Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwacka telewizja

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Dalmatino
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 108
Dołączył(a): 31.08.2004
Chorwacka telewizja

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dalmatino » 16.12.2005 16:10

Ludzie, zastanawiam się nad chorwacką telewizją w moim domu. HRT1, HRT2, RTL Televizija i Nov@. Wiecie jak sobie można sprawić? Chyba cyfra ma ale tylko jedynke. Słyszałem też o jakimś dekoderze ale tam jest tylko nova i 4 serbskie ;) a ja niechce serbskich, tylko te 4 chorwackie kanały.
Rafi
Croentuzjasta
Posty: 152
Dołączył(a): 31.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi » 16.12.2005 20:09

witam,
cena rocznego abonamentu 1000 kun. Tutaj znajdziesz więcej informacji: http://www.hrt.hr
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.12.2005 23:18

Rafi napisał(a):witam,
cena rocznego abonamentu 1000 kun. Tutaj znajdziesz więcej informacji: http://www.hrt.hr


Mało jest głupot w tym kraju, ale jedną z nich jest kodowanie telewizji państwowej i sprzedawanie programu za tak duże pieniądze. W końcu żyją w dużym procencie z turystów....no ale może jest ich (turystów) tak wielu, że większej ilości nie potrzeba....
HRT 1 tylko czasami jest niekodowana....natomiast TV Słoweńska jest dostępna (1 i 2), bośniacka, serbska i czarnogórska...może to ONI własnie teraz walczą o turystów....czas pokaże....
M.
Croentuzjasta
Posty: 491
Dołączył(a): 19.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) M. » 16.12.2005 23:25

Faktem jest,że już w ub.r.chorwacki minister turystyki ogłosił,że HR nie będzie jak Hiszpania budować blokowisk na plażach i nastawi się na bogatszych turystów.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.12.2005 23:30

...nie wiedziałem, że jestem bogaty...ale dzięki M.... :wink:
Dalmatino
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 108
Dołączył(a): 31.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dalmatino » 17.12.2005 00:32

jutro właśnie sobie jade sie cos dowiedziec na miescie w sprawie programów.
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 25.01.2006 19:18

Witam,moze to nie jest obraz cyfrowy ale popatrzec i posluchac mozna.
http://www.hrt.hr/streams/index.html
Pozdrav
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 25.01.2006 20:27

Niestety coś w tym kraju lubią kodować :( kilka tygodni temu na cyfrze i polsacie pojawił się chorwacki kanał muzyczny CMC czyli Croatian Music Channel. Niesety od jakiś 2 tyg. jest zakodowany. Bez problemów można oglądać za to balkanmedia.tv (na cyfrze 128) Kanał muzyczny niby dla calych Bałkanów ale mam wrazenie że muzyki serbskiej jest najwiecej (nadają z Belgradu) . W kazdym razie można posłuchać i popatrzeć też na kawałki z Bośni i Chorwacji - niestety takich wykonawców jak Skoro czy MPT nie puszczają :(
Macko_Wrocek
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 29.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Macko_Wrocek » 03.04.2006 22:44

CMC Croatian Music Channel jest dostępny

przynajmniej jeszcze dzisiaj go oglądałem chwilowo. Ale nudzi mnie już ta muzyka

Obejrzał bym jakieś widoczki, informacje, programy lokalnych mieścinek itp
Dalmatino
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 108
Dołączył(a): 31.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dalmatino » 11.01.2007 16:56

hrt....okej do załatwienia jest, jeszcze jak będe w cro to pójde do telewizji i sie spytam.
A rtl i nova? Puszczają tam często fajne filmy, a w sumie to najwięcej oglądam te kanały i dużo można się nauczyć. No ale nie ukrywam jak będę miał samo z hrt to będe mógł oglądać mecze co tydzień ;)
Motoschiza
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1176
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Motoschiza » 31.12.2008 00:22

czy wiecie już coś o Chorwackich programach dostępnych w PL ?
Przeglądam platformę "n" jak coś znajdę dam znać
drusilla
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2864
Dołączył(a): 18.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) drusilla » 31.12.2008 08:56

CMC i HRT2 to moje marzenie :hearts: Jakie tam koncerty puszczają :hearts: Niestety z racji tego że mam kablowkę na razie nie do spełnienia :cry: Raczej specjalnie dla mnie nie dołączą do pakietu :lool:
Blums
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 02.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Blums » 31.12.2008 09:22

Kanał CMC jest dostępny na Hotbirdzie

12303 MHz V 27500 3/4

Jest na razie niekodowany i ogólnie dostępny,
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.12.2008 09:59

A ja na Cyfrze między TV Romania a TV Duna widzę TV SLJEME:

Obrazek

Obrazek

Ewidentnie chorwackie teledyski lecą :D
Z1 to logo Zagrebackiej tv?
aga2
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1022
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga2 » 31.12.2008 10:47

TV Sljeme to nowa nazwa, wcześniejszej Z1 Zagrebacka Televizija
Następna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone