Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wyspa brać, Sutivan

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18273
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 04.02.2011 23:49

artur77 napisał(a):nikt nie komentuje) chyba nudy jak flaki z olejem)
pochwalcie chociaż za zdjęcia))))
zdaje się, że mniej niebieskiego na fotach


Zajefajne :)

No wiesz . . . milośnik flaczków jestem :wink: licznik odwiedzin twierdzi , że nie jedyny na forum

Supetar jeszcze przed nami - plan na . . . kiedyś :wink:




Pozdrawiam
Piotr
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.02.2011 00:03

Czytam, czytam. :lol: , ale się tyle napisałam ostatnio,że po prostu trochę mi się nie chciało.

Ale jestem i śledzę Twoje podróże.
Pozdrawiam.
artur77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 601
Dołączył(a): 15.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) artur77 » 05.02.2011 00:23

ok) fajnie
amigo
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 38
Dołączył(a): 12.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) amigo » 05.02.2011 17:11

Miło się czyta szczególnie jak ma się w perspektywie zarezerwowane miejsca na przełomie lipca i sierpnia w apartamentach Agawa właśnie :lol: Dla mnie Sutiwan to miejscowość bardzo sentymentalna ponieważ jako pacholę byłem tam w 1986 roku .Czy mógłbyś dopisać coś o tym nurkowaniu organizowanym przez właścicieli , chodzim o to czy można bez certyfikatu i za ile :?:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 05.02.2011 17:41

Nie martw się, że czasem nikt nie skomentuje postu... sama tak mam, że czytam i zaglądam, ale nie zostawiam znaku ;)

Pokaż jeszcze Brac, jeżeli masz więcej fotek z tego zakątka :)
Czesiek63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 658
Dołączył(a): 20.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czesiek63 » 05.02.2011 17:52

:) zapewniam ze jest urokliwie
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.02.2011 19:30

amigo napisał(a):.Czy mógłbyś dopisać coś o tym nurkowaniu organizowanym przez właścicieli , chodzim o to czy można bez certyfikatu i za ile :?:


Na pewno pod okiem fachowca.Ogladałem zdjęcia własciciela Agawy z jego wypraw nurkowych w Meksyku.
Porażające. :wink:
artur77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 601
Dołączył(a): 15.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) artur77 » 06.02.2011 13:58

Nie pamiętam nic o certyfikacie jak rozmawiałem na temat nurkowania z p. Elizą. 1h - 40 EUR, z tym że w ten czas jest wliczone nakładanie kombinezonu-pianki, krótkie szkolenie i dojście do morza.
Trochę żałuję, że nie spróbowałem ale wtedy miałm jakieś lęki :?
Rozmawialiśmy z naszymi sąsiadami z apartamentu na ten temat, oni nurkowali we Wietnamie i widzieli rafę koralową....Oczywiście nie da się tego porównac do okolic Sutivanu ale zawsze jest jakaś namiastka)
W tym roku Montenegro, Ulcinj, czytałem że woda tam bardziej mętna niż w Cro ale jak będzie okazja to spróbuje.
artur77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 601
Dołączył(a): 15.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) artur77 » 06.02.2011 14:01

Czesiek63 napisał(a)::) zapewniam ze jest urokliwie

Podpisuję się obiema rękami i nogami))) miejsce super
Mam tylko porównanie do Włoch z krajów południowych zdecydowanie na korzyść Cro
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 06.02.2011 19:06

hepik napisał(a):
amigo napisał(a):.Czy mógłbyś dopisać coś o tym nurkowaniu organizowanym przez właścicieli , chodzim o to czy można bez certyfikatu i za ile :?:


Na pewno pod okiem fachowca.Ogladałem zdjęcia własciciela Agawy z jego wypraw nurkowych w Meksyku.
Porażające. :wink:


Nurkowanie bez podstawowego przeszkolenia, jedynie "pod okiem" gospodarza to dla mnie totalna głupota.

W ogóle wątpię, żeby gospodarz organizował takie "lewe" nurkowania. W Chorwacji obowiązują dosyć ostre przepisy dotyczące nurkowania samopas, więc pewnie trzeba mieć certyfikat.
artur77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 601
Dołączył(a): 15.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) artur77 » 06.02.2011 20:46

Z tego co widziałem, właściciele Agawy mają przeszkolonych instruktorów z certyfikatami
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.02.2011 21:15

Roxi napisał(a):
hepik napisał(a):
amigo napisał(a):.Czy mógłbyś dopisać coś o tym nurkowaniu organizowanym przez właścicieli , chodzim o to czy można bez certyfikatu i za ile :?:


Na pewno pod okiem fachowca.Ogladałem zdjęcia własciciela Agawy z jego wypraw nurkowych w Meksyku.
Porażające. :wink:


Nurkowanie bez podstawowego przeszkolenia, jedynie "pod okiem" gospodarza to dla mnie totalna głupota.

W ogóle wątpię, żeby gospodarz organizował takie "lewe" nurkowania. W Chorwacji obowiązują dosyć ostre przepisy dotyczące nurkowania samopas, więc pewnie trzeba mieć certyfikat.


Ciekawe jak na podstawie informacji,że facet nurkował w Meksyku mozna wysnuc wniosek,że organizuje "lewe" nurkowania w Chorwacji ? ;)
artur77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 601
Dołączył(a): 15.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) artur77 » 06.02.2011 22:05

hepik napisał(a):
Roxi napisał(a):
hepik napisał(a):
amigo napisał(a):.Czy mógłbyś dopisać coś o tym nurkowaniu organizowanym przez właścicieli , chodzim o to czy można bez certyfikatu i za ile :?:


Na pewno pod okiem fachowca.Ogladałem zdjęcia własciciela Agawy z jego wypraw nurkowych w Meksyku.
Porażające. :wink:


Nurkowanie bez podstawowego przeszkolenia, jedynie "pod okiem" gospodarza to dla mnie totalna głupota.

W ogóle wątpię, żeby gospodarz organizował takie "lewe" nurkowania. W Chorwacji obowiązują dosyć ostre przepisy dotyczące nurkowania samopas, więc pewnie trzeba mieć certyfikat.


Ciekawe jak na podstawie informacji,że facet nurkował w Meksyku mozna wysnuc wniosek,że organizuje "lewe" nurkowania w Chorwacji ? ;)

no właśnie , znając Elizę i Timea nie wierzę by ryzykowały "lewe" interesy :wink:
eagler
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 211
Dołączył(a): 04.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) eagler » 11.02.2011 18:06

Witaj

relacja i zdjecia extra milo zobaczyc znow znajome miejsca w Splicie
czekam na dalszy ciag
marsolcz
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 13.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsolcz » 14.02.2011 00:04

Witam.

Jako, że planuję w tym roku moją pierwszą wycieczkę do Chorwacji a trasa jest identyczna z tą którą wybrał @artur77 chciałbym zapytać się koledze o następujęce sprawy:
- jak długo trwała podróż do Oekotelu w Klasdorfie
- jak długo trwała podróż z ww hoteliku na Brać
Dodam, że do Oekotelu chciałbym dotrzeć ok 21 w niedzielę a na wyspie muszę być około 13 następnego dnia. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie wskazówki:) Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Wyspa brać, Sutivan - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone