Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

FKK Ulika k/ Poreč - zbiór informacji

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
macbas
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 21.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) macbas » 20.09.2019 15:10

Cześć.
Właśnie przypomniałem sobie, że miałem napisać gdzie umieszczam Ulikę na mojej tajnej liście najlepszych kempingów fkk w Chorwacji.
Otóż jeszcze się zastanawiam, bo trudno to ocenić a wciąż jestem pytany o tę listę. Jak tylko zbiorę wystarczająco dużo faktów napiszę zestawienie... na razie obliczam ile kilometrów spacerów można zaliczyć na poszczególnych kempingach. Zajmie mi to mnóstwo czasu, ale będę Was informował na bieżąco o postępach prac. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pozdrawiam. :papa:
KrzysiekRenata
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 24.07.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzysiekRenata » 07.04.2020 06:51

Witamy po przerwie
Nie ogarniamy zbytnio tego forum więc piszemy tutaj . Jak widać temat Uliki umarł. lista ? też jej brak :).
w związku z zaistniałą sytuacją zastanawia nas czy jest więcej wariatów takich jak my i rezerwacje w ulice podtrzymujemy . Nie ma się co poddawać, jeżeli nic nam nie przeszkodzi - zawitamy w Ulice 20 lipca . Pozdrawiamy wszystkich poznanych przyjaciół i tych co nie znamy również :) .Liczymy na to że będzie nas więcej . Powodzenia i do zobaczenia . Piszcie kto planuje wyjazd :)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 07.04.2020 09:45

Umarł? Nic nie umarło. Ostatnie wpisy są z końca zeszłego lata. Teraz dopiero początek kwietnia. Jak podróżowanie będzie możliwe i bezpieczne i zechce nam się Ulikę odwiedzić to może wpadniemy. Ma na szczęście nic nie musimy rezerwować, płacić, planować itd

Jakiej listy potrzebujesz?

Co Cię ciekawi?
KrzysiekRenata
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 24.07.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzysiekRenata » 07.04.2020 13:59

Lista - odnośnie wpisu powyżej ( na którym miejscu stawiają Ulike ) :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.04.2020 00:06

KrzysiekRenata napisał(a):Lista - odnośnie wpisu powyżej ( na którym miejscu stawiają Ulike ) :papa:

Czy chodzi o to >>> kalendarz-wyjazdowy-fkk-2020-t55755.html
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 08.04.2020 12:20

KrzysiekRenata napisał(a):Lista - odnośnie wpisu powyżej ( na którym miejscu stawiają Ulike ) :papa:


Niezbyt wiem o czym piszesz, ale jeśli chodzi o miejsce Uliki w naszym, subiektywnym odczuciu.
Ulika to był chyba pierwszy w życiu camp FKK na jakim byliśmy, naście lat temu, w podróży poślubnej, podczas pierwszego pobytu w Chorwacji. My do tego miejsca mamy ogromny sentyment, ale i z roku na rok widzimy coraz więcej wad tego miejsca. Kiedyś ceniliśmy go za spokój, kulturę, czystość, ciszę nocną. Przecudnie tam wypoczywaliśmy. Teraz coraz bardziej nam przeszkadzają stare pawilony sanitarne, które już dawno warto by zburzyć i nowe postawić. Trudno to wytłumaczyć, ale Ulika traci w moich oczach swój urok. Za to coraz lepiej czujemy się na campie Bunculuka, który po pierwszej wizycie absolutnie nie przypadł nam do gustu. Nawet odnosiliśmy wrażenie, ze był to nasz pierwszy i zarazem ostatni pobyt na nim. Tak więc ciężko robić jakiekolwiek rankingi. U nas to się zmienia, a co dopiero z wpisów kilku bywalców wyciągnąć jakąś średnią. Jeden camping skreśli bo przeszkadza mu muzyka na plaży, inny powie ze jest super bo cały dzień gra muzyka na plaży :)

Kiedyś Ulika nam się widziała gdyż nasze dziecko było małe, a tam fajny basen ze słodką wodą. Moja żona kiedyś nawet nogi w morzu nie moczyła, więc ten basen również bardzo jej odpowiadał. Do morzą weszła pewnie za 5-6 pobytem w cro. Teraz to się zmieniło, więc wolimy plaże z całkiem wygodnych, małych kamyczków
cropag
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 282
Dołączył(a): 31.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) cropag » 08.04.2020 13:45

Janusz, Piotrulex,
Trochę jesteście niekumaci. Macbas napisał parę postów wyżej:
Właśnie przypomniałem sobie, że miałem napisać gdzie umieszczam Ulikę na mojej tajnej liście najlepszych kempingów fkk w Chorwacji. Otóż jeszcze się zastanawiam, bo trudno to ocenić a wciąż jestem pytany o tę listę. Jak tylko zbiorę wystarczająco dużo faktów napiszę zestawienie...

I o tę listę chodzi Krzyśkowi/Renacie. Ponieważ macbas pisał to we wrześniu ubiegłego roku - więc pytanie Krzyśka/Renaty wydaje się uzasadnione :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.04.2020 14:11

cropag napisał(a):Janusz, Piotrulex,
Trochę jesteście niekumaci.

To przez tą koronę ... :? :oczko_usmiech:
Pozdrav:papa:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 08.04.2020 14:26

cropag napisał(a):Janusz, Piotrulex,
Trochę jesteście niekumaci. Macbas napisał parę postów wyżej:
Właśnie przypomniałem sobie, że miałem napisać gdzie umieszczam Ulikę na mojej tajnej liście najlepszych kempingów fkk w Chorwacji. Otóż jeszcze się zastanawiam, bo trudno to ocenić a wciąż jestem pytany o tę listę. Jak tylko zbiorę wystarczająco dużo faktów napiszę zestawienie...

I o tę listę chodzi Krzyśkowi/Renacie. Ponieważ macbas pisał to we wrześniu ubiegłego roku - więc pytanie Krzyśka/Renaty wydaje się uzasadnione :D


Aaaaa, szybko oceniasz ludzi :)

To coś Ci wyjaśni? "Ten post został napisany przez ignorowanego użytkowika (macbas). Wyświetl ten post."

Może Janusz też go zablokował :)

Słonka życzę :lol:
cropag
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 282
Dołączył(a): 31.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) cropag » 08.04.2020 18:09

piotrulex napisał(a):Aaaaa, szybko oceniasz ludzi :)
To coś Ci wyjaśni? "Ten post został napisany przez ignorowanego użytkowika (macbas). Wyświetl ten post."
Może Janusz też go zablokował :)
Słonka życzę :lol:


Wiesz co? Ta sprawa nie jest na tyle ważna, aby prowadzić na ten temat wielką wymianę korespondencji, ale Ty po prostu bredzisz. Janusz potraktował sprawę z humorem, a Ty brniesz dalej, choć mam wrażenie, że albo słonko Cię poparzyło, albo odkaziłeś się wewnętrznie i sam nie wiesz co piszesz. Kompletnie nie rozumiem, co napisałeś w zdaniach zaznaczonych przeze mnie na czerwono. Macbas ma się chyba dobrze, bo jego post wciąż widnieje kilka postów wyżej na tej stronie i nie został najwidoczniej zablokowany. Napisał, że przedstawi jakąś listę/ranking kempingów FKK (również z Uliką) i Krzysiek/Renata o to zapytał/a.

Piotrulex, od dłuższego czasu na tym forum nie wnosisz nic nowego i pożytecznego, tylko się czepiasz. Byłem Ci wdzięczny za stworzenie i prowadzenie działu naturystycznego. Kontynuuj "dzieło", a przestań pisać głupoty :( .

:papa:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 09.04.2020 13:08

cropag napisał(a): Ta sprawa nie jest na tyle ważna, aby prowadzić na ten temat wielką wymianę korespondencji ...


:papa:
macbas
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 21.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) macbas » 09.04.2020 17:07

Cześć.
cropag napisał(a):Piotrulex, od dłuższego czasu na tym forum nie wnosisz nic nowego i pożytecznego, tylko się czepiasz. Byłem Ci wdzięczny za stworzenie i prowadzenie działu naturystycznego. Kontynuuj "dzieło", a przestań pisać głupoty :( .

Myślę, że powinienem Ci podziękować za Twój post. Więc dziękuję... :D

Żeby wypowiadać się o kempingach fkk w Chorwacji odwiedziłem je wszystkie. Przypomniałeś mój post o liście. Też dziękuję, bo już o nim zapomniałem... :D

Bardzo chętnie porozmawiałbym o takich obiektywnych i subiektywnych opiniach bywalców, ale nie tylko dwóch kempingów, bo ktoś tylko tam bywa i zalewa forum kopiami swoich przemyśleń... :lol:

Pozdrawiam i zapraszam do wymiany subiektywnych i obiektywnych opinii. :papa:
zuczek2010
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 29.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) zuczek2010 » 23.05.2020 00:21

Witam, czy ktoś mi może podać link do aktualnego cennika na rok 2020
Niestety znajduję tylko pośredników :roll:
aaddaamm1
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 21.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) aaddaamm1 » 23.05.2020 16:23

zuczek2010 napisał(a):Witam, czy ktoś mi może podać link do aktualnego cennika na rok 2020
Niestety znajduję tylko pośredników :roll:

https://www.istracamping.com/en/camping/ulika
zuczek2010
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 29.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) zuczek2010 » 24.05.2020 19:27

Dzięki
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
FKK Ulika k/ Poreč - zbiór informacji - strona 17
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone