Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wyjazd z Rovinj - o której by ominąć korki?

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kulaz
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 23.08.2013
Wyjazd z Rovinj - o której by ominąć korki?

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulaz » 23.08.2013 10:23

Witam serdecznie,
mam szybkie pytanie. Wracam jutro z Rovinj do Szczecina i zastanawiam się o której wyjechać by ominąć korek na bramkach przy granicy ze Słowenią. Myślałem, żeby wyjechać koło 5. Na marginesie powiem, że w pierwszą stronę stałem tam około 2 godzin. Ma ktoś doświadczenie jeśli chodzi o wyjazd z z Rovinj, czy okolic? Z gory dziękuję za odpowiedź.

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagiWyjazd z Rovinj - o której by ominąć korki?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018