Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspy i Półwyspy: Peljesač, Pag i inne wycieczki

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 11.03.2014 21:40

malyslazak napisał(a): no i oczywiście pozdrowienia od Danusi przekażemy bo gdyby nie ONA to nie wiem gdzie byśmy wylądowali :mrgreen:


Dziękuję z góry :-)
Ale jak to mówią, nie mów hop póki nie przeskoczysz... :wink:
Jak już wylądujesz na tym księżycu, rozejrzysz się po okolicy, polatasz parę razy po klifie tam i z powrotem, to może się jeszcze okazać, że potem będę musiała nick zmieniać na forum uciekając przez jednym niedużym Ślązakiem... a CroAna ze mną... :mrgreen: :oczko_usmiech:
Ale po cichutku mam nadzieję, że jednak się zachwycicie tym zadoopiem jak ona i ja... :D
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 12.03.2014 23:03

Mikromir napisał(a):
malyslazak napisał(a): no i oczywiście pozdrowienia od Danusi przekażemy bo gdyby nie ONA to nie wiem gdzie byśmy wylądowali :mrgreen:


Dziękuję z góry :-)
Ale jak to mówią, nie mów hop póki nie przeskoczysz... :wink:
Jak już wylądujesz na tym księżycu, rozejrzysz się po okolicy, polatasz parę razy po klifie tam i z powrotem, to może się jeszcze okazać, że potem będę musiała nick zmieniać na forum uciekając przez jednym niedużym Ślązakiem... a CroAna ze mną... :mrgreen: :oczko_usmiech:
Ale po cichutku mam nadzieję, że jednak się zachwycicie tym zadoopiem jak ona i ja... :D

Danusia...wiesz...Ty będziesz daleko w razie czego, zaś my...staniemy face to face... 8O :lol:
malyslazak
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 22.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) malyslazak » 14.03.2014 19:58

na nos chopów ze ślonska ni ma trudnych warunków chyba ze na grubie :D
a na spotkanie to juz sie cieszymy :lol: moze przynajmniej w dzien odjazdu napijemy sie polskiego piwka :P
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 14.03.2014 20:28

ojoj...zapasy nam się już niestety wyczerpią (ale czeskiego, he, he), bo już od tygodnia będziemy balować w Cro :lool: no cóż...zalejemy Ožujsko :papa:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 14.03.2014 20:38

Może Wam Ilija jakieś winko w kartoniku :wink: albo travaricę litościwie postawi...
:lol:
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 14.03.2014 20:46

Mikromir napisał(a):Może Wam Ilija jakieś winko w kartoniku :wink: albo travaricę litościwie postawi...
:lol:

heheh...na lepsze specjały trudno liczyć przy masowej turystyce... :lool: z zeszłym roku byliśmy kameralnie, w tym roku nadciągamy "kupą, mości panowie" :devil: :papa:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 14.03.2014 21:02

CroAna napisał(a): w tym roku nadciągamy "kupą, mości panowie"


Czyżby cały dom Wasz? 8O :D
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 14.03.2014 21:06

Mikromir napisał(a):
CroAna napisał(a): w tym roku nadciągamy "kupą, mości panowie"


Czyżby cały dom Wasz? 8O :D


a jak! :oczko_usmiech: :smo:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 14.03.2014 21:33

CroAna napisał(a):
Mikromir napisał(a):
CroAna napisał(a): w tym roku nadciągamy "kupą, mości panowie"


Czyżby cały dom Wasz? 8O :D


a jak! :oczko_usmiech: :smo:


Normalnie zazdraszczam...
Aż mnie kusi, żeby tam jeszcze po drodze z Hvaru zajrzeć na koniec wakacji... Posprawdzać, czy te wszystkie turisty przez cały sezon czego nie popsuły... kamieni, na ten przykład... albo skał... bo nic innego tam raczej nie ma... :roll:

:mrgreen: :wink:
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 14.03.2014 22:23

Mikromir napisał(a):
Normalnie zazdraszczam...
Aż mnie kusi, żeby tam jeszcze po drodze z Hvaru zajrzeć na koniec wakacji... Posprawdzać, czy te wszystkie turisty przez cały sezon czego nie popsuły... kamieni, na ten przykład... albo skał... bo nic innego tam raczej nie ma... :roll:

:mrgreen: :wink:


i to jest właśnie to: po drodze :oczko_usmiech: ...bo tak to po co :?:
jak pisałam wcześniej, tam same utrudnienia w postaci kamoli i kurzu... :hut:
a Hvar? oj kusi...kusi!!! :papa:
predatortata
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 316
Dołączył(a): 04.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) predatortata » 16.03.2014 19:08

Witam.
Czy można prosić namiary na e-maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl na kwaterę na Pagu.
Poprzednio byliśmy na Hvarze chcemy zobaczyć coś odmiennego.
Piękna relacja .
Pozdrawiam.
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 16.03.2014 20:37

predatortata napisał(a):Witam.
Czy można prosić namiary na e-maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl na kwaterę na Pagu.
Poprzednio byliśmy na Hvarze chcemy zobaczyć coś odmiennego.
Piękna relacja .
Pozdrawiam.

dzięki :lol: posyłam. z tego co wiem, terminy w sezonie dość ściśle przyklepane, ale próbuj :papa:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 23.08.2014 12:23

Hej, CroAna, wróciłaś z Cro i jakoś tak tajemniczo milczysz...
Co tam słychać w tym roku w Sv.Marko? Będzie relacja?... :wink:
Kasia i Krzyś
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1080
Dołączył(a): 15.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia i Krzyś » 23.08.2014 14:33

Mikromir napisał(a):Hej, CroAna, wróciłaś z Cro i jakoś tak tajemniczo milczysz...
Co tam słychać w tym roku w Sv.Marko? Będzie relacja?... :wink:

ooo, widzę zmianę avatarka :wink: więc i relacja z Hvaru mam nadzieję nas czeka...
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 23.08.2014 15:31

Kasia i Krzyś napisał(a):
Mikromir napisał(a):Hej, CroAna, wróciłaś z Cro i jakoś tak tajemniczo milczysz...
Co tam słychać w tym roku w Sv.Marko? Będzie relacja?... :wink:

ooo, widzę zmianę avatarka :wink: więc i relacja z Hvaru mam nadzieję nas czeka...


A owszem, owszem, będzie, choć raczej mało odkrywcza. Zbyt wielu cromaniaków tam przede mną było... :wink:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Wyspy i Półwyspy: Peljesač, Pag i inne wycieczki - strona 17
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone