Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa Brać

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 30.08.2009 21:11

mokonma napisał(a):wiem wiem ines ale mi chodzi o swiezynki :D Mam nadziej ,ze i ja bede zadowolona.


Myślę ze przez rok się tam wiele nie zmieniło :)
Także to co jest w mojej relacji jest nadal aktualne :)
Elfik83
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 20.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elfik83 » 06.09.2009 23:01

Witam ja wczoraj wróciłam z Supetaru...jestem zachwycona tym miasteczkiem oraz całą wyspą! Rzeczywiście Bol jest przereklamowany ale jak już się jest na Braci lepiej się samemu przekonać. Widok z Vidovej Góry zapiera dech w piersiach! Urokliwe zatoczki bez ani grama ludzi...jak w raju! Polecam tą wyspę!
mokonma
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 17.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mokonma » 13.09.2009 10:41

No i juz dzieli nas tylko tydzien od wyjazdu.Walizki stoja na bacznosc i czekaja na zapakowanie. w portwelu leza euro i kuny.Teraz dylemat co brac na cialo?(moze bedzie goraco a moze deszczowo a moze sztormowo? 8O )Czy na droge zabrac jakis srodek znieczulajacy haha. A wlasnie czy na wyspie sa komary??Znajde jeszcze kilka zasuszonych galazek lawendy?Pytania sie mnoza jak wirusy w kompie!Zebym tylko nie zapomniala o bateraiach i ladowarce.A jak sobie pomysle ,ze jade na urlop to cisnienie skacze z radosci. Wszyscy juz po urlopach w pracy, a ja jak gwiazda bede leniuchowac. Fantastycznie!!!
mokonma
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 17.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mokonma » 20.09.2009 20:16

No i doczekalam sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JUtro jedziemy.Huuura!!Prognoza pogody -pomyslna.walizy stoja na bacznosc.Jak mi blogo i radosnie ,ze za chwile bede odpoczywac.Naczytalam sie o Brac tak ,ze chyba wiem juz wszystko.Po przyjezdzie dam znac jak bylo. Pozdrawiam wszytkich! :lol:
ttomee
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 30.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ttomee » 20.09.2009 20:53

mokonma napisał(a):No i doczekalam sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JUtro jedziemy.Huuura!!Prognoza pogody -pomyslna.


prognoza na najbliższe dni :
http://www.dmi.dk/dmi/index/verden/verd ... name=Split

miłego pobytu !
mokonma
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 17.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mokonma » 05.10.2009 17:02

witam! Wrocilismy z Brac.Niestety pogoda byla wprost okropna!!!! Caly czas chodzila klima!Woda ciepla i dawala troche ochlody w te upalne dni, na niebie ani jednej chmurki,Morze gladkie jak jezior,tylko raz rano pokazaly sie male fale.Opalilam sie , mojemu kochanemu grozilo poparzenie sloneczne.Jedlismy slodkie male winogrona,opychalismy sie figami.Od lodow chyba przybylo mi z 2 kilo.Plynelismy do Splitu, bylismy w Trogirze,zwiedzilismy Splicka,Mirce,Sutiwan no i oczywiscie Bol.Mielismy wykupiony pokoj a dostalismy apartament,z dlugim balkonem(slonecznym) kuchnia -wszytko co potrzebne.Opoczelismy na maxa ,chociaz bylo troche za goraco.Kasy troche poszlo, okazalo sie ze w Splicie lepiej placili za euro. Nie spodkalismy sie z wymuszaniem napiwkow( czesto o tym pisano na forum)Wrocilismy zadowoleni.Zdiec narobilismy ponad 1000! pozdrawiam i do ...uslyszenia
stary_jac
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) stary_jac » 05.10.2009 21:39

też mi się bardzo podobało, aż boje się jechać w przyszłym roku w inne miejsce żeby się nie rozczarować.
Chodzi mi po głowie coś a'la "śladami Winetou"
mokonma
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 17.07.2009
co to za ziolo??

Nieprzeczytany postnapisał(a) mokonma » 25.10.2009 21:55

witam. mam maly problemik .zakupilam w Splicie pewien mix ziol,teraz siedze i nie wiem co to jest? male suszone wielkosci okolo 50gr,z profilu wyglada jak ufo,kupilam to mixie,byla tam mieta,rozmaryn,koper no i to cos.Pamietam ,ze widzialam krzew o takich suszonych owocach(?).Tylko z czym to sie je?/Nie pachnie,bez smaku,No i mam dylemat.Pomozcie!!
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006
Re: co to za ziolo??

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 26.10.2009 00:30

mokonma napisał(a):witam. mam maly problemik .zakupilam w Splicie pewien mix ziol,teraz siedze i nie wiem co to jest? male suszone wielkosci okolo 50gr,z profilu wyglada jak ufo,kupilam to mixie,byla tam mieta,rozmaryn,koper no i to cos.Pamietam ,ze widzialam krzew o takich suszonych owocach(?).Tylko z czym to sie je?/Nie pachnie,bez smaku,No i mam dylemat.Pomozcie!!


Po pierwsze, jak to się ma do tematu?
A po drugie wklej zdjęcie, łatwiej będzie pomóc.
Pozdrawiam
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 15.04.2013 20:44

Tak czytam sobie te wszystkie wypowiedzi nt. Brać i zaczynam bać się ze tydzień to za mało żeby wszystko tam zobaczyć. Tyle tych miasteczek i plaży dzikich pięknych i nie do opisania. bezludnych i ludnych jak na Bol. Widokowa góra , sumatrin, sutivan , polvija , supetar itd... im więcej czytam o tej wyspie tym bardziej wydaje mi się że jak by znajoma ta wyspa i chyba ładniejszej to już w Cro nie ma:)???? :hut: :hut: :hut:
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 15.04.2013 21:00

Niedzwiad napisał(a):Tak czytam sobie te wszystkie wypowiedzi nt. Brać i zaczynam bać się ze tydzień to za mało żeby wszystko tam zobaczyć. Tyle tych miasteczek i plaży dzikich pięknych i nie do opisania. bezludnych i ludnych jak na Bol. Widokowa góra , sumatrin, sutivan , polvija , supetar itd... im więcej czytam o tej wyspie tym bardziej wydaje mi się że jak by znajoma ta wyspa i chyba ładniejszej to już w Cro nie ma:)???? :hut: :hut: :hut:

Vidova gora... Pustinja Blaca, Zmajeva špilja, Kopačina ... klik
I miesiąca byłoby mało.... a to tylko jedna z wielu, które naprawdę warto poznać...
P.S. Brač
Teraz już bez problemu można zachować prawidłową pisownię, odkąd na forum przy okienku do pisania posta jest opcja "znaków specjalnych".
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 16.04.2013 00:06

Niedzwiad napisał(a):Tak czytam sobie te wszystkie wypowiedzi nt. Brać i zaczynam bać się ze tydzień to za mało żeby wszystko tam zobaczyć. Tyle tych miasteczek i plaży dzikich pięknych i nie do opisania. bezludnych i ludnych jak na Bol. Widokowa góra , sumatrin, sutivan , polvija , supetar itd... im więcej czytam o tej wyspie tym bardziej wydaje mi się że jak by znajoma ta wyspa i chyba ładniejszej to już w Cro nie ma:)???? :hut: :hut: :hut:


Vidova jest trochę widokowa- ale tylko na południe i pdn-zach.

Tak czytam sobie te wszystkie Twoje posty w niemal każdym temacie o Braćiu i... myślę, że za bardzo ten wyjazd przeżywasz. :) Nie Ty jeden zresztą. Na przeżywanie będzie czas na miejscu i po powrocie- bo wtedy ogarniesz to na spokojniej a przecież i tak wszyscy jesteśmy o wiele mądrzejsi po pobycie niż przed nim.

Ja wiem- każde wakacje są tym wyczekiwanym celem, ale bez przesady- ochłońmy. To nie wyjazd na Seszele czy Malediwy lub Alaskę. To pobliska, oklepana, znana na wylot, poczciwa Chorwacja. :lol: :wink:
Jest tam fajnie, miło i swojsko- ale nie róbmy z tego podróży życia... :) :wink:
(no chyba że ktoś ma z 80 lat i nigdy tam wcześniej nie był i nie był nigdzie poza Bałtykiem).
Pozdrav.
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 16.04.2013 07:48

Masz rację ale sama ta wyprawa wprowadza tyle emocji jak żadna indziej. Normalnie to wsiadasz w samolot , lecisz i odpoczywasz tydzień. Do Cro jedziesz autem kilkanaście drogi a widoki zapierające dech wprowadzają Cię w inną krainę. Wiem że za bardzo to przeżywam i jaram się n maxiora i może ktoś zrywa zęby z tego ale jak czytam inne wypowiedzi na tym forum to jakoś dziwnie przenosi mnie to do Cro. Może wynika to z tego , iż w Cro były najlepsze wakacje. Egipt , Tunezja , Turcja to nie to samo...
simonX
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 11.08.2014
Zlatni Rać wyspa Brac

Nieprzeczytany postnapisał(a) simonX » 11.08.2014 19:12

Witam

Chciałem sie dowiedzieć kogoś najlepiej kto był, jak to wygląda cenowo z zakwaterowaniem czy też cenami w sklepach? Czy jest drozej?
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone