Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspy i Półwyspy: Peljesač, Pag i inne wycieczki

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 19.02.2014 22:33

c.d.n...nie szybciej jednak niż w niedzielę :( dobrej nocki :papa:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 20.02.2014 10:00

CroAna napisał(a):pomnik paszkiej koronkarki. jakby to był obraz,nie rzeźba, rzekłabym, że baba wyszła z obrazu 8-O :lool:
Obrazek


Czy to nie jest czasem ta Pani?
Obrazek

Jelica Oguić
http://psfrompag.com/?tag=museum-of-lace


Pozdrawiam
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 20.02.2014 15:51

Witaj Vjetar! może siostra ??? :oczko_usmiech:
wkręciłeś się na prywatne lekcje czy jak? :lol:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 21.02.2014 08:48

CroAna napisał(a):Witaj Vjetar! może siostra ??? :oczko_usmiech:


Te babcie wszystkie takie podobne.

CroAna napisał(a):wkręciłeś się na prywatne lekcje czy jak? :lol:


Brałem korepetycje z cipki.






:mrgreen:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 21.02.2014 14:21

Ano,jak pięknie u Ciebie! super się czyta i ogląda.Narobiłaś mi smaka na Pag,w tym roku już mam plany i na Pag raczej nie dojadę,ale mam już plan na przyszły rok :) piękne plaże ..wszystko piękne!
a weszłam tu,bo wybieram się czerwiec/lipiec na Peljesac m.in,więc też przydały mi się Twoje opowieści.dzięki.pozdrawiam
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18309
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 23.02.2014 16:35

Bardzo przepraszam , że przeszkadzam , ale chciałem tylko zwrócić uwagę na fakt , że jest już niedziela :oops:

:wink:

Pozdrawiam
Piotr
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 24.02.2014 12:57

Nadrobiłam i czekam na ciąg dalszy :)
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 25.02.2014 10:13

Witajcie, kochani Cromaniacy!
Narobiłaś mi smaka na Pag,(....) piękne plaże ..wszystko piękne!a weszłam tu,bo wybieram się czerwiec/lipiec na Peljesac m.in,więc też przydały mi się Twoje opowieści.dzięki.pozdrawiam

andeo, super, że wpadłaś i...dobrze to odebrałaś, to naprawdę szczególny zakątek Chorwacji :)
wybór tegoroczny wybaczam... :oczko_usmiech: Peljesač jest niesamowity! baw się dobrze i czekam na Twą relację :smo:

Vjetar napisał(a):
CroAna napisał(a):Witaj Vjetar! może siostra ??? :oczko_usmiech:


Te babcie wszystkie takie podobne.

CroAna napisał(a):wkręciłeś się na prywatne lekcje czy jak? :lol:


Brałem korepetycje z cipki.



:mrgreen:



:lol: nie pytam o więcej :oops: 8O :lol:

piotrf napisał(a):Bardzo przepraszam , że przeszkadzam , ale chciałem tylko zwrócić uwagę na fakt , że jest już niedziela :oops:

:wink:


Piotrusiu, wybacz :oops: ...jakoś tak mnie pobieranie nauk u czeskich sąsiadów zatrzymało...no ciągnie mnie cosik na Południe...Ołomuniec piękny, ale nie tak jak...cro :D


Magdalena S. napisał(a):Nadrobiłam i czekam na ciąg dalszy :)


Madziu, witam serdecznie, dziś wieczorkiem zarzucę co nie co :papa:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 25.02.2014 10:16

No to i ja znowu tu zajrzę wieczorkiem :papa:
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 25.02.2014 17:38

inne zjawiska przyrodnicze z plażingu:
nasza mała przyjaciółka 8O :oczko_usmiech:
IMG_2047.JPG

fruwające cudo, widziane niestety od dołu i pod słońce...może ktoś wie, co to za ptak :?:
IMG_6689.JPG

i najbliższa od domku plaża o zmierzchu:
IMG_6668.JPG

IMG_6679.JPG

IMG_6681.JPG

IMG_6710.JPG

c.d.n... :smo:
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 25.02.2014 18:05

CroAna napisał(a):fruwające cudo, widziane niestety od dołu i pod słońce...może ktoś wie, co to za ptak :?:
Obrazek


Czy to nie jest latawiec???



CroAna napisał(a):c.d.n... :smo:


niech następuje :D
czekamy :oczko_usmiech:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 25.02.2014 19:00

kurcze,zaintrygował mnie ten ptak...kormoran? ale taki kolorowy? hmmm
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 25.02.2014 19:13

O, jaką mieliście ładną zieloną przyjaciółkę :D A przed nami się ukryła... Może to dla niej lepiej - zbytni entuzjazm naszych maluchów mógłby ją sporo kosztować... :wink:
Miło oglądać znów te widoki...
z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1886
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 25.02.2014 20:12

Witaj Ana
Trafiłem na Twoją opowieść szukając informacji o Peljesacu a w szczególności o Trpanj i
plaży Divna. Jednak coraz bardziej interesuje mnie Pag. Wiele razy spoglądałem na niego z lądu i nigdy nie przypuszczałem, iż może tam być tak ciekawie a "nawet" zielono. Z uwagą będę śledził dalszy ciąg relacji.
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 25.02.2014 22:16

Witajcie, witajcie :papa:
pozwólcie, że odniosę się do ptaszka :lol: Z całą pewnością było to stworzenie, nie wytwór rąk ludzkich i kormoran też nie...zjawisko też nam się wydało intrygujące i ciekawe czy uda nam się rozwiązać tę zagwostkę...

z_byszku, z całą pewnością potwierdzę (i pewnie nie tylko ja - pozdrawiam Mikromir!, że Pag jest wart odwiedzenia!(choć Peljesač też nas urzekł niesłychanie) Chyba, że ktoś nastawia się na bujną roślinność- wówczas może się rozczarować troszeczkę :devil: ....byliśmy świadkami sceny, którą urządził nasz rodak w agencji turystycznej: że nie ma tu drzew, że ostatnio był w rejonie Makarskiej, a tam były drzewa piniowe, że on jest przyzwyczajony do innych krajobrazów, a tymczasem...no żal mi było fujary normalnie! nie sprawdził, gdzie rezerwuje???
:mrgreen:
Oczywiście Pag skrywa też niespodzianki: to również niezwykły ze względu na wiek i położenie gaj oliwny w Lunie, który koniecznie trzeba zobaczyć- fotek nie wkleję, gdyż byliśmy tam rok wcześniej :coool:

W ogóle delikatnie wtrącę, że pomału zbliżamy się do końca tejże relacji :( ...tym razem na Pagu nastawiliśmy się na pobyt stacjonarny (odpoczywaliśmy po pelješkich wycieczkach :sm:) ...Niemniej jednak to idealne miejsce wypadowe na wycieczki bliższe i dalsze (królewski Nin, Zadar, Rab, Park Narodowy Kornati i wiele innych)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Wyspy i Półwyspy: Peljesač, Pag i inne wycieczki - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone