Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

FKK Bunculuka - zbiór informacji

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 26.07.2017 20:43

Jest zamknięta na stałe furtka kolo schodów którą wraca się ze szlaku. Można przez dziury w płocie ale nie każdy może dać radę. Dziś prawie 8km w 3,5h
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 27.07.2017 13:22

V alamar ma oczywiście dostępny cennik

Kamp mjesto 30,10
Comfortable 33,50
Comfort 38,50
Premium 42,30

Osoba 10,50

Plus pewnie jakieś klimatyczne, meldunek, ubezpieczenie czy coś. Doba na free zone około 54 za 2 dorosłe

Osoba na recepcji poinformowała że na każdej wolnej strefie cena jest identyczna

Dzieci do 5 zero
5-16 5,70
Powyżej 16 jak dorosła
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 27.07.2017 18:36

Czyli kobieta na recepcji dobrze nam mówiła, a ja sądziłem, że źle ją rozumiem.
Ròżnica jest nie logiczna 3 euro za miejsce, a parcelę, gdzie masz wydzielony dla siebie spory obszar, na który nikt ci się nie wbije, jest prąd oraz woda.
Dawniej była spora różnica warta ścisku, a jak byłeś bez auta to gdy rozbijałeś się na miejscu Kamp to płaciło się tylko za osoby plus klimatyczne.
Cóż nowy właściciel nowe zasady.
Mimo wszystko dla nas jest to dalej najlepszy camping.
A na koniec pobytu mogę jak zawsze sobie popłakiwać z powodu tego, że to już koniec i wyjeżdżam, a teraz dochodzi jeszcze płacz, gdy muszę im dać do sczytania moją kartę
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 27.07.2017 21:43

Ja osobiście wolę miejsce w lasku niż parcele. Spokój, blisko plaży, cień, mniejszy ruch itd

Zresztą to chyba z Waszego polecenia tu wylądowaliśmy wie lat temu ale urzekło nas dopiero za drugim razem :)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 30.07.2017 17:09

Dziś 10 nocka i ostatnia na tym campie w tym roku. Jutro na Ulike. Na dolnym parkingu wolne miejsca, na górce w lasku za strumykiem wolnych kilka, super miejsc, na plaży spokojnie. Nigdy wcześniej tak nie widziałem, zawsze ful. Na zboczu zostaje tylko jeden PL namiot sympatycznych Krakusów. Chłopaki z Bielska rano wyjechali, CT-KR chyba wczoraj. Dziś wieczorem sympatyczna para z okolic Wawy przyjechała. W szczytowym momencie było tam 5 PL namiotów co jest świetnym wynikiem. Pobyt udany. Martwi jedynie z roku na rok ubhwajaca ilość drzew na zboczu a tym samym coraz mniej miejsc non stop w cieniu. Do zobaczenia kolejnym razem, może za rok, prędzej za dwa ...
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 21.08.2017 20:19

Witam
My właśnie wróciliśmy z 2 wyjazdu 2 tygodniowego w tym roku na Bunculuce - buło oczywiście super
Na początku Lipca było więcej ludzi na campingu niż w sierpniu jak zauważył Piotr
Normalnie w sierpniu znalezienie miejsca było bardzo trudne wręcz nie możliwe
Na mniejsze obłożenie campingu ma wpływ podniesienie ceny przez nowego właściciela, likwidacja zniżek za długość pobytu, stażowe itp
Jak nam Pani w recepcji która pracuje kopę lat w Bunculuce sama powiedziała że za starego właściciela już za to że jeździmy do nich od 12 lat to byśmy mieli - 20% taniej, a tak koszt 12 nocy pod namiotem to 2700 zł czyli cena dogoniła Valalte gdzie standard resortu jest o niebo wyższy tylko nie ma takich widoków i zatoczek co Bunculuka
Zmniejszyła się drastycznie też ilość tak zwanych stałych bywalców cało sezonowych którzy przez 30 lat pobytu z swoich parcel wręcz zrobili domy
Jak pisałem wcześniej nowy właściciel nowe zasady
Bubbu
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bubbu » 20.06.2018 19:54

Czy ktoś był w tym roku, albo jest w tej chwili? Interesuje mnie aktualne "obłożenie" i co zmieniło się od 2009r (oprócz zmian opisanych w postach powyżej). Będziemy w Bunculuce w przyszłym tygodniu, zabieramy ponton z silnikiem, wszystkie aktualne informacje mile widziane.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 22.06.2018 18:23

Znajomi są. Dziś podobno deszczowo i 14 stopni. Wcześniej pisał o dużym obłożeniu i pełnej plaży
Bubbu
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bubbu » 22.06.2018 20:23

Dzięki, nie wiem czy w takim razie nie jechać do Vrboski.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 22.06.2018 22:43

Bubbu napisał(a):Dzięki, nie wiem czy w takim razie nie jechać do Vrboski.


Jedzcie tam gdzie macie ochotę :) Na tym polegają wakacje :)
Sławek i Bogusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 187
Dołączył(a): 31.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sławek i Bogusia » 24.06.2018 17:56

Witam
Piotrze Vrboski jest spoko
Na pewno tańsza niż Bunculuka ale ...... to nie te widoki nie te zatoczki
To co ma fajne to wyspa na przeciw ale musisz mieć transport my pływaliśmy kajakem
Plaże skaliste nie dla twojej młodej
Właśnie jesteśmy na Bunculuce miejsca sporo i mamy naj lepsze nad mini golfem z widokiem na zarodkiem super
Właśnie idziemy oglądać mecz .NASZYCH do Bonnety
Pozdrawiamy
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 24.06.2018 20:33

To w końcu wróciliście czy jesteście? Tak, wiem, widoki dla nas numer 1, kamyczki na plaży też super
Bubbu
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bubbu » 26.06.2018 21:42

My też jednak wybraliśmy Bunculukę i nie żałujemy. Jeszcze przed mostem było +20 a tu pogoda chorwacka jak za dawnych czasów.
Bubbu
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bubbu » 01.07.2018 06:59

Trochę za wcześnie pochwaliłem pogodę - wczoraj (sobota) był upał, ale całą noc wiało i teraz jest zimno i co chwilę pada.
pkierski
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 14.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) pkierski » 19.07.2018 22:29

Mam pytanie: czy na plażę można wejść "z miasta", ile to kosztuje i jak z parkingiem dla "odwiedzających"?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
FKK Bunculuka - zbiór informacji - strona 19
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone