Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacka telewizja

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Motoschiza
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1176
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Motoschiza » 31.12.2008 17:43

a TV "n" niestety nie udostępnia żadnych kanałów z cro :evil:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.01.2009 10:18

TV Sljeme jest niekodowany, więc najprostszy tuner cyfrowy powinien go odbierać, może zaprogramuj na nowo wszystkie częstotliwości.
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 02.01.2009 10:37

Chorwackie programy panstwowej TV sa zakodowane, ale tylko filmy i seriale.Natomiast wiadomosci, czy programy publicystyczne lub o turystyce sa jak najbardziej odkodowane.W tv N tez powinny byc te programy, chyba, ze tuner ma jakies dziwne ograniczenia.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.01.2009 10:56

Lubuszanin napisał(a):Chorwackie programy panstwowej TV sa zakodowane, ale tylko filmy i seriale....


Parę postów wyżej wkurzałem się na ten fakt, ale jest to chyba spowodowane ograniczeniami licencyjnymi dotyczącymi ich emisji... :?
Motoschiza
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1176
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Motoschiza » 02.01.2009 12:51

slapol napisał(a):TV Sljeme jest niekodowany, więc najprostszy tuner cyfrowy powinien go odbierać, może zaprogramuj na nowo wszystkie częstotliwości.


dzwoniłem do n i potwierdzili mi że ich dekodery nie udostępniają tych kanałów. :(
Blums
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 02.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blums » 02.01.2009 13:01

nie wiem jak jest w nboxie ale nie ma jakiejś możliwości przeszukania satelity - ręcznie albo dodania kanału?? Sprawdź
KAMA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 608
Dołączył(a): 20.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) KAMA » 03.01.2009 14:53

drusilla napisał(a):CMC i HRT2 to moje marzenie :hearts: Jakie tam koncerty puszczają :hearts: Niestety z racji tego że mam kablowkę na razie nie do spełnienia :cry: Raczej specjalnie dla mnie nie dołączą do pakietu :lool:

:) DWA LATA I NIC SIE NIE ZMIENIŁAS!SZALONA KOBIETO! :wink:
NIIIIIIIIIIIEEEEEEEEESSSSSSSPPPPPPPPPPOOOOOOODZIANKA :wink: CALSKI DLA CIEBIE I MORSKIEGO PASA I KRACUSCITY!CAŁEJ RESZTY TEZ!
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 03.01.2009 15:04

Kama dla mnie też ? :D :D :D :D
KAMA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 608
Dołączył(a): 20.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) KAMA » 03.01.2009 15:10

:wink: Pozdrowionka :P
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 03.01.2009 15:12

Motoschiza napisał(a):
slapol napisał(a):TV Sljeme jest niekodowany, więc najprostszy tuner cyfrowy powinien go odbierać, może zaprogramuj na nowo wszystkie częstotliwości.


dzwoniłem do n i potwierdzili mi że ich dekodery nie udostępniają tych kanałów. :(


No coz, ktos cie wprowadzil w blad.Telewizja N oferuje swoje kanaly kodowane, ale na tunerze mozna tez wyszukac inne FTA.Tutaj jest lista co mozna ogladac.Radze przeskanowac niebo i poszukac.
http://n.pl/oferta/uslugi_dodatkowe/kanaly_fta.html
http://staticn.cadera.pl/fileadmin/pdf/ ... ow_FTA.pdf
Motoschiza
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1176
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Motoschiza » 03.01.2009 17:41

jakoś na tej liście nie mogę znaleść żadnego programu z cro 8O
Proszę o podpowiedź :oops:
Lubuszanin
Cromaniak
Posty: 1173
Dołączył(a): 01.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 03.01.2009 20:13

Na tej liscie nie ma wielu programow,ale nie ma powodow zeby ich nie bylo.Trzeba wyszukac ponownie kanaly i poszukac na liscie.Kanaly chorwackie sa ogolnodostepne dla wszystkich tunerow i nie jest istotne, czy to tuner Polsatu,C+, czy N.
drusilla
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2864
Dołączył(a): 18.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) drusilla » 04.01.2009 09:44

KAMA napisał(a):
drusilla napisał(a):CMC i HRT2 to moje marzenie :hearts: Jakie tam koncerty puszczają :hearts: Niestety z racji tego że mam kablowkę na razie nie do spełnienia :cry: Raczej specjalnie dla mnie nie dołączą do pakietu :lool:

:) DWA LATA I NIC SIE NIE ZMIENIŁAS!SZALONA KOBIETO! :wink:
NIIIIIIIIIIIEEEEEEEEESSSSSSSPPPPPPPPPPOOOOOOODZIANKA :wink: CALSKI DLA CIEBIE I MORSKIEGO PASA I KRACUSCITY!CAŁEJ RESZTY TEZ!


O Jezu ! 8O 8O 8O Wszelki duch ... 8O Ty żyjesz ! :hearts: :hearts: :hearts: :mrgreen: Tak się cieszę że tu jesteś !!! No a ja niezmienna i wierna swoim maniom :lool: Jak mogłabym się zmienić :lool: Cmokaski dla Ciebie i czekam na raport :twisted:


A wracając do tematu telewizji Cro chyba muszę zacząć myśleć o talerzu :roll:
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 04.01.2009 12:34

Programy CRO niekodowane:
Hotbird:
TV Sljeme: 12303 MHz V

radio:
12322MHz H
lijepa naša
mega radio

12519MHz H
narodni radio
otvoreni
rkc
HR1
HR2
HR3
voice of cro
rmar
dalmatia
radio marija
radio banovina
HKR
pevec radi
HR Pula
hit mreža
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 04.01.2009 13:01

KAMA napisał(a):CALSKI DLA CIEBIE I MORSKIEGO PASA I KRACUSCITY!CAŁEJ RESZTY TEZ!

Dzięki za pamięć :D też Cię serdecznie pozdrawiam - napisz coś więcej w innym wątku.
:D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Chorwacka telewizja - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone