) powinienem móc oglądać. Konsultanci nc+ nie mają pojęcia, dlaczego nie mogę wyłapać tego kanału. Ja podejrzewam, że to jest wina niekompatybilności kodeka w dekoderze, ale może ktoś ma inny pomysł, albo może potwierdzić, że na tym dekoderze odbiera chorwackie programy? A może na innym dekoderze (jakim?) jest to możliwe?

Pzdr.
Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Chorwacka telewizja - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone