Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Jena - Pisak - prośba o opinie

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
prezes_ckt
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 15.04.2012
Apartamenty Jena - Pisak - prośba o opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) prezes_ckt » 17.05.2012 21:46

Witam,

jak w temacie. Czy ktoś był i jest w stanie podzielić się wrażeniami z pobytu w tym apartamencie?

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Jedziemy z dziećmi (2.5 i 3), jak wygląda plaża, okolica?

Z góry dziękujemy za opinie.
Dorothea1
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 29.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dorothea1 » 18.05.2012 10:08

Byłam tam w zeszłym roku(dwie rodziny z dziećmi 3 i 4 lata),zajmowalismy dwa apartamenty które mają wspólny taras.Pisak bardzo nam sie podobał,spokój, plaże bardzo ładne.Zejście do plaży po schodach ok 140,ale nie był to dla nas problem, po dwóch dniach przyzwyczalismy się.Nie umiem wklejać zdjęć ,podaj e-maila to wyślę kilka. Apartament ten dla nas był ok,gospodarz młody facet, bardzo miły,pomocny,rozmawia po angielsku .Nie wiem co chcesz jeszcze wiedzieć,pytaj.
prezes_ckt
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 15.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) prezes_ckt » 18.05.2012 15:14

Dziękuję za odp. troszkę nas uspokoiło bo wyjazd w to miejsce był nieplanowany i w ostatniej chwili. Z zdjęć gdzieś na forum widziałem że jest tam zaraz droga (ruchliwa? czy spokojnie da się wysiedzieć na tarasie). Oraz jak wygląda garaż? Właściciel zapewniał że dla każdego jest miejsce w nim.
Jeśli to nie problem fotki poproszę na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam
Dorothea1
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 29.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dorothea1 » 18.05.2012 19:52

Drogą od czasu do czasu przejedzie jakieś auto, ale w żadnym wypadku nie jest to uciążliwe,spokojnie można siedzieć na tarasie.Często przesiadywaliśmy na większym tarasie z grillem, który jest nad garażem.Możliwe ,że jeszcze dziś prześlę kilka zdjęć.
Dorothea1
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 29.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dorothea1 » 20.05.2012 10:36

Wysłałam fotki.
prezes_ckt
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 15.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) prezes_ckt » 03.07.2012 16:05



Krótka prezentacja w postaci pliku video. Ogólnie wszystko na "+" :D Potwierdzam gospodarz swój chłop.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 26.07.2012 16:23

Dorothea1 napisał(a):Byłam tam w zeszłym roku(dwie rodziny z dziećmi 3 i 4 lata),zajmowalismy dwa apartamenty które mają wspólny taras.Pisak bardzo nam sie podobał,spokój, plaże bardzo ładne.Zejście do plaży po schodach ok 140,ale nie był to dla nas problem, po dwóch dniach przyzwyczalismy się.Nie umiem wklejać zdjęć ,podaj e-maila to wyślę kilka. Apartament ten dla nas był ok,gospodarz młody facet, bardzo miły,pomocny,rozmawia po angielsku .Nie wiem co chcesz jeszcze wiedzieć,pytaj.


Ja też odnośnie apartamentów zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Czy mogę prosić o kilka zdjęć na maila?
Czy dom jest daleko od jadrańskiej cesty i czy Pisak jest spokojny także w szczycie sezonu? Zastanawiamy się nad przyszłorocznymi wakacjami z dziećmi (najmłodsze będzie miało 4 lata) - czy ta ilość schodów istotnie jest do przejścia dla malucha?.
Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 04.01.2015 02:13 przez Mikromir, łącznie edytowano 1 raz
acozaroznica
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 18.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) acozaroznica » 27.07.2012 09:22

Mikromir, kilka dni temu wróciłam z mężem z Pisaka i mogę powiedzieć, że NIESTETY Pisak w sezonie wcale nie należy do spokojnych. Co prawda nie spotkasz tam raczej imprezujacych do poznych godzin nocnych mlodziezy co jest moim zdaniem duzym plusem, jednak nasi starsi rodacy rowniez potrafia zatruc zycie. Plaze sa pelne wrzeszczacych i piszczacych dzieci, dorosli zachowuja sie jak wypuszczeni z buszu, a co najgorsze - 90% turystow to wlasnie Polacy. Ilosc schodkow jest do przejscia przez maluchow.
Z tego co kojarze te apartamenty sa położone w bardzo dogodnym miejscu, a wszystkie plaże w Pisaku są kamieniste - miejscami dość drobne :)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 27.07.2012 14:07

Dziękuję acozaroznica.
Niestety muszę jechać w sezonie, więc poszukam czegoś mniejszego niż Pisak i spokojniejszego.
Może ktoś coś poleci?
acozaroznica
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 18.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) acozaroznica » 27.07.2012 16:14

Nie mam moze zbyt duzego doswiadczenia, ale zdecydowanie bardziej dla szukajacych spokoju polecam Stara Baske na wyspie KRK. Nie spotkasz tutaj az tak wielu rodakow, ceny sa odrobine nizsze (w knajpach, sklepach, niekoniecznie w noclegach).
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 27.07.2012 16:28

Dziękuję za radę acozaroznica, pewnie kiedyś tam się pojawię, jednak marzy mi się wycieczka do Dubrownika z jakiejś "bazy" na południu, stąd te poszukiwania.
Dorothea1
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 29.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dorothea1 » 30.07.2012 23:12

Mikromir napisał(a):
Dorothea1 napisał(a):Byłam tam w zeszłym roku(dwie rodziny z dziećmi 3 i 4 lata),zajmowalismy dwa apartamenty które mają wspólny taras.Pisak bardzo nam sie podobał,spokój, plaże bardzo ładne.Zejście do plaży po schodach ok 140,ale nie był to dla nas problem, po dwóch dniach przyzwyczalismy się.Nie umiem wklejać zdjęć ,podaj e-maila to wyślę kilka. Apartament ten dla nas był ok,gospodarz młody facet, bardzo miły,pomocny,rozmawia po angielsku .Nie wiem co chcesz jeszcze wiedzieć,pytaj.


Ja też odnośnie apartamentów zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Czy mogę prosić o kilka zdjęć na maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Czy dom jest daleko od jadrańskiej cesty i czy Pisak jest spokojny także w szczycie sezonu? Zastanawiamy się nad przyszłorocznymi wakacjami z dziećmi (najmłodsze będzie miało 4 lata) - czy ta ilość schodów istotnie jest do przejścia dla malucha?.
Pozdrawiam


Dom jest położony w drugiej linii brzegowej i jest to daleko od Jadranki. Spędzałam tam wakacje ostatni tydzień lipca i ten był nieco lużniejszy od następnego.W drugim tygodniu plaża miejska była bardziej zaludniona ,ale wtedy jeżdziliśmy na plaże na końcu Pisaka w stronę Marusici.Tam zejście trochę trudniejsze (4-letnie dziecko dało radę)ale za to cisza,mało ludzi i plaża cudna. W sezonie trudno znależć spokojne miejsce i bez rodaków. Ja pobyt w Pisaku zaliczam do udanych .Jesli jesteś nadal zainteresowana(ny) Pisakem ,to fotki wysle na e-maila .
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 31.07.2012 00:09

Serdeczne dzięki, Dorothea1!
Bardzo proszę o fotki :)
prezes_ckt
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 15.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) prezes_ckt » 26.08.2012 13:06

acozaroznica napisał(a):Mikromir, kilka dni temu wróciłam z mężem z Pisaka i mogę powiedzieć, że NIESTETY Pisak w sezonie wcale nie należy do spokojnych. Co prawda nie spotkasz tam raczej imprezujacych do poznych godzin nocnych mlodziezy co jest moim zdaniem duzym plusem, jednak nasi starsi rodacy rowniez potrafia zatruc zycie. Plaze sa pelne wrzeszczacych i piszczacych dzieci, dorosli zachowuja sie jak wypuszczeni z buszu, a co najgorsze - 90% turystow to wlasnie Polacy. Ilosc schodkow jest do przejscia przez maluchow.

Z tego co kojarze te apartamenty sa położone w bardzo dogodnym miejscu, a wszystkie plaże w Pisaku są kamieniste - miejscami dość drobne :)


Jak dla nas Pisak spokojny i cichy byliśmy początkiem lipca. Na plaży też nie zauważyliśmy nadmiaru hałasujących rodaków, wręcz przeciwnie wydawało nam się że byliśmy tam w mniejszości. Dzieci jak dzieci sami mamy 2 maluchów, które jak by mogły to by cały dzień przesiedziały w wodzie. Pisak to raczej mała miejscowość dla rodzin z dziećmi. Do plaży trzeba było troszkę schodków przedreptać ale warto było :). Dla urozmaicenia jeździliśmy na fajną plaże w ośrodku MalaLuka. Nam się podobało i zawitamy w tamte okolice ponownie.
Bloszek
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 04.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bloszek » 13.07.2013 10:09

prezes_ckt napisał(a):https://www.youtube.com/watch?v=DuJYLYEmkDc&list=HL1341324066&feature=mh_lolz



Krótka prezentacja w postaci pliku video. Ogólnie wszystko na "+" :D Potwierdzam gospodarz swój chłop.


Prezesie bardzo dziękujemy za filmik. Był bardzo pomocny przy wyborze miejscówki :D

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartamenty Jena - Pisak - prośba o opinie
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone