Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Wyjazd w czerwcu

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
karin74
Cromaniak
Wyjazd w czerwcu

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 12.01.2013 23:24

Chcielibyśmy wyjechać na urlop do naszej ukochanej Chorwacji :) :) :) , ostatnio byliśmy we wrześniu i było super- nie tylko pod względem cenowym :D zastanawiamy się nad czerwcem i mam pytanie : jeżeli chodzi o czerwiec to kiedy najlepiej przyjechać tzn. początek czy druga połowa czerwca, tak aby trafić jeszcze na mniejsze ceny apartamentów, bo pojedziemy w ciemno.
Pozdrawiam bardzo gorąco :D :papa:
iwc1
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwc1 » 15.01.2013 19:50

karin74 napisał(a):Chcielibyśmy wyjechać na urlop do naszej ukochanej Chorwacji :) :) :) , ostatnio byliśmy we wrześniu i było super- nie tylko pod względem cenowym :D zastanawiamy się nad czerwcem i mam pytanie : jeżeli chodzi o czerwiec to kiedy najlepiej przyjechać tzn. początek czy druga połowa czerwca, tak aby trafić jeszcze na mniejsze ceny apartamentów, bo pojedziemy w ciemno.
Pozdrawiam bardzo gorąco :D :papa:

Dzień Dobry.
Generalnie ceny niższe są do 15 czerwca a potem trochę rosną do 30czerwca ( nie należy generalizować, ponieważ niektórzy mają taką samą cenę przez cały czerwiec), a już lipiec a szczególnie sierpień to ceny o 100% potrafią być wyższe. Czerwiec ma ten plus że dni są dłuższe, pogoda dosyć stabilna, niestety woda trochę chłodniejsza, ale nie ma tłoku i to jest istotne a jeżeli chodzi o jazdę w ciemno to ten okres jak najbardziej sprzyja takiemu wyjazdowi, ponieważ jest w czym wybierać i nie skazujemy się na wybrany obiekt który może okazać się niewypałem. Ktoś oczywiście może powiedzieć że jeszcze mało owoców ale coś za coś...
Przerabiałem to kilkakrotnie (jeżeli chodzi o ceny) jadąc na wakacje w czerwcu.
Życzę w takim razie udanych wakacji.
Serdecznie Pozdrawiam.
Roman
marcel_n
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcel_n » 17.01.2013 10:32

My również planujemy wyjazd w czerwcu. Chciałbym być na miejscu 1.06.2013. W związku z tym, że nigdy wcześniej nie byliśmy w Cro oraz małym dzieckiem na pokładzie (2 latka) mam pewne obawy by jechać w ciemno choć kusi mnie taka perspektywa bo pewnie wtedy jest szansa wyhaczyć taniej noclegi. Na dzień dzisiejszy nie mamy wybranej miejscowości i jest to dla nas bez różnicy. Ważne, żeby było ładnie i ceny przyzwoite. Już kilka osób polecało nam Zaton. Dopiero dzisiaj znalazłem to forum i jeszcze nie miałem czasu poszukać tu cennych informacji. Pozdrawiam
GREG_G
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) GREG_G » 17.01.2013 10:44

Spokojnie jedź w ciemno
marcel_n
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcel_n » 17.01.2013 10:55

GREG_G napisał(a):Spokojnie jedź w ciemno

Orientujesz się ile jestem w stanie zaoszczędzić na noclegach jadąc w ciemno?
Magda75
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda75 » 17.01.2013 11:12

Ze względu na Rycha zaczęliśmy jeździć przed i po sezonie (mniej ludzi, mniejsze upały). Zawsze w ciemno,zazwyczaj na 3 tygodnie. Pogoda zawsze dopisywała, może 1-2 dni pochmurne. Z rocznym dzieckiem na Pagu, z dwulatkiem już Orebic i zwiedzanie za każdym razem. W czerwcu dłuższe dni i ciepłe wieczory, we wrześniu cieplejsze morze i większy wybór owoców.
GREG_G
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) GREG_G » 17.01.2013 15:37

marcel_n napisał(a):
GREG_G napisał(a):Spokojnie jedź w ciemno

Orientujesz się ile jestem w stanie zaoszczędzić na noclegach jadąc w ciemno?

tam gdzie ja byłem w Tucepi, normalny koszt 40euro, ja zapłaciłem 35 euro
we wrześniu
leszek79
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) leszek79 » 30.05.2013 08:56

Cześć
Chciałem zabrać do Tucepi ze sobą rowery. Wiem że są tam góry dla mnie bajka, ale czy na przejażdżki z rodzinką są tam jakies płaskie trasy/promenady wzdłuż wybrzeża?
BR
Leszek
pasażer
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 30.05.2013 11:17

leszek79 napisał(a):Cześć
Chciałem zabrać do Tucepi ze sobą rowery. Wiem że są tam góry dla mnie bajka, ale czy na przejażdżki z rodzinką są tam jakies płaskie trasy/promenady wzdłuż wybrzeża?
BR
Leszek

do-znawcow-riviey-makarskiej-t41190.html
hannah
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) hannah » 30.05.2013 11:36

My właśnie w czerwcu 14 wyjeżdzamy do Kasteli i sądzimy iż będzie świetnie tym bardziej iż po raz pierwszy jedzie z nami nasz psiak :)
hannah
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) hannah » 30.05.2013 11:43

Może ktoś też sie wybiera w okolice?
anksma
Croentuzjasta
Chorwacja w czerwcu?

Nieprzeczytany postnapisał(a) anksma » 24.05.2016 19:57

Planuje w tym roku jechać do Cro w czerwcu ok. 18 na 2 tyg i jak zwykle za późno zabrałam się za szukanie miejscowości :( . 2 razy byłam w Pakostanie. Pierwszy raz w sierpniu od 10, a drugi od ok. 22 sierpnia. Pierwszym razem było bardzo gorąco, drugim też pogoda dopisywała całe 2 tygodnie, tylko ranki i wieczory były chłodne. Teraz szykuje się na 2 połowę czerwca i nie wiem czy dobrze robię. Upałów powyżej 30 stopni nie musi być, wystarczy mi do 28 :) tylko jak z wodą, czy nie będzie zimna?jak jest z ilością osób w miastach, czy na plaży, czy uda mi się coś znaleźć na miejscu bez rezerwacji? jak byłam 1 razem to oczywiście w ciemno jechałam, pierwsza noc w aucie :mrgreen: a potem udało coś się znaleźć, tylko tyle że daleko od wody, ale apartamencik fajny bo z tarasem. Za drugim razem miasteczko było o polowe mniej zatłoczone, a plaże we wrześniu te dzikie prawie puste :D.
owoc81
Podróżnik
Re: Chorwacja w czerwcu?

Nieprzeczytany postnapisał(a) owoc81 » 24.05.2016 20:38

Witam,
w 2010 byłem tydzień w Baśka Voda od 29 maja do 5 czerwca. W weekend jak przyjechaliśmy super pogoda, dużo ludzi i wszystkie knajpy otwarte. W tygodniu dużo mniej ludzi ale i pogoda kiepska (troszkę wtedy pozwiedzaliśmy). Apartament znaleziony od ręki (pierwszy, do którego weszliśmy). Woda taka sobie (dużo cieplejsza niż bałtyk w sezonie) ale d...ska nie urywało ;-) W 2012 również zawitaliśmy do Baśka Voda do 15 do 23 czerwca wówczas wjechaliśmy do tego samego apartamentu tylko inne pomieszczenie (od ręki), pogoda brzytwa (30 stopni i więcej) przez cały tydzień, ludzi dużo więcej jak dwa lata wcześniej. Woda przyzwoita a jak pojechaliśmy do CAVTATu za Dubrownik to w zatoczkach była zupa. Knajpki otwarte do późnej nocy ale to był czas EURO 2012 więc wszyscy oglądali mecze. W 2013 trafiliśmy do Tucepi od 1 do 15 czerwca. Gdy jechaliśmy to na autostradzie miejscami temperatura spadała do 9 stopni i lał deszcz. Szukaliśmy kwater po całym TUCEPI i praktycznie ciężko było coś znaleźć (pozamykane a nie z braku miejsc), proponowano nam różne wynalazaki, po czym stojąc na parkingu zamachała do nas przemiła Pani i zaproponowała kwaterę tutaj http://www.tucepi.net/ivo/4_a21k2.htm (w samym centrum za rozsądne pieniądze). Przez pierwsze 2-3 dni pogoda się rozkręcała i po tym było już od 25 stopni. Woda do kąpieli. Ludzi na początku mało. Po pierwszym tygodniu zrobiło się tłoczniej. A w dzień przed wyjazdem w CRO było chyba zakończenie roku szkolnego i początek wakacji więc mieliśmy pod balkonem koncert do 2-giej w nocy i dziki tłum ludzi. Według mnie termin, w którym się wybierasz jest kompromisem pomiędzy rozsądnymi cenami za kwatery, już fajną pogodą a ilością ludzi. W dodatku to najdłuższe dni w roku więc można spacerować do późnej nocy;-)
Pozdrawiam
I życzę miłego wyjazdu.
Ja w tym roku planuje start od 6 do 18 czerwca i mam nadzieje, że będzie w sam raz;-)
anksma
Croentuzjasta
Re: Chorwacja w czerwcu?

Nieprzeczytany postnapisał(a) anksma » 25.05.2016 09:06

Dzięki. Teraz na szczęście też wypada Euro, to liczę że ludzie będą we Francji, albo przed tv siedzieli :D poza tym ja mam trochę problem z kwaterą, ponieważ jadę z psem i nie każdy akceptuje zwierzęta :(

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019