Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

CHORWACKA REAKTYWACJA II AD2020

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 08.08.2020 20:56

kmichal napisał(a):już chyba pora powrotu do Grecji - tęsknimy za nią ... 8) ... może nie będą to od razu Cyklady

Na Grecję zawsze pora.... no chyba że jest rok 2020 i jest jak jest :( .
I nie muszą być wcale Cyklady :) , choć mają oczywiste zalety i urok to wady też mają... wiatr mam tu na myśli... od zimowej pory śledzę od czasu do czasu windy.com i mam większą wiedzę kiedy i jak układają się wiatry nad Grecją i jej wyspami. Cyklady nie da się ukryć mają pod tym względem sytuację kiepską :?
Wyjeżdżając zawsze liczymy że może nie będzie wiało... i czasem nie wieje :wink: .
anakin napisał(a):
kulka53 napisał(a):Pag......najciekawsza i najpiękniejsza (wg mnie) chorwacka wyspa :)

Pozwolę sobie się zgodzić z tym twierdzeniem. :mrgreen:

Ok, na wszystkich wyspach Chorwacji nie byliśmy :wink: , taki np Molat czy inne Kaprije :cool: , ale kilka się zaliczyć udało i na tej podstawie wysnuwam takie wnioski :) .
Fajnie że inni je podzielają :cool: .

ruzica napisał(a):Ja bardzo często oglądając Twoje greckie zdjęcia myślę :Jaka ładna wyspa, taka do Pagu podobna :wink:

:D
Niezmiennie polecam zobaczyć choć kilka na własne oczy :cool:
W sumie to Pag też moglibyśmy jeszcze kiedyś zobaczyć.....
A w ogóle to poza nim najmilej wspominam jeszcze Cres :)

kmichal napisał(a):
ruzica napisał(a):Jaka ładna wyspa, taka do Pagu podobna

... o Jońskich tego powiedzieć się nie da, ale również są piękne i mają swój unikalny klimat ... :lol: ...

To prawda :idea: , takich plaż jak na Lefkadzie i Kefalonii to myślę że nigdzie indziej w Grecji nie ma :roll: .

:papa:
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 09.08.2020 08:11

kulka53 napisał(a):wiatr mam tu na myśli

... nas po raz pierwszy w Chorwacji spotkała w tym roku bura i to od razu 3 razy w ciągu 2 tygodni, z tym że ta pierwsza była najsilniejsza, miało wtedy wiać do 145 km/h, nie wiem ile faktycznie wiało, ale takiego wiatru jeszcze nie doświadczyłem, dmuchało masakrycznie ... :roll: ...

kulka53 napisał(a):To prawda , takich plaż jak na Lefkadzie i Kefalonii to myślę że nigdzie indziej w Grecji nie ma

... myślę, że Twoje zdanie w tej kwestii jest bardzo wiarygodne ... :oczko_usmiech: ... dlatego między innymi dla tych plaż i ich krajobrazów chętnie bym tam powrócił ... :hut: ...
Pozdrawiam.
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 11.08.2020 12:45

kmichal napisał(a):
Beata W. napisał(a):Oczywiście zostaję i czekam na cd

... o witam, witam ... :D ... a Wy gdzie w tym roku wypoczywaliście lub będziecie wypoczywać ... :?: ...
Pozdrawiam.


A my jutro na Rodos :lol:
Najpierw miała być Turcja, plan awaryjny był na Cro a ostatecznie będzie Grecja.
Ale za Chorwacją tęsknię coraz bardziej :D
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 11.08.2020 12:51

Beata W. napisał(a):A my jutro na Rodos

... w taki razie życzę pogody i wypoczynku ... :) ...

Beata W. napisał(a):Najpierw miała być Turcja, plan awaryjny był na Cro a ostatecznie będzie Grecja.

... no mnie kusi powrót do Grecji, ale czasy ciężkie a następne wakacje równo za rok ... :hut: ...

Beata W. napisał(a):Ale za Chorwacją tęsknię coraz bardziej

... ja w tym roku tęsknotę częściowo zaspokoiłem, ale kto wie co wydarzy się przez rok ... 8O ...
Udanych wakacji. Liczę na relacyjkę po powrocie ... :) ...
Pozdrawiam.
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 11.08.2020 13:17

kmichal napisał(a):
Beata W. napisał(a):Ale za Chorwacją tęsknię coraz bardziej

... ja w tym roku tęsknotę częściowo zaspokoiłem, ale kto wie co wydarzy się przez rok ... 8O ...
Udanych wakacji. Liczę na relacyjkę po powrocie ... :) ...
Pozdrawiam.


A dziękuję bardzo :D
jeśli chodzo o relacyjki to niestety ogromne zaległości mam ostatnio. Przed pandemią znacznie łatwiej było gdzieś wyjechać na chwilę niż brać się za pisanie :oczko_usmiech: Ale kto wie może coś się uda.
Udanej reszty wakacji życzę. Bo z tel. raczej nie będę zaglądała a stawałam na głowie ostatnie dni, żebym nie musiała brać laptopa i roboty ze sobą :mrgreen:
pozdrawiam :papa:
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 11.08.2020 13:47

Beata W. napisał(a):Ale kto wie może coś się uda.

... chętnie poczytam i pooglądam co nieco o Rodos ... :) ...

Beata W. napisał(a):Udanej reszty wakacji życzę

... dzięki, jeszcze krótki wypad nad Bałtyk w najbliższy weekend jest w planach ... :) ...

Beata W. napisał(a):stawałam na głowie ostatnie dni, żebym nie musiała brać laptopa i roboty ze sobą

... u mnie również taki scenariusz przedwakacyjny to już standard ... :x ...
Pozdrawiam.
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 12.08.2020 22:51

Zajawka zachęcająca.

Pozdrawiam,
Wojtek
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 13.08.2020 06:41

Franz napisał(a):Zajawka zachęcająca.

... wielkich gór to tam nie ma, ale jest gdzie pospacerować a i widoczki niczego sobie ... 8) ...
Pozdrawiam.
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 13.08.2020 08:06

W zajawce widzę trochę z miejsc z naszych ubiegłorocznych wakacji. Będzie miło powspominać... w zasadzie już sobie przypomniałam smak najlepszej pizzy jaką jadłam w życiu, bo to było właśnie w Zadarze :oczko_usmiech:

W takim razie czakam na ciąg dalszy. :papa:
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 13.08.2020 08:56

Roxi napisał(a):w zasadzie już sobie przypomniałam smak najlepszej pizzy jaką jadłam w życiu, bo to było właśnie w Zadarze

... nie licząc lodów to w Zadarze nie korzystaliśmy z żadnych usług gastronomicznych ... :wink: ... w związku z dostępem do świeżych warzyw z ogródka naszych gospodarzy, obiady były tradycyjne w domku ... :lol: ... smakowało wyśmienicie ... :hut: ...

Roxi napisał(a):W takim razie czakam na ciąg dalszy.

... będzie ... :oczko_usmiech: ...
Pozdrawiam.
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 14.08.2020 22:10

A tymczasem pozdrawiam ze środkowego Pomorza ... :hut: ...
received_654512095181092.jpeg

Pozdrawiam.
Nefer
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5742
Dołączył(a): 06.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nefer » 15.08.2020 08:05

Cześć, chyba dobra pogoda nad morzem :?:
Do relacji z Cro rzecz jasna będę zaglądał. :)
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 15.08.2020 15:14

Nefer napisał(a):Cześć, chyba dobra pogoda nad morzem

... cześć, pogoda idealna ... :) ... pełne słońce, około 28 stopni i od południa delikatny wiaterek ... :lol: ...

Nefer napisał(a):Do relacji z Cro rzecz jasna będę zaglądał.

... zapraszam, będzie mi miło ... :hut: ...
Pozdrawiam.
Nefer
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5742
Dołączył(a): 06.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nefer » 15.08.2020 17:04

kmichal napisał(a):... cześć, pogoda idealna ... :) ... pełne słońce, około 28 stopni i od południa delikatny wiaterek ... :lol: ...

To tylko pozazdrościć, życzę by utrzymała się jak najdłużej :) .
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 15.08.2020 19:35

Nefer napisał(a):życzę by utrzymała się jak najdłużej .

... dzięki, byłoby fajnie ... 8) ... szkoda, że woda nie jest za ciepła, ale nie można mieć wszystkiego, Adriatyk też w tym roku w lipcu był chłodny ... 8O ...
Pozdrawiam.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
CHORWACKA REAKTYWACJA II AD2020 - strona 24
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone