Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

FKK Bunculuka - zbiór informacji

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 08.08.2016 23:35

piotrulex napisał(a):Moim zdaniem w porównaniu do lat wcześniejszych mogli poszerzyć plażę, jakby trochę więcej miejsca było miedzy wodą w pierwszym szeregiem parasoli, tak nam się wydaje. Jest też niezłe darmowe wifi co nastolatce która była z nami bardzo się przydawało ;). Chyba po raz pierwszy jedliśmy w campingowej restauracji i byliśmy mile zaskoczeni jakością i ceną. Do tej pory zwykle w Basce i ceny z tymi miasteczkowymi porównujemy. W tym roku zasmakowaliśmy w piwie PAN. Pobyt jak zwykle zaliczamy do bardzo udanych i zapewne będziemy odwiedzać ten camping pomimo niemałej ceny. Drogi coraz lepsze, dojazd coraz szybszy i oby ta tendencja się utrzymała :)


Tydzień w pierwszej połowie lipca - przeżyliśmy taką mega-burzę, że miałam poważne obawy czy nie porwie nas razem z namiotem ;)
Moim zdaniem w porównaniu do lat wcześniejszych skopali przerabiając plażę pod klifem na marinę a kolejną zatoczkę na miejsce startu dla motorówek ze spadochronem. Łajfaj faktycznie przydatny... Poza tym O.K. - niezła kawa w campingowej knajpie.
W Bašce spotkałam chłopca, któremu 6 lat temu zrobiłam zdjęciu siedzącemu na nabrzeżu i handlującemu muszelkami - teraz to już chłop na schwał (12 lat), muszelki łowi nadal i pomaga ojcu w restauracji. Niestety zniknęła babcia od rakii, ale została ta od pomidorów. Zniknęło również Bistro Grill Mul, które tak sobie 6 lat temu chwaliłam, w jej miejscu jest konoba Kalun, ale to już nie jest to...

_MG_5687a.jpg
Coś co nieodmiennie kojarzy mi się z Bunculuką, Bašką i wyspą Krk w ogóle... :D
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 10.08.2016 14:57

bluesman napisał(a):Kemping i okolice piękne jest gdzie połazić też i po górkach niestety rowerowo jest to pustynia :( chcąc gdzieś dalej jechać za każdym razem trzeba pokonać bardzo długi podjazd :papa:


Jak my byliśmy to nawiązaliśmy rozmową z zakręconym Brytyjczykiem, który przyjechał tu rowerem. Z rozmowy wynikało, że ma w planie zostać jakoś do września ;) Spał pod płachtą na hamaku lub w malusim wigwamie :) Faktycznie rowerzystów niewielu bo i tras niewiele blisko Baski ale sporadyczni zapaleńcy się przytrafiali :)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 10.08.2016 15:01

Anai napisał(a):
piotrulex napisał(a):Moim zdaniem w porównaniu do lat wcześniejszych ...


Tydzień w pierwszej połowie lipca - przeżyliśmy taką mega-burzę, że miałam poważne obawy czy nie porwie nas razem z namiotem ;)
Moim zdaniem w porównaniu do lat wcześniejszych skopali przerabiając plażę pod klifem na marinę a kolejną zatoczkę na miejsce startu dla motorówek ze spadochronem. Łajfaj faktycznie przydatny... Poza tym O.K.


Zwykle każdego roku trafia nam się konkret burza a ze od lat namiot mały, niski i elastyczny to mamy to w nosie :)

Plaża pod klifem wyglada niezmiennie moim zdaniem juz ze 3ci rok. Kiedyś było tam więcej głazów i mniej plażowiczów. Pózniej wysprzątali, ścierzkę przenieśli nieco do góry a i łodzie cofneli dalej robiac większą plażę. O startujacych motorókach nic nie wiem ale na dalsze zatoczki szlismy może z 2 razy
macbas
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 21.06.2015
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) macbas » 11.08.2016 19:06

Anai napisał(a):Tydzień w pierwszej połowie lipca - przeżyliśmy taką mega-burzę, że miałam poważne obawy czy nie porwie nas razem z namiotem ;)
Moim zdaniem w porównaniu do lat wcześniejszych skopali przerabiając plażę pod klifem na marinę a kolejną zatoczkę na miejsce startu dla motorówek ze spadochronem.W Bašce spotkałam chłopca, któremu 6 lat temu zrobiłam zdjęciu siedzącemu na nabrzeżu i handlującemu muszelkami - teraz to już chłop na schwał (12 lat), muszelki łowi nadal i pomaga ojcu w restauracji. Niestety zniknęła babcia od rakii, ale została ta od pomidorów. Zniknęło również Bistro Grill Mul, które tak sobie 6 lat temu chwaliłam, w jej miejscu jest konoba Kalun, ale to już nie jest to...

My także byliśmy w Bunculuce w czasie burzy... wrażenia niezatarte do dzisiaj...
Także chłopca kojarzymy, ale może to ktoś inny??
Wielka szkoda, że zaanektowali tę zatoczkę... była bardzo urokliwa, klimatyczna.
Pozdrawiamy. :papa:
PS: twoje zdjęcie jest naprawdę świetne. Nam też Bunculuka kojarzy się z owcami (tymi na kempingu i tymi w drodze do Vela Luki...
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 11.08.2016 19:59

macbas napisał(a):My także byliśmy w Bunculuce w czasie burzy... wrażenia niezatarte do dzisiaj...

Heh... Austriakowi rozbitemu obok namiot po prostu złożył się razem z nimi w środku a na samochód zawaliła się rosnąca obok akacja ;)
macbas napisał(a):Także chłopca kojarzymy, ale może to ktoś inny??
Rozmawialiśmy z kelnerem z knajpki, w której właśnie "przyucza" się do zawodu, nie jestem pewna nazwy ale był to chyba "Captain's".

macbas napisał(a):Wielka szkoda, że zaanektowali tę zatoczkę... była bardzo urokliwa, klimatyczna.

Żeby ją chociaż wykorzystali jakoś z sensem - stoją tam tylko te drewniane budy i przez większość czasu nic się nie dzieje.

macbas napisał(a):PS: twoje zdjęcie jest naprawdę świetne. Nam też Bunculuka kojarzy się z owcami (tymi na kempingu i tymi w drodze do Vela Luki...
A dziękuję :)
Do Vela Luki (jakkolwiek by się to nie odmieniało) nie dotarłam i tym razem, powiem więcej w tym roku nie dotarłam nawet do Vrženicy O_o
Bardzo sobie chwaliłam natomiast, zatokę przed Vrženicą, nazywaną przez nas poprzednio "czeską" na której jest mała knajpka, bar w zasadzie, jacyś rastafarianie grali na instrumentach, fajni ludzie tam bywali, można dopłynąć taksówką też oraz taką malutką, 2-4 osobową wręcz, znajdującą się tuż przed "czeską".
DSC_0280a.JPG
"Czeska" w tle...

Co do czeskiej, to wieczorami musiały się tam odbywać niezłe imprezki, bo mimo ciemności, mimo kamienistej i pod górkę drogi, co wieczór z campingu ciągnęły tam tłumy :D
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 11.08.2016 20:33

Knajpka Kutak za mutak :)
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 11.08.2016 20:44

Anai napisał(a):Co do czeskiej, to wieczorami musiały się tam odbywać niezłe imprezki, bo mimo ciemności, mimo kamienistej i pod górkę drogi, co wieczór z campingu ciągnęły tam tłumy :D


Owszem nawet bardzo hm "niezłe "
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 11.08.2016 21:38

piotrulex napisał(a):Knajpka Kutak za mutak :)
O to, to... :mrgreen:
bluesman napisał(a):
Anai napisał(a):Co do czeskiej, to wieczorami musiały się tam odbywać niezłe imprezki...


Owszem nawet bardzo hm "niezłe "
8O
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 11.08.2016 21:41

Anai napisał(a):Owszem nawet bardzo hm "niezłe "
8O[/quote]

:mrgreen: Homo sum et nihil ............ :papa:
macbas
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 21.06.2015
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) macbas » 11.08.2016 21:52

Anai napisał(a):Żeby ją chociaż wykorzystali jakoś z sensem - stoją tam tylko te drewniane budy i przez większość czasu nic się nie dzieje.
Bardzo sobie chwaliłam natomiast, zatokę przed Vrženicą, nazywaną przez nas poprzednio "czeską" na której jest mała knajpka, bar w zasadzie, jacyś rastafarianie grali na instrumentach, fajni ludzie tam bywali, można dopłynąć taksówką też oraz taką malutką, 2-4 osobową wręcz, znajdującą się tuż przed "czeską".
Co do czeskiej, to wieczorami musiały się tam odbywać niezłe imprezki, bo mimo ciemności, mimo kamienistej i pod górkę drogi, co wieczór z campingu ciągnęły tam tłumy :D

Te dwie zatoczki jakoś dziwnie w dzień gościły senne towarzystwo, ale wieczorem ruch był aż miło... :D i znowu nad ranem jakieś dziwolągi śpiące na kamieniach... :D Najfajniej było przebrnąć do nich na nogach... a były w tym roku półki z książkami??
Pozdrawiamy. :papa:
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 11.08.2016 21:57

bluesman napisał(a): :mrgreen: Homo sum et nihil ............ :papa:
Nic to, pozostaje mi jedynie żałować, że nie zdecydowałam się przekonać osobiście, ale...
... co ma wisieć, nie utonie :oczko_usmiech:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 11.08.2016 22:07

Anai napisał(a):
bluesman napisał(a): :mrgreen: Homo sum et nihil ............ :papa:
Nic to, pozostaje mi jedynie żałować, że nie zdecydowałam się przekonać osobiście, ale...
... co ma wisieć, nie utonie :oczko_usmiech:


Hm ...... co by Ci tu rzec :papa:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 12.08.2016 10:17

bluesman napisał(a):
Anai napisał(a):
bluesman napisał(a): :mrgreen: Homo sum et nihil ............ :papa:
Nic to, pozostaje mi jedynie żałować, że nie zdecydowałam się przekonać osobiście, ale...
... co ma wisieć, nie utonie :oczko_usmiech:


Hm ...... co by Ci tu rzec :papa:


To Ty już lepiej nic nie mów. Nie wiem co chcesz powiedziec bo nic nie wiem w tym temacie ale jak myślę co to może być to chyba nie chciałbym wiedzieć ...
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 12.08.2016 20:14

piotrulex napisał(a):To Ty już lepiej nic nie mów. Nie wiem co chcesz powiedziec bo nic nie wiem w tym temacie ale jak myślę co to może być to chyba nie chciałbym wiedzieć ...


wiesz co to znaczy ? ...........między wódkę, a zakąskę ? :papa:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 03.03.2017 15:03

Tak podnoszę temat gdyż sezon się zbliża

Gdyby ktoś nie chciał czytać ze zrozumieniem kilka postów w górę to napiszę: owszem byliśmy wielokrotnie w tym miejscu

z chęcią TU odpowiem na wszelkie pytania, zwłaszcza takie na które odpowiedzi jeszcze się nie pojawiły

Naprawdę nie ma konieczności pytać na PW :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
FKK Bunculuka - zbiór informacji - strona 17
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone