Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

FKK Bunculuka - zbiór informacji

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 10.08.2016 14:57

bluesman napisał(a):Kemping i okolice piękne jest gdzie połazić też i po górkach niestety rowerowo jest to pustynia :( chcąc gdzieś dalej jechać za każdym razem trzeba pokonać bardzo długi podjazd :papa:


Jak my byliśmy to nawiązaliśmy rozmową z zakręconym Brytyjczykiem, który przyjechał tu rowerem. Z rozmowy wynikało, że ma w planie zostać jakoś do września ;) Spał pod płachtą na hamaku lub w malusim wigwamie :) Faktycznie rowerzystów niewielu bo i tras niewiele blisko Baski ale sporadyczni zapaleńcy się przytrafiali :)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 10.08.2016 15:01

Anai napisał(a):
piotrulex napisał(a):Moim zdaniem w porównaniu do lat wcześniejszych ...


Tydzień w pierwszej połowie lipca - przeżyliśmy taką mega-burzę, że miałam poważne obawy czy nie porwie nas razem z namiotem ;)
Moim zdaniem w porównaniu do lat wcześniejszych skopali przerabiając plażę pod klifem na marinę a kolejną zatoczkę na miejsce startu dla motorówek ze spadochronem. Łajfaj faktycznie przydatny... Poza tym O.K.


Zwykle każdego roku trafia nam się konkret burza a ze od lat namiot mały, niski i elastyczny to mamy to w nosie :)

Plaża pod klifem wyglada niezmiennie moim zdaniem juz ze 3ci rok. Kiedyś było tam więcej głazów i mniej plażowiczów. Pózniej wysprzątali, ścierzkę przenieśli nieco do góry a i łodzie cofneli dalej robiac większą plażę. O startujacych motorókach nic nie wiem ale na dalsze zatoczki szlismy może z 2 razy
macbas
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 21.06.2015
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) macbas » 11.08.2016 19:06

Anai napisał(a):Tydzień w pierwszej połowie lipca - przeżyliśmy taką mega-burzę, że miałam poważne obawy czy nie porwie nas razem z namiotem ;)
Moim zdaniem w porównaniu do lat wcześniejszych skopali przerabiając plażę pod klifem na marinę a kolejną zatoczkę na miejsce startu dla motorówek ze spadochronem.W Bašce spotkałam chłopca, któremu 6 lat temu zrobiłam zdjęciu siedzącemu na nabrzeżu i handlującemu muszelkami - teraz to już chłop na schwał (12 lat), muszelki łowi nadal i pomaga ojcu w restauracji. Niestety zniknęła babcia od rakii, ale została ta od pomidorów. Zniknęło również Bistro Grill Mul, które tak sobie 6 lat temu chwaliłam, w jej miejscu jest konoba Kalun, ale to już nie jest to...

My także byliśmy w Bunculuce w czasie burzy... wrażenia niezatarte do dzisiaj...
Także chłopca kojarzymy, ale może to ktoś inny??
Wielka szkoda, że zaanektowali tę zatoczkę... była bardzo urokliwa, klimatyczna.
Pozdrawiamy. :papa:
PS: twoje zdjęcie jest naprawdę świetne. Nam też Bunculuka kojarzy się z owcami (tymi na kempingu i tymi w drodze do Vela Luki...
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 11.08.2016 19:59

macbas napisał(a):My także byliśmy w Bunculuce w czasie burzy... wrażenia niezatarte do dzisiaj...

Heh... Austriakowi rozbitemu obok namiot po prostu złożył się razem z nimi w środku a na samochód zawaliła się rosnąca obok akacja ;)
macbas napisał(a):Także chłopca kojarzymy, ale może to ktoś inny??
Rozmawialiśmy z kelnerem z knajpki, w której właśnie "przyucza" się do zawodu, nie jestem pewna nazwy ale był to chyba "Captain's".

macbas napisał(a):Wielka szkoda, że zaanektowali tę zatoczkę... była bardzo urokliwa, klimatyczna.

Żeby ją chociaż wykorzystali jakoś z sensem - stoją tam tylko te drewniane budy i przez większość czasu nic się nie dzieje.

macbas napisał(a):PS: twoje zdjęcie jest naprawdę świetne. Nam też Bunculuka kojarzy się z owcami (tymi na kempingu i tymi w drodze do Vela Luki...
A dziękuję :)
Do Vela Luki (jakkolwiek by się to nie odmieniało) nie dotarłam i tym razem, powiem więcej w tym roku nie dotarłam nawet do Vrženicy O_o
Bardzo sobie chwaliłam natomiast, zatokę przed Vrženicą, nazywaną przez nas poprzednio "czeską" na której jest mała knajpka, bar w zasadzie, jacyś rastafarianie grali na instrumentach, fajni ludzie tam bywali, można dopłynąć taksówką też oraz taką malutką, 2-4 osobową wręcz, znajdującą się tuż przed "czeską".
DSC_0280a.JPG
"Czeska" w tle...

Co do czeskiej, to wieczorami musiały się tam odbywać niezłe imprezki, bo mimo ciemności, mimo kamienistej i pod górkę drogi, co wieczór z campingu ciągnęły tam tłumy :D
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 11.08.2016 20:33

Knajpka Kutak za mutak :)
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 11.08.2016 20:44

Anai napisał(a):Co do czeskiej, to wieczorami musiały się tam odbywać niezłe imprezki, bo mimo ciemności, mimo kamienistej i pod górkę drogi, co wieczór z campingu ciągnęły tam tłumy :D


Owszem nawet bardzo hm "niezłe "
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 11.08.2016 21:38

piotrulex napisał(a):Knajpka Kutak za mutak :)
O to, to... :mrgreen:
bluesman napisał(a):
Anai napisał(a):Co do czeskiej, to wieczorami musiały się tam odbywać niezłe imprezki...


Owszem nawet bardzo hm "niezłe "
8O
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 11.08.2016 21:41

Anai napisał(a):Owszem nawet bardzo hm "niezłe "
8O[/quote]

:mrgreen: Homo sum et nihil ............ :papa:
macbas
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 21.06.2015
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) macbas » 11.08.2016 21:52

Anai napisał(a):Żeby ją chociaż wykorzystali jakoś z sensem - stoją tam tylko te drewniane budy i przez większość czasu nic się nie dzieje.
Bardzo sobie chwaliłam natomiast, zatokę przed Vrženicą, nazywaną przez nas poprzednio "czeską" na której jest mała knajpka, bar w zasadzie, jacyś rastafarianie grali na instrumentach, fajni ludzie tam bywali, można dopłynąć taksówką też oraz taką malutką, 2-4 osobową wręcz, znajdującą się tuż przed "czeską".
Co do czeskiej, to wieczorami musiały się tam odbywać niezłe imprezki, bo mimo ciemności, mimo kamienistej i pod górkę drogi, co wieczór z campingu ciągnęły tam tłumy :D

Te dwie zatoczki jakoś dziwnie w dzień gościły senne towarzystwo, ale wieczorem ruch był aż miło... :D i znowu nad ranem jakieś dziwolągi śpiące na kamieniach... :D Najfajniej było przebrnąć do nich na nogach... a były w tym roku półki z książkami??
Pozdrawiamy. :papa:
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 11.08.2016 21:57

bluesman napisał(a): :mrgreen: Homo sum et nihil ............ :papa:
Nic to, pozostaje mi jedynie żałować, że nie zdecydowałam się przekonać osobiście, ale...
... co ma wisieć, nie utonie :oczko_usmiech:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 11.08.2016 22:07

Anai napisał(a):
bluesman napisał(a): :mrgreen: Homo sum et nihil ............ :papa:
Nic to, pozostaje mi jedynie żałować, że nie zdecydowałam się przekonać osobiście, ale...
... co ma wisieć, nie utonie :oczko_usmiech:


Hm ...... co by Ci tu rzec :papa:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 12.08.2016 10:17

bluesman napisał(a):
Anai napisał(a):
bluesman napisał(a): :mrgreen: Homo sum et nihil ............ :papa:
Nic to, pozostaje mi jedynie żałować, że nie zdecydowałam się przekonać osobiście, ale...
... co ma wisieć, nie utonie :oczko_usmiech:


Hm ...... co by Ci tu rzec :papa:


To Ty już lepiej nic nie mów. Nie wiem co chcesz powiedziec bo nic nie wiem w tym temacie ale jak myślę co to może być to chyba nie chciałbym wiedzieć ...
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 12.08.2016 20:14

piotrulex napisał(a):To Ty już lepiej nic nie mów. Nie wiem co chcesz powiedziec bo nic nie wiem w tym temacie ale jak myślę co to może być to chyba nie chciałbym wiedzieć ...


wiesz co to znaczy ? ...........między wódkę, a zakąskę ? :papa:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004
Re: Bunculuka FKK - zbior wszystkich informacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 03.03.2017 15:03

Tak podnoszę temat gdyż sezon się zbliża

Gdyby ktoś nie chciał czytać ze zrozumieniem kilka postów w górę to napiszę: owszem byliśmy wielokrotnie w tym miejscu

z chęcią TU odpowiem na wszelkie pytania, zwłaszcza takie na które odpowiedzi jeszcze się nie pojawiły

Naprawdę nie ma konieczności pytać na PW :)
Abi
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 14.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abi » 27.06.2017 22:40

Witajcie, niestety internet kiepski gospodarze maja, jeśli pogoda dopisze to jutro lub pojutrze rodzinką się tam wybierzemy na cały dzień, szybkie pytanie, czy samochod parkować na osrodku czy przed? Moze przy drodze? (chociaz przy drodze to chyba prywatne ?) Sanitariaty są dobre? Głownie prysznice i czy są dośc gesto czy trzeba leciec przez pół ośrodka?
Dzieki za szybką tez odpowiedz :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
FKK Bunculuka - zbiór informacji - strona 17
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone