Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Zillertal ist immer gut!

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mysza73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 15.03.2014 13:23

maslinka napisał(a):To już ostatni odcinek zillertalskiej relacji, ale chyba nie szkodzi, bo zdaje się, że ostatnio i tak mało osób tu zagląda :( ;)

Oj tam, oj tam :wink: ,

a gdzie zakończyłaś sezon narciarski, bo zakończyłaś, prawda :wink: ?
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 15.03.2014 13:32

mysza73 napisał(a):a gdzie zakończyłaś sezon narciarski, bo zakończyłaś, prawda :wink: ?

No co Ty! Jeszcze nie zakończyłam :lol: Przecież właśnie przyszło ochłodzenie i w górach sypie śnieg :mrgreen:
mysza73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 15.03.2014 13:44

maslinka napisał(a):
mysza73 napisał(a):a gdzie zakończyłaś sezon narciarski, bo zakończyłaś, prawda :wink: ?

No co Ty! Jeszcze nie zakończyłam :lol: Przecież właśnie przyszło ochłodzenie i w górach sypie śnieg :mrgreen:

Tego się obawiałam :roll: :evil: ,
no ale w marcu już zakończysz, please :smo: :papa: .
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 15.03.2014 13:59

mysza73 napisał(a):Tego się obawiałam :roll: :evil: ,

Hehe, no nie wiem, w tamtym roku jeszcze w kwietniu szusowaliśmy :mrgreen:

Mycha, boisz się, że jak nie zakończę sezonu, to nie będzie wiosny i lata? ;) :smo:
mysza73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 15.03.2014 14:11

maslinka napisał(a):
mysza73 napisał(a):Tego się obawiałam :roll: :evil: ,

Hehe, no nie wiem, w tamtym roku jeszcze w kwietniu szusowaliśmy :mrgreen:

Mycha, boisz się, że jak nie zakończę sezonu, to nie będzie wiosny i lata? ;) :smo:

No przecież :roll:
i pewnie jak pojadę do Zillertalu, to będzie można na nartach jeździć :roll:

:mrgreen: :papa: .
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 15.03.2014 14:14

mysza73 napisał(a):i pewnie jak pojadę do Zillertalu, to będzie można na nartach jeździć :roll:

Jasne, że będzie można... na lodowcu :lol:

:smo:
Franz
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 15.03.2014 15:02

maslinka napisał(a):Mam nadzieję, że kiedyś zobaczymy też Zillertal w letniej szacie :)

Tego Wam życzę. 8)

Pozdrawiam,
Wojtek
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 15.03.2014 19:47

Franz napisał(a):
maslinka napisał(a):Mam nadzieję, że kiedyś zobaczymy też Zillertal w letniej szacie :)

Tego Wam życzę. 8)

Pozdrawiam,
Wojtek

Dzięki, Wojtku :)

Również pozdrawiam :papa:
dangol
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 15.03.2014 20:17

maslinka napisał(a): Przecież właśnie przyszło ochłodzenie i w górach sypie śnieg :mrgreen:

Ale za trzy dni znów ma wrócić wiosenna pogoda :oczko_usmiech:. Co mnie akurat nie matrwi, bo biegówki definitywnie wróciły na pawlacz. Prześliczną zimę poooglądałam sobie m.in. u Ciebie 8) , na ten sezon mi wystarczy. A jeśli nie, to znów sobie tutaj zaglądnę :)

:papa:
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 15.03.2014 21:38

dangol napisał(a):Ale za trzy dni znów ma wrócić wiosenna pogoda :oczko_usmiech:. Co mnie akurat nie matrwi, bo biegówki definitywnie wróciły na pawlacz. Prześliczną zimę poooglądałam sobie m.in. u Ciebie 8) , na ten sezon mi wystarczy. A jeśli nie, to znów sobie tutaj zaglądnę :)

:papa:

Tak naprawdę też bym chciała, żeby już było ciepło :) Ale trochę śniegu mogłoby zostać tylko w górach, jeszcze przez parę tygodni, żeby się dało wyskoczyć na deski :)
Iwona75
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 16.03.2014 09:06

Mimo iż nie należę do osób "nartowych", miło było mi tutaj gościć. Jak zwykle ciekawa relacja i piękne foto. Pozdrawiam serdecznie i udanego zakończenia narciarskiego sezonu życzę.
_chudy_
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) _chudy_ » 16.03.2014 10:57

I ode mnie dzięki za - jak zawsze - relację pełną praktycznych informacji i pięknych zdjęć. Twoje narciarskie przygody poczytuję nie od dziś ;-) a ewolucja wybieranych/wypróbowywanych ośrodków (Polska - Jeseniki - Austria) przypomina naszą :-) Za zimą w ogólności nie przepadam ale jej tegoroczne 'wybryki' sprawiają że jedyne co pozostaje to oglądać ją na zdjęciach w internecie :lol: I jakoś tak trochę szkoda jednak :roll:

Pozdrowienia :papa:
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 16.03.2014 12:51

Iwona75 napisał(a):Mimo iż nie należę do osób "nartowych", miło było mi tutaj gościć. Jak zwykle ciekawa relacja i piękne foto. Pozdrawiam serdecznie i udanego zakończenia narciarskiego sezonu życzę.

Dzięki, Iwona :)

_chudy_ napisał(a):I ode mnie dzięki za - jak zawsze - relację pełną praktycznych informacji i pięknych zdjęć. Twoje narciarskie przygody poczytuję nie od dziś ;-) a ewolucja wybieranych/wypróbowywanych ośrodków (Polska - Jeseniki - Austria) przypomina naszą :-)

Jesenikom obiektywnie daleko do Austrii, ale je uwielbiamy, mamy do nich duży sentyment :)

_chudy_ napisał(a):Za zimą w ogólności nie przepadam ale jej tegoroczne 'wybryki' sprawiają że jedyne co pozostaje to oglądać ją na zdjęciach w internecie :lol: I jakoś tak trochę szkoda jednak :roll:

Oj, szkoda, szkoda. Mam wrażenie, że coś straciliśmy w tym roku... ;)
Bocian
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 16.03.2014 13:01

U mnie w tym roku sezon padaczka... raptem 4 dni w Leogang. Z roboty wyjazd do Krynicy odwołany z uwagi na aurę... Porażką :)
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 16.03.2014 13:15

Bocian napisał(a):U mnie w tym roku sezon padaczka... raptem 4 dni w Leogang. Z roboty wyjazd do Krynicy odwołany z uwagi na aurę... Porażką :)

Dokładnie. Takiego słabego sezonu nikt się nie spodziewał. Ocieplenie klimatu ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???