Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa Brać

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
michałolsz.
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 22.05.2009
Wyspa Brać

Nieprzeczytany postnapisał(a) michałolsz. » 13.07.2009 17:20

Wybieram się drugi raz do Chorwacji . Pierwszy raz byłem na Istrii, więc niewiele widziałem.Teraz jadę na wyspę Brać. Co sądzicie o tej wyspie?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.07.2009 17:25

Może poraz n-ty nie ma sensu pisać tego samego.
Jest kilka fajnych relacji na forum.
Poczytaj, pooglądaj fotki i sam wyrobisz sobie zdanie:
1) www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=13813&highlight=
2) www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=20763&highlight=
3) www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=21203&highlight=
jak za mało - więcej info i więcej relacji znajdziesz w archiwum
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 13.07.2009 17:43

Dokładnie..wystarczy poszukać o Brac jest dużo informacji :)

Pozdrawiam
SDI
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 162
Dołączył(a): 22.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SDI » 15.07.2009 22:14

....pierwszy raz na Istrze a teraz na wyspie Brać a konkretnie Splitska od 2 do 15 lipca na marginesie padło na Brać po przeczytaniu relacji Ines za co jeszcze raz dziękuję.Brać a zwłaszcza Splitska to oaza spokoju ,akumulatorki naładowane na 200 procent
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 15.07.2009 22:52

SDI napisał(a):....pierwszy raz na Istrze a teraz na wyspie Brać a konkretnie Splitska od 2 do 15 lipca na marginesie padło na Brać po przeczytaniu relacji Ines za co jeszcze raz dziękuję.Brać a zwłaszcza Splitska to oaza spokoju ,akumulatorki naładowane na 200 procent


Cieszę się, że się podobało :)
Cieplutko Pozdrawiam :)
mokonma
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 17.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mokonma » 18.07.2009 10:58

Witam .Jade na wyspe 21 wrzesnia...Ciekawa jestem jak tam jest jesienia? moze ktos tam byl w tym czasie?Dwa lata temu zaliczylismy Czarnogore....bajka!
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 18.07.2009 12:38

mokonma napisał(a):Witam .Jade na wyspe 21 wrzesnia...Ciekawa jestem jak tam jest jesienia? moze ktos tam byl w tym czasie?Dwa lata temu zaliczylismy Czarnogore....bajka!


21 września to jeszcze nie jesień... (przynajmniej nie w takim rozumieniu, jak to jest w Pl); po lecie pojawia się coraz więcej zieleni; jest jeszcze ciepło (czasem nawet bardzo ciepło - 25 i cieplej), noce fajne (ok 20); naturalnie może się zdarzyć, że będzie chłodniej, ale z całą pewnością cieplej niż w Pl; co do kąpieli morskich: mnie zdarza się czasem kąpać jeszcze na początku października (czyli woda musi mieć ponad 20 st).

Pozdrawiam
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 18.07.2009 18:16

SDI napisał(a):....pierwszy raz na Istrze a teraz na wyspie Brać a konkretnie Splitska od 2 do 15 lipca na marginesie padło na Brać po przeczytaniu relacji Ines za co jeszcze raz dziękuję.Brać a zwłaszcza Splitska to oaza spokoju ,akumulatorki naładowane na 200 procent


Cieszę się razem z Ines :D
Jak tam '' Ribarska noc '' ... Podobało się :?:
Pozdrav.
mokonma
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 17.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mokonma » 18.07.2009 19:42

temp swietna...nie bede umierac z przegrzania.jeszcze tylko 2 miesiace......i fruuuu na wyspe
mokonma
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 17.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mokonma » 28.07.2009 20:57

Mam male pytanko....Czy na wyspie mozna wypozyczyc rower? Czy sa trasy dla pieszych? Chcialabym obejsc wyspe, a nie mam na ten temat wiadomosci czy to mozliwe . Kwatere mamy wSupetar. Z opisow raczej widac ,ze kazdy podrozuje swoim samochodem a my bedzoemy jechac autokarem.Moze kilka porad?
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 28.07.2009 21:08

mokonma napisał(a):Mam male pytanko....Czy na wyspie mozna wypozyczyc rower? Czy sa trasy dla pieszych? Chcialabym obejsc wyspe, a nie mam na ten temat wiadomosci czy to mozliwe . Kwatere mamy wSupetar. Z opisow raczej widac ,ze kazdy podrozuje swoim samochodem a my bedzoemy jechac autokarem.Moze kilka porad?


Rower wypożyczysz na pewno, ale ....naprawdę trzeba mieć kondycję, żeby w takim upale pedałować po Braču.. To nie są równiny. Lepiej skuter (o ile dysponujesz prawem jazdy choć kat. B i umiejętnością prowadzenia jednośladu).
Pozdrawiam
mokonma
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 17.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mokonma » 30.08.2009 15:34

pomalu zblizamy sie do 21 wrzesnia.Kuny kupione, euro kupione,walizki juz przygotowane do pakowania.Karty i baterie do aparatu juz czekaja.Jeszcze tylko 23 dni i WYJAZD! Jestem pelna nadziei ,ze ten na Gorze zalatwi mi slonce i ciepla wode.Moje stare kosci domagaja sie wypoczynku. A co slychac na wyspie Brac? Jakies zalamania pogody sa w planie?MOze ktos napiesze jak sie zylo w Supetar? czekam na relacje.
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 30.08.2009 15:43

mokonma napisał(a):pomalu zblizamy sie do 21 wrzesnia.Kuny kupione, euro kupione,walizki juz przygotowane do pakowania.Karty i baterie do aparatu juz czekaja.Jeszcze tylko 23 dni i WYJAZD! Jestem pelna nadziei ,ze ten na Gorze zalatwi mi slonce i ciepla wode.Moje stare kosci domagaja sie wypoczynku. A co slychac na wyspie Brac? Jakies zalamania pogody sa w planie?MOze ktos napiesze jak sie zylo w Supetar? czekam na relacje.


he :)
o wyspie Brac było sporo info:
o Supetar w mojej relacji :
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=21203&start=0
oraz w innych watkach :)

Pozdrawiam
michałolsz.
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 22.05.2009
i po wakacjach:(

Nieprzeczytany postnapisał(a) michałolsz. » 30.08.2009 17:04

Wczoraj wróciliśmy z Supetaru .Było rewelacyjnie :pogoda super(słońce może dwa razy zaszło za chmury) , woda cieplutka, chociaż we wtorek napłynął jakiś zimny prąd morski chyba . ale na drugi dzień znowu była ciepła. Bol według mnie przereklamowane. mnóstwo ludzi i starych bab opalających sie nago. Mieszkalismy w hotelu Waterman Supetrus-rewelacja.
Nejlepsze wakacje na jakich byłem.
mokonma
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 17.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mokonma » 30.08.2009 18:15

wiem wiem ines ale mi chodzi o swiezynki :D Mam nadziej ,ze i ja bede zadowolona.
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone