Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspy i Półwyspy: Peljesač, Pag i inne wycieczki

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 01.03.2014 23:15

Aniu , dziękuję za piękną relację . Podróżowanie z Tobą było wielką przyjemnością :D

Załamania pogody na koniec wakacyjnego pobytu nie są złe , bo z nieco mniejszym żalem opuszczamy miejsce , które nas urzekło , dostarczyło nam wrażeń i naładowało nasze akumulatory na zimowe dni :wink:

Pozdrawiam
Piotr
z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1886
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 02.03.2014 12:06

piotrf napisał(a):Aniu , dziękuję za piękną relację . Podróżowanie z Tobą było wielką przyjemnością :D

Załamania pogody na koniec wakacyjnego pobytu nie są złe , bo z nieco mniejszym żalem opuszczamy miejsce , które nas urzekło , dostarczyło nam wrażeń i naładowało nasze akumulatory na zimowe dni :wink:

Pozdrawiam
Piotr


Zimę to już przetrwaliśmy
za oknem mamy wiosnę i można już planować letnie wyjazdy.
Od razu przychodzi lepsze samopoczucie
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 02.03.2014 13:01

piotrf napisał(a): Podróżowanie z Tobą było wielką przyjemnością :D


i vive versa, Piotrze! jeszcze trochę, miejmy nadzieję i nadejdą nowe inspiracje :smo:




z_byszek napisał(a):
Zimę to już przetrwaliśmy
za oknem mamy wiosnę i można już planować letnie wyjazdy.
Od razu przychodzi lepsze samopoczucie


to prawda! choć zima była łaskawa (JAK DOTĄD :twisted: ), to mimo wszystko uczy cierpliwości w oczekiwaniu na kolejne wakacje...dla niecierpliwych, na szczęście jest rada: pisanie relacji, czytanie relacji, poszukiwanie miejsca kolejnego wypoczynku, ...czytanie relacji i proszę...juŻ MARZEC!!! :lol: :papa:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 02.03.2014 20:04

Cześć kuzyneczko :D - wyszło na jaw że masz artystyczną duszę 8) fajne mieliście wakacje - całe forum na tym skorzystało..... 8)

Hvala.

btw

Obrazy interesujące 8) Czy to przypadkiem nie on powinien trzymać rękę na jej piersi... :oczko_usmiech:
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 02.03.2014 21:01

CROberto napisał(a):Cześć kuzyneczko :D - wyszło na jaw że masz artystyczną duszę 8) fajne mieliście wakacje - całe forum na tym skorzystało..... 8)

Hvala.

btw

Obrazy interesujące 8) Czy to przypadkiem nie on powinien trzymać rękę na jej piersi... :oczko_usmiech:



Po stokroć dzięki, mój drogi :smo: cóż mogę dodać: TRZYMA!!! musisz się lepiej przyjrzeć- ona przyciska jego dłoń :lool: :lol:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 02.03.2014 21:15

Anoniedopaczałem..... :oops:

:smo:
:papa:
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 03.03.2014 22:27

CROberto napisał(a):Anoniedopaczałem..... :oops:

:smo:
:papa:


:oczko_usmiech: :papa:
Basiulinek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4400
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 04.03.2014 23:08

Aniu - kusisz Pagiem,ale chyba jednak Peljesca nie zdradzimy... :smo:
Chociaż- nie powiem.... Pikny ten Pag na Twoich fotkach... :D

Poczekamy na Peljescu aż się Wam Pag znudzi! :wink:
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 04.03.2014 23:41

Dopiero dziś tu trafiłem :? Super fajna relacja... choć dopiero jestem w połowie :wink:

A przy okazji...

CroAna napisał(a):fruwające cudo, widziane niestety od dołu i pod słońce...może ktoś wie, co to za ptak :?:
Obrazek

To oczywiście żołna. Gratuluję spotkania. Żyje też w Polsce, choć u nas to wielka rzadkość i równocześnie nasz najbardziej kolorowy ptak.
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 05.03.2014 00:22

Basiulinek napisał(a):Aniu - kusisz Pagiem,ale chyba jednak Peljesca nie zdradzimy... :smo:
Chociaż- nie powiem.... Pikny ten Pag na Twoich fotkach... :D

Poczekamy na Peljescu aż się Wam Pag znudzi! :wink:


A Ty wiesz,Basiu,że długo to Wy czekać nie będziecie musieli?i już za Peljescem tęsknimy?? Zakusy były b.poważne,ale w koncu "cza" tę Istrię zrobić...tak więc Pag nie stanął nam na drodze. Księżycówkę można zaliczyć wracając z Peljesca,czego Wam życzymy :-*
Oj...będziesz pozdrawiać półwysep od nas,będziesz.. ;-)
malyslazak
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 22.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) malyslazak » 09.03.2014 21:04

super relacja i dzięki Mikromir jedziemy zgrają w lipcu 10 osób właśnie w to piękne miejsce
mam nadzieję że moja relacja po powrocie będzie chociaż w połowie tak dobra jak ta :D
pozdrawiam Krzysiek
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 09.03.2014 21:07

malyslazak napisał(a): jedziemy zgrają w lipcu 10 osób właśnie w to piękne miejsce
mam nadzieję że moja relacja po powrocie będzie chociaż w połowie tak dobra jak ta :D


Będę czekać na relację :D
Miłego pobytu i pozdrówcie od nas Jukiciów :papa:
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 09.03.2014 23:23

malyslazak napisał(a):super relacja i dzięki Mikromir jedziemy zgrają w lipcu 10 osób właśnie w to piękne miejsce
mam nadzieję że moja relacja po powrocie będzie chociaż w połowie tak dobra jak ta :D
pozdrawiam Krzysiek


ooo :) jak miło :) będziemy się podmieniać może? kiedy będziecie na naszym zadoopiu? :lol:
dzięki za odwiedziny w relacji! również czekam na Twoją :D :papa:
malyslazak
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 22.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) malyslazak » 11.03.2014 20:28

jesteśmy tzn. pobyt mamy od 13 lipca a wyjeżdżamy 25 lipca i mam nadzieję że się zobaczymy i spotkamy :lol: w razie czego żona poprowadzi :) no i oczywiście pozdrowienia od Danusi przekażemy bo gdyby nie ONA to nie wiem gdzie byśmy wylądowali :mrgreen:
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 11.03.2014 21:37

malyslazak napisał(a):jesteśmy tzn. pobyt mamy od 13 lipca a wyjeżdżamy 25 lipca i mam nadzieję że się zobaczymy i spotkamy :lol: w razie czego żona poprowadzi :) no i oczywiście pozdrowienia od Danusi przekażemy bo gdyby nie ONA to nie wiem gdzie byśmy wylądowali :mrgreen:


i od nas też ich koniecznie pozdrówcie zajeżdżając na miejsce (my w tym czasie będziemy podbijać Istrię :mrgreen:) ! a spotkanie...zapowiada się obiecująco :lol: :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Wyspy i Półwyspy: Peljesač, Pag i inne wycieczki - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone