Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

FKK Bunculuka - zbiór informacji

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
macbas
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) macbas » 20.07.2018 21:50

Cześć.
Można wejść przez recepcję albo przez plażę. Oba wejścia płatne.
Albo inaczej bo furtek w płocie nie brakuje.
Nie korzystaliśmy więc nie wiem ile to kosztuje.
Ale od morza może być problem z parkingiem.
Na górze przy recepcji na pewno uda się zaparkować.
Pozdrawiam. :papa:
piotrulex
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 21.07.2018 17:27

pkierski napisał(a):Mam pytanie: czy na plażę można wejść "z miasta", ile to kosztuje i jak z parkingiem dla "odwiedzających"?

Można

Promenada przy morzu, pod koniec dojazdu są miejsca parkingowe, wejście z 30kn. Ten parking chyba z 7 za godzinę i kolo 45 za cały dzień

Przez recepcje pewnie też można. Jest tam całkiem spory i w tym roku ładnie wykostkowany parking. Nie wiem czy płatny ale raczej nie

Kiedyś ludzie szli wzdłuż płotu mając go po prawej stronie i wchodzili na camp w dół po kamiennych schodach ale tam furtkę zlikwidowano już w zeszłym roku. Można wejść obok przez nieco zniszczony płot ale to już nie dla każdego ...

Kolejna furtka zniknęła w tym roku blisko plaży przy miejscach namiotowych na wschód od parkingu. Ta całkiem na górze w lesie.

Wejście drogie nie jest, sporo ludzi z miasta przychodzi. Od wjazdu do Baški do centrum plaży to około 1,0km, od Konzuma 2,2km. Tak orientacyjnie wczoraj mierzyłem :)

Z nowości zauważyłem pływająca platformę mniej więcej na wprost wieżyczki ratownika. Tam się wyniosła spora część głośniejszej, bermudowej młodzieży :)

Z minusów to notoryczny brak ratownika a jak był to i tak z nosem w smartfonie :(
Ostatnio edytowano 28.07.2018 16:52 przez piotrulex, łącznie edytowano 1 raz
pkierski
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) pkierski » 22.07.2018 21:25

Dzieki za info! Pytanie jeszcze czy są tłumy?
piotrulex
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 22.07.2018 21:35

pkierski napisał(a):Dzieki za info! Pytanie jeszcze czy są tłumy?

Każdy może mieć inną definicje tłumu więc ciężko stwierdzić :)

Bywało tu więcej ludzi

W sobotę i niedzielę zdecydowanie gęściej a pierwszy rząd przy morzu zajęty już od 8 rano. Zajęty w sensie, że dla naszej 8 osobowej bandy ciężko było coś razem znaleźć blisko prysznicu. Dla pary czy małej rodziny zdecydowanie łatwiej
Kasia25
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia25 » 01.08.2018 15:00

Jak wyglądają ceny w tym roku na Bunculuce? Zastanawiamy się nad Bunculuką i Uliką, choć ta druga zawsze wypadała korzystnej w stosunku cena / standard...
Coś się zmieniło na korzyść Bunculuki ?
piotrulex
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 01.08.2018 15:59

Kasia25 napisał(a):Jak wyglądają ceny w tym roku na Bunculuce? Zastanawiamy się nad Bunculuką i Uliką, choć ta druga zawsze wypadała korzystnej w stosunku cena / standard...
Coś się zmieniło na korzyść Bunculuki ?

Pewnie podobnie jak rok temu a z pewnością nie taniej. Ceny są w necie. Nie pamiętam ile płaciłem w poniedziałek przy wyjeździe po 10 nocach

Ulika tańsza, ceny w necie, będę płacił chyba jutro

Standard Uliki może i wyższy ale widoków z Bunculuka on nie zastąpi. Woda na Bunce 23-25 a tu 28-29 co dla nas też jest wadą Uliki
truska
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) truska » 03.08.2018 20:33

Mam pytanie czy na tym kempingu jest basen ?
Zastanwiamy się z rodzinką czy nie wyruszyć tam w te wakacje :)
Które miejsce w wolnej strefie jest najlepsze na rozbicie namiotu?
Pozdrawiam :papa:
piotrulex
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 03.08.2018 22:29

truska napisał(a):Mam pytanie czy na tym kempingu jest basen ?
Zastanwiamy się z rodzinką czy nie wyruszyć tam w te wakacje :)
Które miejsce w wolnej strefie jest najlepsze na rozbicie namiotu?
Pozdrawiam :papa:

Nie ma

Warto wpaść, piękna kamyczkowa plaża i widoki

Dla nas na dole, za parkingiem, za mostkiem w lesie
Ostatnio edytowano 07.08.2018 10:32 przez piotrulex, łącznie edytowano 1 raz
truska
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) truska » 03.08.2018 22:30

Dziękuję za odpowiedz, tak mi się właśnie wydawało analizując mapkę, ale wolałam dopytać
truska
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) truska » 03.08.2018 22:43

Czy ta miejscówka za parkinkiemmieści się w numeraci D 371-400, koło kortów?
Czy zupełnie w innym kierunku, wrzuciłabym linka do mapki ale nie mogę bo ma za krótki staż na forum :lol:
piotrulex
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 03.08.2018 23:00

truska napisał(a):Czy ta miejscówka za parkinkiemmieści się w numeraci D 371-400, koło kortów?
Czy zupełnie w innym kierunku, wrzuciłabym linka do mapki ale nie mogę bo ma za krótki staż na forum :lol:

Być może mają takie numery. Patrząc z namiotu na wprost widzę parking, po prawej korty a na lewo morze :). Blisko do auta i na plażę, mało kto ma bliżej na plażę :)

Uwaga na lisy, strasznie kradną w tym roku ;)
truska
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) truska » 03.08.2018 23:06

Dzięki za wskazówki teraz tylko musimy podjąc decyzję o wyjezdzie
piotrulex
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 04.08.2018 08:23

truska napisał(a):Dzięki za wskazówki teraz tylko musimy podjąc decyzję o wyjezdzie

W tym wątku wiele napisano. Poczytaj i jak coś to pytaj.
begienns
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) begienns » 07.09.2018 17:34

Mam pytanie: jak to w końcu jest z plażą Vrzenica? Można na nią dostać się bezpłatnie? Poszukuję plaży w okolicy Baski, ale niekoniecznie mam ochotę codziennie płacić za wejście na teren kampingu Bunculuka...
piotrulex
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 09.09.2018 18:27

begienns napisał(a):Mam pytanie: jak to w końcu jest z plażą Vrzenica? Można na nią dostać się bezpłatnie? Poszukuję plaży w okolicy Baski, ale niekoniecznie mam ochotę codziennie płacić za wejście na teren kampingu Bunculuka...

Tak

1. Wodną taksówką
2. Szlakiem za recepcją, za płotem wzdłuż campu a potem na wschód przy morzu w kierunku plaży

Nie wiem gdzie będziesz miał bazę, ale mi np. z Baśki absolutnie nie chciało by się codziennie tyle dreptać z plażowymi tobołami
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja

FKK Bunculuka - zbiór informacji - strona 20
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019