Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Zillertal ist immer gut!

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bocian
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 16.03.2014 14:18

maslinka napisał(a):
Bocian napisał(a):U mnie w tym roku sezon padaczka... raptem 4 dni w Leogang. Z roboty wyjazd do Krynicy odwołany z uwagi na aurę... Porażką :)

Dokładnie. Takiego słabego sezonu nikt się nie spodziewał. Ocieplenie klimatu ;)

Dziwią mnie te zachwyty ludzi nad słabą zimą... Najlepiej jakby zimy nie było a latem były wspaniałe, tanie owoce i inne rzeczy. Tylko skąd, jak zimy nie ma i wody brak...
Ale tak jak mówisz, sezon słabiutki, zawsze odkąd sie nauczyłem jeździć to te dwa, a czasem trzy tygodnie na desce śmigałem...
_chudy_
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) _chudy_ » 16.03.2014 15:05

maslinka napisał(a):
_chudy_ napisał(a):I ode mnie dzięki za - jak zawsze - relację pełną praktycznych informacji i pięknych zdjęć. Twoje narciarskie przygody poczytuję nie od dziś ;-) a ewolucja wybieranych/wypróbowywanych ośrodków (Polska - Jeseniki - Austria) przypomina naszą :-)

Jesenikom obiektywnie daleko do Austrii, ale je uwielbiamy, mamy do nich duży sentyment :)

Alpy to zupełnie inna kategoria wagowa :-) Ale nie sadzę aby Jesenikom czy polskim górom groził z tego powodu brak popularności - co by nie mówić jest jednak zdecydowanie bliżej pod kątem chociażby wypadu weekendowego. No i urok też jest, chociaż inny ;-)
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 16.03.2014 15:13

Bocian napisał(a):Ale tak jak mówisz, sezon słabiutki, zawsze odkąd sie nauczyłem jeździć to te dwa, a czasem trzy tygodnie na desce śmigałem...

My co roku mieliśmy jakieś 22, 23 dni na nartach, w tym sezonie zaledwie 15 dni, mocno naciąganych i to tylko dlatego, że niemal na siłę szukaliśmy miejsca, gdzie można poszusować...

_chudy_ napisał(a):Alpy to zupełnie inna kategoria wagowa :-) Ale nie sadzę aby Jesenikom czy polskim górom groził z tego powodu brak popularności - co by nie mówić jest jednak zdecydowanie bliżej pod kątem chociażby wypadu weekendowego. No i urok też jest, chociaż inny ;-)

Urok Jeseników - dobre piwo z pianką ;)
Urok Polski - oscypki i grzane piwo na stoku :mrgreen:
Potter
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 17.03.2014 10:34

maslinka napisał(a): Jest i Alte Brücke:

Obrazek

A wiesz, że ja nie wiem gdzie jest ten mostek 8O ... Zdecydowanie za mało spacerowałam po tym uroczym miasteczku ...

Cenę za pokój mieliście naprawdę atrakcyjną. 23 euro ze śniadaniem ... w dobrym miejscu ... No, no, no ! Ktoś tu umie negocjować :mrgreen: .
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 17.03.2014 14:56

Potter napisał(a):A wiesz, że ja nie wiem gdzie jest ten mostek 8O ... Zdecydowanie za mało spacerowałam po tym uroczym miasteczku ...

Nie ma wyjścia, musisz tam wrócić :D Mostek jest opisany jaka główna lokalna atrakcja. Pewnie niedługo Mysza nam go pokaże w letniej szacie :mrgreen:

Potter napisał(a):Cenę za pokój mieliście naprawdę atrakcyjną. 23 euro ze śniadaniem ... w dobrym miejscu ... No, no, no ! Ktoś tu umie negocjować :mrgreen: .

Tym kimś na pewno nie jest mój mąż ;)

Ale tak serio - tym razem nie negocjowaliśmy. Taką cenę nam podano i była ona oficjalna, nawet była wypisana na tabliczce na drzwiach w pokoju ;)
Może powinniśmy byli negocjować, byłoby jeszcze taniej ;)
mysza73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 17.03.2014 15:00

maslinka napisał(a):
Potter napisał(a):A wiesz, że ja nie wiem gdzie jest ten mostek 8O ... Zdecydowanie za mało spacerowałam po tym uroczym miasteczku ...

Nie ma wyjścia, musisz tam wrócić :D Mostek jest opisany jaka główna lokalna atrakcja. Pewnie niedługo Mysza nam go pokaże w letniej szacie :mrgreen:

Of course :mrgreen: ,
jest już zaznaczony na mapce, jako "mostek Maslinki" :smo: :oczko_usmiech: :papa: .
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 17.03.2014 15:06

mysza73 napisał(a):Of course :mrgreen: ,
jest już zaznaczony na mapce, jako "mostek Maslinki" :smo: :oczko_usmiech: :papa: .

Ale czad! :mrgreen: Mam swój mostek w Finkenbergu :mrgreen: :smo:
tony montana
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 18.03.2014 15:32

maslinka napisał(a):
mysza73 napisał(a):Of course :mrgreen: ,

Ale czad! :mrgreen: Mam swój mostek w Finkenbergu :mrgreen: :smo:

Rozmawialem z kluczowymi wydawnictwami mapowymi..... te nazwe maja wprowadzic na mapy juz w wydaniu na 2015 ;)
Potter
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 18.03.2014 21:07

tony montana napisał(a):Rozmawialem z kluczowymi wydawnictwami mapowymi..... te nazwe maja wprowadzic na mapy juz w wydaniu na 2015 ;)

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 18.03.2014 22:45

tony montana napisał(a):Rozmawialem z kluczowymi wydawnictwami mapowymi..... te nazwe maja wprowadzic na mapy juz w wydaniu na 2015 ;)

Tony, na Ciebie zawsze można liczyć :mrgreen:

Dzięki! :oczko_usmiech:
Bartek1977
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 18.03.2014 22:52

mysza73 napisał(a):
maslinka napisał(a):
Potter napisał(a):A wiesz, że ja nie wiem gdzie jest ten mostek 8O ...

Of course :mrgreen: ,

To poproszę o mapkę z oznaczonym mostkiem... A najlepiej z dojazdem z Hause Brugger... Sprawdzę jak się miewa poTwojej Mysza wizycie :D
mysza73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 19.03.2014 10:55

Bartek1977 napisał(a):To poproszę o mapkę z oznaczonym mostkiem... A najlepiej z dojazdem z Hause Brugger... Sprawdzę jak się miewa poTwojej Mysza wizycie :D

Mapka jest jeszcze w powijakach :wink: ,
ale jak zakończę rzymskie wędrówki, to się nią zajmę :wink: ,

ale namiarem na "mostek Maslinki" służę :D
http://www.panoramio.com/photo/26946350

a chałupki postaramy się nie rozwalić :wink: :papa: .
lukass
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukass » 12.12.2014 13:17

witam,
Poszukuję niedrogiej miejscówki w dolinie Zillertal, wyjazd w 3-4 osoby.
Prosiłbym o jakieś namiary.
dziękuję.
maslinka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 12.12.2014 17:35

lukass napisał(a):witam,
Poszukuję niedrogiej miejscówki w dolinie Zillertal, wyjazd w 3-4 osoby.
Prosiłbym o jakieś namiary.
dziękuję.

Jest dobra strona, na której można znaleźć zakwaterowanie:
http://www.zillertalinfo.eu/

Życzę powodzenia.
darek1
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 12.12.2014 17:44

Z wielką przyjemnością czytam relacje naszej koleżanki Maslinki, która spędza urlop na nartach w zdecydowanej większości w Czechach na Jasenikach ale nie tylko. Fajnie pisze i malowniczo ubarwia swoje relacje.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???