Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Aktualne ceny paliwa

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
LukaszGk
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 31.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) LukaszGk » 23.05.2018 13:14

Gdyby kogoś interesowało w supetarze na stacji Ina ropa dziś po 10.02 kn, pb tansze 9.80 bodajże. Ceny lepsze niż na autostradzie.
Marcinusik
Croentuzjasta
Posty: 257
Dołączył(a): 31.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcinusik » 23.05.2018 13:29

No to grubo. W Cro się chyba na sezon szykują. 10Kn to niemal 6zł.
bykman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 242
Dołączył(a): 19.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) bykman » 23.05.2018 14:04

Ciekawie się zapowiada, ehhh nóżka z gazu, nie będzie fiziowania, 120-130 km/h na szósteczce żeby było ekonomicznie...:)
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7948
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 23.05.2018 15:04

LukaszGk napisał(a):Gdyby kogoś interesowało w supetarze na stacji Ina ropa dziś po 10.02 kn, pb tansze 9.80 bodajże. Ceny lepsze niż na autostradzie.

Na tej nowej, dużej stacji? Mnie interesuje, bo za miesiąc tam będę :wink:
LukaszGk
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 31.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) LukaszGk » 23.05.2018 15:25

tak, na tej stacji

ogólnie to w Supetarze dziś było kiepskawo, chyba szykują się na sezon jest dużo rozkopanych miejsc, ciężko się jeździło wąskimi uliczkami w celu szukania miejsca parkingowego, dlatego jedynym rozsądnym rozwiązaniem było zatrzymać się albo na lidlu albo na parkingu przy promach 6 kn za 1h
za to w Povlji zero problemów z parkowaniem, też wyjątkowo, ale mieścina poza sezonem praktycznie zabita dechami, krótki spacer i powrót "do siebie".
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 23.05.2018 15:57

Ja w Chorwacji nie zamierzam się tankować,w obydwie strony będę tankował w Bośni,a tam ceny bardziej przyzwoite.
kojacek
Cromaniak
Posty: 858
Dołączył(a): 29.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kojacek » 23.05.2018 19:55

Do tej pory tankowałem gdzieś przy drodze zaraz po wjeździe do Austrii przy ichniej "7" albo na Shell-u przy węźle Schrick. Teraz autostrada zaczyna się wcześniej, ale ta stacja jest około 800m od początku pasa do opuszczania autostrady, więc nie trzeba długo błądzić kilometrami ;)
piotrekbeti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 689
Dołączył(a): 26.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekbeti » 23.05.2018 21:58

Ceny autostradowe Pb95 z dzisiaj . Cro za bramkami w Lucko w stronę Karlovaca 10,37KUN.-6,20PLN ? Shell Austria przed autostradą w Słowenii 1,33E 5,60PLN? Brno 32,12 Korony 5,46PLN .Gliwice A4/A1 5,34. Shell Wrocław miejska 5,13
Ceny raczej wiarygodne +-. Realnie w Cro 1 złoty drożej niż w Polsce, Czechy Austria trochę drożej.
shpath
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 22.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) shpath » 24.05.2018 08:42

majkelfm napisał(a):Dzień dobry

Czy tankował może ktoś na tej stacji: https://goo.gl/maps/fXeHGVNwepy ? Google piszą, że jest otwarta 24h (będę tam w nocy) a jest blisko autostrady więc pewnie można zaoszczędzić 10-15 centów na litrze (zamiast tankować na autobanie)? Czy ktoś wie czy to jest automat i jak w takim wypadku wygląda płatność gotówką? Trzeba mieć odliczone czy wydaje resztę?

Pozdrawiam
M

Dokładnie na tej samej stacji planuję i ja tankować w tym roku. Ceny są naprawdę dobre - dzisiaj z diesla płaci się 1,194€ :)
Też nie mam żadnych doświadczeń ze stacjami samoobsługowymi, ale wydaje mi się, że najlepiej i najwygodniej płacić na nich kartą płatniczą. Z gotówką jest ten problem, że automaty nie wydają reszty (co można wyczytać w instrukcji) i później trzeba kontaktować się z nimi celem odzyskania tejże.
Jak ktoś ma doświadczenia ze stacjami tej firmy (F.Leitner) - proszę się z nami podzielić :)
dawidbryk
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 25.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) dawidbryk » 24.05.2018 11:20

Planuje jazdę z południa Polski (Tarnów) przez Słowację, Węgry aż do Chorwacji. Czy ktoś jeździ tą trasą dieslem i polecił by w których miejscach tankować ? Będę jechał w nocy także raczej tylko stacje całodobowe wchodzą w gre .
Z góry dzięki za odpowiedzi
gandw
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 02.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) gandw » 24.05.2018 11:52

shpath napisał(a):
majkelfm napisał(a):Dzień dobry

Czy tankował może ktoś na tej stacji: https://goo.gl/maps/fXeHGVNwepy ? Google piszą, że jest otwarta 24h (będę tam w nocy) a jest blisko autostrady więc pewnie można zaoszczędzić 10-15 centów na litrze (zamiast tankować na autobanie)? Czy ktoś wie czy to jest automat i jak w takim wypadku wygląda płatność gotówką? Trzeba mieć odliczone czy wydaje resztę?

Pozdrawiam
M

Dokładnie na tej samej stacji planuję i ja tankować w tym roku. Ceny są naprawdę dobre - dzisiaj z diesla płaci się 1,194€ :)
Też nie mam żadnych doświadczeń ze stacjami samoobsługowymi, ale wydaje mi się, że najlepiej i najwygodniej płacić na nich kartą płatniczą. Z gotówką jest ten problem, że automaty nie wydają reszty (co można wyczytać w instrukcji) i później trzeba kontaktować się z nimi celem odzyskania tejże.
Jak ktoś ma doświadczenia ze stacjami tej firmy (F.Leitner) - proszę się z nami podzielić :)


Ja tankowałem tu: https://goo.gl/maps/YkzpgRsz6gB2
Nie wiem skąd jedziesz, ale mi do tej stacji spokojnie z Polski paliwa starczyło. Płaciłem kartą, odbyło się bez problemów, chociaż automaty działają tylko po niemiecku.

Blisko granicy ze Słowenią jest też ta stacja: https://goo.gl/maps/ped4AJXrkEA2
Opisywana już tu na forum, ale akurat jak ja byłem to się zepsuł automat do tankowania i musiałem się wracać na tą stację wyżej.
shpath
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 22.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) shpath » 24.05.2018 12:17

gandw napisał(a):Ja tankowałem tu: https://goo.gl/maps/YkzpgRsz6gB2
Nie wiem skąd jedziesz, ale mi do tej stacji spokojnie z Polski paliwa starczyło. Płaciłem kartą, odbyło się bez problemów, chociaż automaty działają tylko po niemiecku.

Blisko granicy ze Słowenią jest też ta stacja: https://goo.gl/maps/ped4AJXrkEA2
Opisywana już tu na forum, ale akurat jak ja byłem to się zepsuł automat do tankowania i musiałem się wracać na tą stację wyżej.

Jadę z Krakowa, paliwa spokojnie mi wystarcza by dojechać nawet do połowy Chorwacji (w okolicach zjazdu Bosiljevo zwykle tankowałem), ale w związku z drożyzną w tym roku w samej Chorwacji, zdecyduję się w tym roku zatankować wcześniej pod korek w Austrii. O tej stacji już po zjeździe 226 wiem, że jest - nawet w tamtym roku chciałem tam zatankować, ale jak tamtędy przejeżdżałem ok 2 w nocy, to na stacji jakaś grupa lokalsów zrobiła sobie zjazd z głośną muzyką.. zaniepokoiło mnie to i postanowiłem się nie zatrzymywać. Bezpieczeństwo rodziny przede wszystkim :)
Samo tankowanie już - nie znając ni w ząb niemieckiego da się radę w tym nie pogubić?
bledzik
Croentuzjasta
Posty: 191
Dołączył(a): 30.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) bledzik » 24.05.2018 12:58

w Leibnitz 3 min od autostrady są 3 stacje paliw do wyboru do koloru, z obsługą, tanszą kawą i "przekąskami"
dresiek
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 13.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) dresiek » 24.05.2018 13:05

Czy orientujecie się jaka jest cena diesla na stacji w Mureck?
majkelfm
Globtroter
Posty: 49
Dołączył(a): 16.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkelfm » 24.05.2018 13:06

dresiek napisał(a):Czy orientujecie się jaka jest cena diesla na stacji w Mureck?


https://pl.tankbillig.in/index.php?long ... at=46.7081
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Aktualne ceny paliwa - strona 37
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone